Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

STOKROTKA

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~boo~

~boo~
  • Goście

Napisano 10 październik 2010 - 15:52

Szukam informacji dotyczących warunków pracy w sklepach sieci Stokrotka.
Może ktoś zechce podzielić się swoją wiedzą?

#2 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2011 - 00:30

Mówiąc szczerze nie polecam. Co prawda prawo pracy jest w miarę przestrzegane, ale stosunek do pracowników pozostawia wiele do życzenia, ogolnie w firmie jest bardzo napieta atmosfera, duże ciśnienie i presja, a zarobki zwykłej kasjerki są mizerne. Do tego fałszowane są szkolenia BHP.
Jeżeli naprawdę nie masz innych ofert to możesz próbować, ale wydaje mi się że w prywatnych sklepach dostaniesz więcej i lepiej się pracuje.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2011 - 10:08

Moja żona pracował parę lat temu w Stokrotce na Wysokim Stoczku, miała niedouczonego kierownika który miał problemy z wysławianiem się "weź no mietłe i pozmiataj" przy pisaniu zamówień "piepż itp" błędów. Jak jest teraz nie wiem ale można trafić na takiego kretyna.

#4 ~tina~

~tina~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2011 - 09:59

Sklepy Stokrotka nie sa takie zle,u prywaciarzy bywa znacznie gorzej.Najczesciej maja wielkie problemy z wyplacaniem pieniazkow,bo niestety potrzebuja ich sami,powiedzmy na zaopatrzernie sklepu.Co do warunkow zatrudnienia-umowa zlecenie najczesciej,ktora jak wiadomo mozna wywalic do kosza bo do niczego sie nie przyda.Sklepy sa najczesciej wlasnoscia bardzo mlodych ludzi,ktorzy do swoich starszych od siebie pracownikow nie maja zadnego szacunku.Wiadomo-Stokrotki,BiedronkI czy nawet Auchan maja ostre wymagania i placa nie najlepiej,ale masz tam pelne zaplecze socjalne,przysluguja urlopy i dni wolne,a czas pracy jest przestrzegany co do minuty.

#5 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 22:23

Stokrotka to dziwna firma, wszystkich traktuja jak potencjalnych złodziei. Kasę płacą, warunki pracy średnie, przepisów w miarę przestrzegają. Na swoim przykladzie sprawdziłam że w Biedronce czy PSS jest o niebo lepiej i więcej się zarabia. Stokrotka w ostateczności, jak nie masz innych opcji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych