Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

stres a laktacja

laktacja karmienie dzieci stres

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2015 - 14:03

Czy silny stres mógł wpłynąć na moją laktacj? Od pewnego momentu mam to dziwne przeczucie że mojego mleka jest o wiele mniej. macie jakieś rady na pobudzenie laktacji?

#2 klopiss

klopiss

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 sierpień 2015 - 07:52

tak

#3 ~Wioletta~

~Wioletta~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2015 - 20:05

Ja mam podobne pytanie:/ Mamy - z czego zrezygnowalyscie w diecie w trakcie karmienia piersia i jak radzilyscie sobie w trakcie problemów z laktacją??

#4 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 09:19

Przede wszystkim nie możecie się denerwować. Przystawiajcie maluchy do piersi co 1,5-2 godziny. W nocy co 3. Pijcie herbatki laktacyjne. Mi bardzo pomogło picie Karmi. Ten sposób podpowiedział zaufany lekarz. Po tygodniu picia  szklanki Karmi, odeszły w zapomnienie problemy z laktacją, wręcz za dużo miałam mleka :)

Czego nie jeść, karmiąc piersią:

groch, fasola, kapusta, fast foody, czekolady, nie używajcie zbyt ostrych przypraw. 

Nie pijcie kawy (chyba ze bezkofeinową), gazowanych napojów, alkoholu

Nie ma złotego środka, co jeść a co nie. Musicie uważnie obserwować swoje dziecko. Ono najlepiej Wam zasygnalizuje płaczem i bolącym brzuszkiem ze czegoś nie toleruje. 

Użytkownik Steysi edytował ten post 28 sierpień 2015 - 09:25

#5 ~KasiaPom~

~KasiaPom~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2015 - 10:33

Nie no, prosze tylko nie te Karmi. Preparaty z słodem jeczmiennym sa najlepsze, ale pod warunkiem, ze nie na alkoholu (nawet sladowym). Ja sama bralam femaltiker i wszystko bylo ok. Musisz regularnie przystawiac malucha i bedzie dobrze. A co do diety to polecam poczytac na str Femaltikera tam jest sporo dobrych informacji

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: laktacja, karmienie, dzieci, stres

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych