Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Steki, steki - jakie lubicie? jak robicie?

39 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Arkel~

~Arkel~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 07:13

Ja uwielbiam tylko zawsze jest problem z kupieniem porządnego mięsa na steki, to z marketów to lipa straszna najczęściej, póki co zaopatruję się w befsztyku, nie wiem czy znacie, ale jak ktoś lubi dobre mięso to polecam.

Hej, a jak z dostawą poza Wawę? Dowożą jakoś z tego sklepu dalej również?

julka - są są, trzeba dobrze poszukać i omijać wszelkie marketowe "steki".

#22 ~Olllek~

~Olllek~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2013 - 06:58

Hej, a jak z dostawą poza Wawę? Dowożą jakoś z tego sklepu dalej również?

julka - są są, trzeba dobrze poszukać i omijać wszelkie marketowe "steki".

Dostarcają, jest to wysyłane jakąś specjalną paczką kurierską, na następny dzien jest u Ciebie, mięso jest pakowane w hermetyczne pudełko z lodem, także dociera świeżutkie.

#23 VinoKobietyEcstasy

VinoKobietyEcstasy

Grafoman

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1200 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 17:40

Wedlug najnowszych badan w stejkach znaleziono jakis chemiczny zwiazek odpowiedzialny za choroby serca. Takze uwaga z nadmiarem.
Albo i wcale...

#24 ~Arkel~

~Arkel~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 06:43

Dostarcają, jest to wysyłane jakąś specjalną paczką kurierską, na następny dzien jest u Ciebie, mięso jest pakowane w hermetyczne pudełko z lodem, także dociera świeżutkie.

Dzięki za info postaram się w taim razie przejrzeć bo kupno porządnego mięsa na steki u mnie na mieście jest praktycznie nie możliwe ;/ Chętnie bym zamówił i spróbował.

#25 ~Olllek~

~Olllek~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2013 - 07:22

Dzięki za info postaram się w taim razie przejrzeć bo kupno porządnego mięsa na steki u mnie na mieście jest praktycznie nie możliwe ;/ Chętnie bym zamówił i spróbował.

ok nie ma problemu, moim zdaniem dobra opcja bo mają spory wybór i mięso świetne a dobre mięso na steki ciężko dostać.

#26 ~Arkel~

~Arkel~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2013 - 06:22

Zamówiłem w befsztyku, na próbę, jeśli będzie OK no to będę wiedział już gdzie moge wreszcie dostać porządne mięso, mam nadzieję, że na początku tygodnia paczka dotrze :)

#27 ~Olllek~

~Olllek~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2013 - 06:53

IMHO powinieneś być zadowolony, produkty mają akurat bardzo dobre, a tym bardziej, że szukać takiego mięsa w sklepach mięsnych osiedlowych to marzenie ściętej głowy.

#28 Kulejorz

Kulejorz

Luis de Fun

• Użytkownicy
  • 7408 postów

Napisano 14 kwiecień 2013 - 00:01

Steki? Może krwiste?? Obrzydlistwo! W Polsce nigdzie nie ma odpowiedniego mięsa na dobre steki.

Zapraszam do mnie do Edmonton ^_^ oplacam przelot w jedną stronę, i frytasy do stejka :D

#29 VinoKobietyEcstasy

VinoKobietyEcstasy

Grafoman

• Użytkownicy
  • 1200 postów

Napisano 14 kwiecień 2013 - 04:25

Zapraszam do mnie do Edmonton ^_^ oplacam przelot w jedną stronę, i frytasy do stejka :D

U nas w Edmonton szprycuja krowy i byki antybiotykami. Nie przyjezdzaj. :mellow:

#30 VinoKobietyEcstasy

VinoKobietyEcstasy

Grafoman

• Użytkownicy
  • 1200 postów

Napisano 14 kwiecień 2013 - 07:24

Zapomnialam dopisac, ze u nas krowy dziela sie na l'aciate i te co jezdza, autobusami. ^_^

#31 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2013 - 20:16

Steki właśnie tak powinno się robić. Mniam, mlask, ślinotok. Gdzie są do kupienia te steki BOS?

Ja steki BOS widziałam w Realu, Intermarche i w Makro ostatnio się na nie tez natknęłam. Moje dzieciaki uwielbiają domowe hamburgery na tych stekach :) mniami :D

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2013 - 18:43

A ja przeczytałam: Stęki, jęki jakie lubicie :lol: sorry.

#33 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 09 maj 2013 - 08:02

Jedni lubią krwiste, inni dobrze wypieczone, a najlepsze są takie średnio wypieczone z dużą ilością cebulki - palce lizać. ;)

#34 ~kasiakarbowska~

~kasiakarbowska~
  • Goście

Napisano 27 maj 2013 - 08:14

Steki wołowe fimy BOS są najlepsze bo są bez żadnych chemicznych dodatków i ulepszaczy. Samo pyszne mięsko, które po grilowaniu rozpływa się w ustach! Ech szkoda, ze w ten weekend padało i z grilla wyszły nici :/

#35 nowak15_b

nowak15_b

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 wrzesień 2013 - 11:50

Zgadzam się też je przyrządzam w domu i smakują wyśmienicie. MI najbardziej smakują dobrze wysmażone :)

#36 dapphnne

dapphnne

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 wrzesień 2013 - 11:24

Ja też lubię dobrze wysmażone steki, smażę je na patelni albo grilluję :)

#37 chocolatemilk

chocolatemilk

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 wrzesień 2013 - 12:03

Ja najbardziej lubię grillowane, do tego jakaś pyszna sałatka i obiadek gotowy :)

#38 kukurydza

kukurydza

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 19 wrzesień 2013 - 17:04

Dobrze wysmażone rządzą :) z grilla też :)

#39 Gutsky

Gutsky

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 06 lipiec 2018 - 08:38

Najlepsze są krwiste, za to moja żona nie może na nie patrzeć :)

#40 muchol12

muchol12

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 26 kwiecień 2019 - 22:30

ja lubię średnio wysmażony. Ale sam nie przygotowuję bo nie potrafię. Poza tym jakość mięsa jest bardzo ważna, a w markecie to ciężko znaleźć dobrą wołowinę :P Ale wciąż mam w głowie smak najlepszego steka jakiego jadłem: w Prime Cut w Warszawie. Ich rib eye to totalny sztos. Na samą myśl już mi ślinka cieknie :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych