Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesa leki sprzedam

prazykwantel sprzedam iwermektyna sprzedam zentel sprzedam vermox sprzedam yomesan sprzedam leki pasozyty sprzedam

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~prazykwantel sprzedam~

~prazykwantel sprzedam~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2018 - 14:54

Sprzedam leki pasozyty prazykwantel iwermektyna zentel vermox yomesan

Oferuje leki przeciw pasozytom:

Vermox Mebendazol 100mg 1zł, ważny 03.2020, odliczany z opakowania szpitalnego 1000 tabletek do torebek strunowych po 25 tabletek

Yomesan Niklozamid 500mg 3zł, ważny 01.2022, listki po 4 tabletki 

Prazykwantel 600mg 4zł, ważny 03.2022, opakowania szpitalne po 50 i po 100 tabletek,

Iwermectyna 6mg 30zł, ważna 04.2019, listki po 6 tabletek, opakowanie 12 tabletek

Zentel Albendazol 200mg 5zł – obleńce, niektóre płazińce.

Zen Plus – lek kombinowany składajaący się z Iwermektyny 6mg i Zentel Albendazol 400mg, ważny 04.2020, listki po 1 tabletce w pudełku kartonowym. 

Disulfiram tabletki 100mg 2zł, ważny 11.2020, listki po 10 tabletek i 500mg 3.5zł, ważny 04.2021, listki po 4 tabletki – Giardia Lamblia.

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

#2 ~Waldek~

~Waldek~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 19:51

PROSZĘ UWAŻAĆ NA OSOBNIKA PRZEDSTAWIAJĄCEGO SIĘ JAKO Jan Krongboon massagewarsaw gmail com I PRÓBUJĄCEGO SPRZEDAĆ PAŃSTWU NIBY LEKI PRZECIW PASOŻYTOM. TO ZWYKŁY OSZUST. JA DAŁEM SIĘ NABRAĆ.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 styczeń 2019 - 20:02

PROSZĘ UWAŻAĆ NA OSOBNIKA PRZEDSTAWIAJĄCEGO SIĘ JAKO Jan Krongboon massagewarsaw gmail com I PRÓBUJĄCEGO SPRZEDAĆ PAŃSTWU NIBY LEKI PRZECIW PASOŻYTOM. TO ZWYKŁY OSZUST. JA DAŁEM SIĘ NABRAĆ.

No to całe szczęście, że żyjesz.

Różnie mogło być...

#4 ~prazykwantel sprzedam~

~prazykwantel sprzedam~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 10:53

konkurencja nie spi. Na innych forach dyskusyjnych rejestruje sie pod innym imieniem, ale wstawia dokladnie taki sam skopiowany tekst. Pozdrawiam konkurencje, niestety, musicie obnizyc swoje ceny, zeby miec klientow.

#5 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2019 - 12:21

konkurencja nie spi. Na innych forach dyskusyjnych rejestruje sie pod innym imieniem, ale wstawia dokladnie taki sam skopiowany tekst. Pozdrawiam konkurencje, niestety, musicie obnizyc swoje ceny, zeby miec klientow.

W życiu bym przez forum leków nie kupił.

Przecież to mogą być tabletki z kurzego goovna zaprawionego karbidem.

#6 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 19 luty 2019 - 18:58

Witam poszukuje bardzo pilnie inwermektyne cat ogloszenke jest aktualne ??

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: prazykwantel sprzedam, iwermektyna sprzedam, zentel sprzedam, vermox sprzedam, yomesan sprzedam, leki pasozyty sprzedam

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych