Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 10:40

Bzdury. O Ile Dawid czy Damian... wykonuje cały występ profesjonalnie to zachowanie tuż po, z profesjonalizmem nie ma wiele wspólnego. Zostaje po występie, mimo, że wynajęto go na pół godz. Pije alkohol itd. itd. dziwie się, że zdecydował się na taki "wywiad" pomimo swojego podejścia do wykonywanego zawodu. W sumie miałam z nim do czynienia jedynie raz. Ale na podstawie tego jednego razu muszę zaprotestować przeciwko tym słowom.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 13:18

on chce aby dotykac ale żadna normalna laska nie chce tego. byłam widziałam i sie uśmiałam ale było śmiesznie

#3 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2011 - 12:47

miałam z nim do czynienia raz, nie chciałabym więcej. tyle z mojej strony.

#4 ~Ula~

~Ula~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 19:00

Miałam okazje widzieć "Dawida" w akcji.. Baaaardzo fajny facet, świetnie się rusza. Już w następną sobotę po raz kolejny będę mogła podziwiać jego występ :)

#5 ~luna~

~luna~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2012 - 20:06

Występ jako taki ale po: ani to wygonic ani siedziec z nim kobieciarz jak nic. ale za pieniadze mozna wszystko zrobic

#6 ~Ulalala~

~Ulalala~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2012 - 11:54

A ja bardzo miło wspominam wieczór panieński i jeśli miałabym polecić to tylko jego :) bardzo fajny facet, sympatyczny i bawił się z nami do samego rana, a co najważniejsze potrafi rozruszac towarzystwo, nie tylko dobrze wygląda ale co najważniejsze świetnie tańczy, od razu da się wyczuć że miał do czynienia z tańcem, każdą dziewczynę potrafi dobrze poprowadzić w tańcu nie wazne czy umie ona tańczyć czy nie. I rączki trzyma przy sobie, kulturalny i sympatyczny :) pozdrówka !

#7 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 19:30

bardzo ciekawe ze "dawid" mowi ze jego dziewczyna kreci nosem hahahhaah zabawne.
jako striptizer spoko jako czlowiek jestem na nie.pozdrawiam panie ktore oparły sie jego urokowi :)

#8 ~Zatroskany~

~Zatroskany~
  • Goście

Napisano 18 maj 2018 - 18:30

Jesteście normalne?później się dziwić ie ze faceci was zdradzają?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych