Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Spalanie pelletu

34 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 11:47

ja na ten sezon grzewczy zamawiałem pellet akurat Olimp przez stronę epellety.pl  bardzo przyjemna forma zakupu 

#22 ~Mirre~

~Mirre~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2017 - 21:00

Ile czeka sie tam na dostawę?

#23 ~erzecznikstelmet~

~erzecznikstelmet~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2017 - 20:04

Ile czeka sie tam na dostawę?

Witam! Pellet zakupiony w sklepie epellety.pl dostarczany jest w terminie 5 dni roboczych od daty wpłynięcia płatności na konto sklepu.

Andrzej Wysocki

eRzecznik marek Lava i Olimp - pelletu firmy Stelmet

#24 ~marol~

~marol~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2017 - 19:20

a są dodatkowe jakiekolwiek opłaty przy zamówieniu ze strony internetowej ?

#25 ~Patryk~

~Patryk~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 14:42

Zawsze zamawiam przez ich stronę internetową i jestem zadowolony z dostawy zawsze szybkiej.

#26 ~macieju~

~macieju~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2017 - 19:35

dobre pytanie. Jak z kosztami dostawy takiego pelletu?? Ładunek nie jest mały.

#27 ~Ihan~

~Ihan~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2017 - 22:23

Dopłata jest ale nie duża, ciekaw jestem czy można zamówic i samemu podjechać po zamówienie?

#28 ~Gonzo~

~Gonzo~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2018 - 22:25

wątpię aby była możliwość odbioru osobistego. Po to są lokalni dystrybutorzy. Ale aby mieć pewność to zadzwoń do Stelmetu

#29 ~artek38~

~artek38~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2018 - 19:00

a jest sens aby fatygować się po pellet skoro możesz zamówić ze strony Stelmetu i dostarczą pod wskazany adres.

#30 ~zadowolony~

~zadowolony~
  • Goście

Napisano 11 luty 2018 - 22:08

dokładnie po co jeździć i tracić czas, pieniądze na poszukiwanie jakiegoś lokalnego dostawcę jak można zamówić dostawę pod same drzwi domu. Dodatkowo z gwarancją jakości. Stelmet tak ma.

#31 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 12 luty 2018 - 09:39

Wprost nowatorski sposób z tym sklepem internetowym z pelletem. Wygodny sposób na kupno opału do domu 

#32 ~vega~

~vega~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 22:44

fajnie że jest taka możliwość z tym pelletem ze Stelmetu. Nie trzeba zamawiać na całą zimę i się martwić gdzie przechowywać. Można zamówić mniejszą ilość i jak się będzie kończyć to domówić. 

#33 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 17:10

Ja kupuje pellet Barlinek jestem bardzo zadowolony i nigdy nie zmienię

#34 ~Gregor~

~Gregor~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 09:12

Witam

Dobry pellet u lokalnych dostawców 750zł za paletę 1050kg w Świętokrzyskim i spieków nie ma.

Zawsze można kupić kilka worków i sprawdzić jak będzie się palił niż od razu kupować pellet za ponad 1000 zł lub więcej

Przy 4 tonach to 1000 zł w kieszeni

Widzę że sami użytkownicy pelletu Stelmet tu piszą. Czyżby forum sponsorowane przez tą firmę :)

U mnie w okolicy nie spotkałem się z osobą która by paliła tym pelletem  ( a jest dość dużo uzytkownikow tego sposobu ogrzewania )gdyż jest drogi. O jakości nie piszę bo nie wiem ale jak za taka cenę to zakładam ze jakość musi być dobra.

A tak z innej beczki to dziwne że odpad taki jak trociny prasowane w pellet tak dużo kosztują.

pozdrawiam

#35 KSeweryn

KSeweryn

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 31 styczeń 2019 - 11:55

Ja dopiero zastanawiam się nad zmianą kotła na pellet, interesują mnie kotły firmy Junkers https://szczecinhydr...otly-co/junkers ktoś może mi powiedzieć jak się one sprawują. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych