Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

stres praca

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~urlika~

~urlika~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 11:40

czy z powodu stresu zmienilibyście pracę? ja już mam swojej dość gdyby nie to że mam kredyt i dobrze płacą to juz by mnie dawno w niej neibyło, dzień zaczyanm bólem brzucha, potem cały czas siedzę jak na szpilkach bo nie wiadoo co szefowi strzei czy mi nagle nie kaze jechać na drugi koniec PL czuje ze się wykańczam w tej pracy :(

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2018 - 08:48

A ja codziennie mam tak: rano słyszę zrób czynność "A", "B" i "C" a pod koniec dnia dostaję o###### dlaczego nie jest zrobione "D", "E" albo "F" bo szefowi w środku dnia się odwidziało ale nic nie mówi. Tak dość mam tego syfu i tych niedojebanych informatyków ale potrzeba mi kasy.

#3 dobeczka

dobeczka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 21 maj 2018 - 14:53

Oczywiście, że zmienić! Praca nie zając, znajdziesz inną. Nic nie jest warte tego, aby psuć sobie zdrowie i niszczyć życie towarzyskie.

#4 ~pigson~

~pigson~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 15:35

praca to cięka sprawa, sczegolnie jak masz kredyt wiszący nad głową, jak na razie pomagam sobie nervomixem control, bioręp rzed pracą, czuje się spokojniej i jakoś dzień zlatuje, ciągl szukam innej pracy, ale i tak pracuje i się lżej psychicznie niżwczesniej

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2018 - 07:42

W walce ze stresem pomaga olejek konopny.  To środek z atestami, na cbddirect.pl można poczytać jak działa.Cenę ma przyjazną.

#6 ~Sonia~

~Sonia~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2018 - 13:07

Powiem wam, że najlepiej zmieć pracę. Jeśli widzisz że się męczysz i przychodzisz do pracy wbrew sobie, warto coś zmienić w życiu. Serio, ja to w końcu zrozumiałam i nareszcie jestem zadowolona i nie męczą mnie bóle brzucha. Wprawdzie biorę debutir, żeby wyleczyć nadwrażliwość swoich jelit ale wierzcie mi, że to jest już inna bajka. Czuję się dużo lepiej i lepiej wyglądam. 

#7 ~karols~

~karols~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 21:14

czy ten nervomix sprawdzi si też na sen? melisy ie lubię pić bo potm muze wstawac na siku, przez praće to brdzo źle śpię, nie ma nocy zebym ie z koszmarem nie budził, kobieta nawr nie chce słyszeć zebym rzucił to wszytko, doperi co wziąłem kredyt, dziecko w drodze, musze jakoś wytryzmac

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych