Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 07:34

Gdyby Pan Godlewski uczciwie realizował swoje zobowiązania nie byłoby tej szopki.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 08:27

to się nazywa plan tuska : rodzina na swoim

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 08:48

a to cwaniaczek długi trzeba oddawać,co za ludzie tylko przekrety im w glowach

#4 ~bz~

~bz~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 09:02

Sąd powinien wyłączyć część paierów do skarbówki, ponieważ "śmierdzi" jakimiś machlojkami. Niech Kontrola Skarbowa sie czymś zajmie a nie tylko jeździ dobrymi samochodami.

#5 ~sęk~

~sęk~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 10:30

A to sobie dobre wstawiali słupy bo mąż miał długi więc czekali aż sie długi przedawnią by wtedy dopiero przejąć firmę na siebie, z tego co mi wiadomo firma w pewnym momencie zaczeła już dobrze zarabiać wiec jaki problem było spłacić długi i natychmiast firmę przepisać już na siebie. Proszę szanowna Pani długi sie spłaca a nie kombinuje za kłamstwa i kombinacje zawsze kiedyś los wynagradza.

#6 ~stollar pracownik~

~stollar pracownik~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 10:43

Oj ci chodzi tylko o kasę teściu dobrze zrobił ze cie odsunął bo byś roztrwoniła cały majątek na który Tomek pracował mam pytanko kiedy ty interesowałaś się firmo i tak brałaś czynny udział w rozbudowie haha chyba jak w sobotę spacerowałaś z Tomkiem po placu i szukałaś jako maszynę sprzedać :lol:

#7 ~EG~

~EG~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 11:44

Przekręty, przekręty, przekręty...

#8 ~GE~

~GE~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 11:49

Milionowej wartości przemyty doprowadziły do tej sytuacji. Spadkobiercy niech najpierw spłacą długi, a później się kłócą o to co zostało. Wstyd...

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 14:00

Wstydziłaby się Pani jeszcze po sądach chodzić. Gdyby ś.p. Pan Tomasz chciał, aby miała Pani udziały w firmie, to zrobiłby to. Wiedział, że jest chory i wiedział jak się skończy jego choroba i skoro dostała Pani pieniążki za swoją część, to proszę teraz nie być chciwym i nie chodzić po sądach!

#10 ~soprano~

~soprano~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2012 - 15:56

Milionowe przemyty!!! ludzie co wy piszecie, według Was każdy jak się dorobił to odrazu przemyt. Jak Oni zaczynali to byli puści ja bębny.
A do pracownika stollaru, Jej i córce ta firma się należy i mogła by z nią zrobić co by chciała.
Ale widzę straszne zauroczenie panem emerytem co z sekretarko się spotyka i wielką śpiewaczką operową.
Niech napiszą wszyscy co jak Tomek żył to w kolejce się po kase ustawiali żeby tylko pomógł,
a on rzadko odmawiał.
Szacunek dla żony i córki niech walczą o swoje. PRECZ ZE ZŁODZIEJAMI!!!!!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 16:04

Pewnie że precz ze złodziejami. WIem jak to wyglądało jak tomek był umierający to nagle siostrzyczka ze stanów się odnalazła i pojawiła w życiu tomka tesciu nagle swój sklepik z butami sprzedał jak tomek był umierajacy już dobrze się szykowali aby żonę wykiwac złodziejstwo!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 12:00

Cyrk

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 12:04

Prawdopodobnie on zony nie kochal ,przed smiercia kogos bardzo pokochal i dlatego tak wszystko wyszlo.szkoda Godleskiego to dobry czlowiek.

#14 ~Alko~

~Alko~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 12:04

Prawdopodobnie on zony nie kochal ,przed smiercia kogos bardzo pokochal i dlatego tak wszystko wyszlo.szkoda Godleskiego to dobry czlowiek.

#15 ~Ikolo~

~Ikolo~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2018 - 12:10

Tez o tym slyszalem.prawdopodobnie madra dziewczyna.nie sprawiedliwe te zycie

#16 ~Janko~

~Janko~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 22:14

Prawda.widzialem ja.zastanawiam sie ze przeciez nie miala kasy tyle co on.co ona chciala udowodnic.dziewczyna ladna i chyba jest nauczycielka.tez bym ja pokochal

#17 ~Pawel~

~Pawel~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2018 - 22:31

Teraz nowy rok a za rok rocznica dajcie spokój.kogo kochal tylko on wie.jesli ja to jest z nia.i jej pomaga i dobrze ta dziewczyna moze tez swoje przeszla

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych