Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Stłuczone kolano

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gienek~

~gienek~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2020 - 17:24

Macie jakieś sprawdzone sposoby na stłuczone kolano?? Wracając z pracy na rowerze zaliczyłem małą wywrotkę. I od dwóch dni kolano boli. :/

#2 ~aust~

~aust~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2020 - 23:18

Warto posmarować czymś chłodzącym, masz jakiś żel? Mi dip rilif pomagał przy stłuczeniach właśnie, szybko się wchłania i daje uczucie ulgi dosyć szybko. Ale jak nie będzie cię nadal boleć to raczej skonsultuj to z kimś, bo może być to coś poważniejszego.

#3 ~gienek~

~gienek~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2020 - 12:04

Warto posmarować czymś chłodzącym, masz jakiś żel? Mi dip rilif pomagał przy stłuczeniach właśnie, szybko się wchłania i daje uczucie ulgi dosyć szybko. Ale jak nie będzie cię nadal boleć to raczej skonsultuj to z kimś, bo może być to coś poważniejszego.

pierwszy raz słyszę o tej maści. Możesz coś więcej o niej powiedzieć? Zastosowałem stary sposób kapustę. Pomogło ale troszkę dawało kapustą. Kolejnym razem jak się mi przytrafi to skorzystam z maści.

#4 Świat Rehabilitacji

Świat Rehabilitacji

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 24 maj 2020 - 19:26

Cześć, stłuczenie to tak naprawdę krwiak, który z czasem będzie znikać. Po kilku dniach warto polewać uszkodzenie ciepłą wodą z prysznica co poprawi krążenie i ewakuacje krwiaka. Jeśli ból nie minie, to polecam wizytę u fizjoterapeuty, żeby zobaczyć czy nie doszło do większych uszkodzeń. O problemach kolana możesz przeczytać na moim blogu Świat Rehabilitacji. Pozdrawiam Przemek
https://swiatrehabil...olano-k158.html

#5 Karmazyn79

Karmazyn79

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 27 maj 2020 - 15:56

Na obrzęk Altacet, na otarcia octenisept.pl przy dużym obrzęku elewacja kończyny np. na poduszce. Jeżeli obrzek nie ustępuje konieczna jest wizyta u ortopedy. Kazde dłuższe unieruchomienie stawu to zanik mięśni i długa rehabilitacja, nie watro bagatelizować objawów. Być może zajśc konieczność ewakuacji krwiaka lub zbyt dużej ilości płynu lub dłuższe unieruchomienie kończyny., 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych