Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Spalanie pelletu

34 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 15:10

Czy ktoś z Was stosuje do ogrzewania pellet albo inną biomasę??

#2 ~krystian~

~krystian~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2016 - 10:15

W zeszłym roku zmieniłem ogrzewanie na pellet, pierwszy sezon był ok, nie ma tyle pyłu co przy węglu, popiól sobie zebrałem i wykorzystąłem jako nawóz do ogródka, używałem kilku pelletów i nie polecam tych najtańszych, dużo zostaje po nich popiołu i mam wrażenie że nie dają tyle ciepła, najlepiej mi się sprawdził pellet lava

#3 ~Marjusz~

~Marjusz~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2016 - 18:34

Od kilku lat ogrzewam dom pelletem. Moim zdaniem to dobry sposób na ciepło w domu. Tylko pod warunkiem że zasypuje się kocio,l wysokokalorycznym pelletem. Dlatego ja kupuje sprawdzony pellet z stelmetu.

#4 ~Sulko~

~Sulko~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 14:43

Słyszałem co nie co o pellecie ale chyba jego rodzaj ma znaczenie? ile kosztuję tona dobrego?

#5 ~kicker~

~kicker~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2016 - 16:00

Również zamawiam z tej strony i muszę powiedzieć że to bardzo dobry pellet, ja akurat zamawiam lavę u mnie się najlepiej sprawdza.

#6 ~Oskar~

~Oskar~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2016 - 20:28

Dla mnie zamawianie pelletu przez internet to oszczędność czasu i pieniędzy. Od początku kupuję produkty Stelmetu więc również korzystam z ich strony internetowej epellety.pl

#7 ~Jowisz~

~Jowisz~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2016 - 09:41

Dobre rozwiązanie takie zamawianie, a ile sobie liczą za przywóz?

#8 ~marian~

~marian~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2016 - 16:58

sam jestem ciekaw ale skoro dostawa jest pod dom i masz oryginalny pellet to sprawa drugorzędna

#9 ~erzecznikstelmet~

~erzecznikstelmet~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2016 - 16:19

Dobre rozwiązanie takie zamawianie, a ile sobie liczą za przywóz?

Zazwyczaj koszt dostawy jednej palety pelletu Lava lub Olimp to 100zł. Jednak ostateczną kwotę można poznać podczas procesu zamawiania pelletu poprzez nasz sklep internetowy epellety.pl

Andrzej Wysocki

eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

#10 ~Waldek~

~Waldek~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2016 - 09:02

Jaka minimalną ilość można u Was zamówić?

#11 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2016 - 06:31

Jak wygląda kwestia płatności przy zamówieniu pelletu w waszym sklepie internetowym? Trzeba dokonać przedpłaty czy" za pobraniem" jest możliwość?

#12 ~erzecznikstelmet~

~erzecznikstelmet~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2016 - 15:56

Jaka minimalną ilość można u Was zamówić?

Minimalna ilość pelletu Lava oraz Olimp jaką można zamówić to 1 paleta - 975kg.

Andrzej Wysocki

eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

#13 ~dona~

~dona~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 19:19

na okres zimowy to taka tona to minimum dlatego taka ilość pelletu  jest moim zdaniem minimalna

#14 ~Jonasz~

~Jonasz~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2016 - 11:34

Ja trochę więcej zużywam niż tona przez cały okres grzewczy, a jak zostaję to będzie na przyszły rok.

#15 ~anysz~

~anysz~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 19:20

Ja spalam ok 3 ton. Mam 150m2 powierzchni.  Na dokładkę małe dziecko które potrzebuje ciepła, jak ogólnie wiadomo.

#16 ~janos~

~janos~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 19:48

no to ekologicznie i ekonomicznie też zastanawiam się nad piecem na pellet a z tego co czytam koszty są nie wysokie także szukam pieca.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 10:10

janos - sam palę pelletem lava i takie rozwiązanie Ci polecam, palę uż kolejny sezon, spalanie zalezy od metrażu, pieca więc ciężko powiedzieć, koszty są trochę wyższe niż węgla ale i komfort większy, mniej pyłu wszędzie, też niewiele popiołu zostaje a można go też wykorzystąc np. do nawozowania

#18 ~Marcel~

~Marcel~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2017 - 16:34

Ile takiego pelletu może pójść na spalanie w domu 150 m2? opłaci się go?

#19 ~bartosz28~

~bartosz28~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2017 - 18:43

zużycie paliwa również zalezy od docieplenia domu ale jak dal mnie pellet ma wiele zalet a najważniejsze to to że jest obojętny dla środowiska

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 08:46

zamawiał ktoś z was przez epellety.pl?? wymieniliśmy kocioł i szukamy dobrego pelletu, w naszym miejscu zamieszkania dużego wyboru nie ma i liczą sobie sporo za transprt, na tej stronce wyszło to najkorzystniej

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych