Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Rafał~

~Rafał~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 22:53

Chcesz wiedzieć jaki są przydatne kursy do pracy ?
Video, artykuł, ankiety
artykuł - poradnik
poradnik-edukacyjny-kargroup.eu/najbardziej-oplacalne-kursy

#2 ~Michu~

~Michu~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2018 - 11:38

Jak ktoś kończy socjologię albo iberystykę, to nie dziwota, że nie mają pracy i siedzą na kasie w biedronce :P Trzeba wybierać takie studia żeby po ich ukończeniu nie mieć problemu ze znalezieniem dobrze płatnej pracy w swoim zawodzie. Warto również robić kursy doszkalające - wiedzy nigdy dosyć. Duża oferta kursów zawodowych i doszkalających jest w Kontimexie i Warszawie.

#3 dunin89

dunin89

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 czerwiec 2018 - 18:34

Kompletnie się na tym nie znam... Nie będę w stanie pomóc...

#4 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2018 - 07:02

Kompletnie się na tym nie znam... Nie będę w stanie pomóc...

Nikt cię o pomoc nie prosił, paskudny bocie.

#5 ~Kuleczka~

~Kuleczka~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2018 - 21:14

No właśnie, to jest paradoks w tym kraju. I potem skończy się kursy, a pracodawca nie zatrudni bo np. nie ma studiów. Albo doświadczenia. A jak jest doświadczenie, to zaś nie ma kursów. A jak jest jedno i drugie to zaś pracodawca zażąda studiów.A jak są tylko studia i nie ma doświadczenia to nie zatrudnią. Ja mam jedno i drugie, bo i studia i doświadczenie w różnych zawodach, a nie chcą mnie nawet zatrudnić do wykładania towaru, bo mam za wysokie kwalifikacje.

#6 ~Sygnat~

~Sygnat~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2018 - 14:44

Dlatego najlepiej skończyć studia, a później robić kursy zawodowe i doszkalające. W warszawskim Kontimexie jest cała masa kursów do wyboru: typowych i tych mniej typowych, po których znajdziemy pracę w zawodach z wąskimi specjalizacjami.

#7 carmen123

carmen123

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 30 sierpień 2018 - 07:21

Oczywiście. Dobre studia dają pracę 

#8 ~Karl~

~Karl~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 07:44

Kurs zawodowy to świetny pomysł. Polecam ofertę ośrodka Galileum. Oferują kursy wszelkiego rodzaju, od technicznych, branżowych po szkolenia miękkie. wykwalifikowani specjaliści z bogatym doświadczeniem zawodowym.

#9 ~Arnold~

~Arnold~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 15:53

Czy w tym ośrodku Kontimex jest możliwość zapłacenia w ratach albo dopiero po skończonym kursie?

#10 ~Arek~

~Arek~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 17:02

Czy w tym ośrodku Kontimex jest możliwość zapłacenia w ratach albo dopiero po skończonym kursie?

Teraz chyba wszędzie jest taka możliwość, ale upewnij się - zawsze możesz tam zadzwonić albo wygooglać stronę kontimex.com

#11 szpilka

szpilka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 18 październik 2018 - 11:26

Ja tam zacząłem pracować szybko w zawodzie i teraz firma w której pracuje prężnie się rozwija i robimy fajne rzeczy. Mi taki układ pasuje :D

#12 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 10:49

Ja też skończyłem studia i miesiąc szukałem pracy, ale nie znalazłem, ponieważ brak doświadczenia albo za wysokie kwalifikacje. Jak można w ogóle mieć za wysokie kwalifikacje. W sierpniu poszedłem na kurs administracyjno-biurowy, który się też strasznie ciągnął, ale przynajmniej kasa wpadła. Teraz od listopada idę na trzy miesiące na staż. A po stażu jeśli mnie nie zatrudnią, a chyba tak będzie, to zamierzam iść na kurs na wózek widłowy, bo wszędzie gdzie tylko pytałem się o robotę to pierwsze pytanie było jakie mam uprawnienia :( Także u nas w kraju jest chujowo z pracą. Najlepiej nie mieć żadnych kwalifikacji i całe życie wykładać towar w marketach albo tyrać na trzy zmiany na produkcjach. Wszędzie też po studiach żądają doświadczenia, tylko ciekawe gdzie mają ci ludzie to doświadczenie zdobyć, skoro na dziennych studiach praktycznie nie ma czasu na pracę. A jak chcą do pracy to tylko na pełny etat albo w ogóle.

#13 ~Kuleczka~

~Kuleczka~
  • Goście

Napisano 27 październik 2018 - 10:58

Jak ktoś kończy socjologię albo iberystykę, to nie dziwota, że nie mają pracy i siedzą na kasie w biedronce :P Trzeba wybierać takie studia żeby po ich ukończeniu nie mieć problemu ze znalezieniem dobrze płatnej pracy w swoim zawodzie. Warto również robić kursy doszkalające - wiedzy nigdy dosyć. Duża oferta kursów zawodowych i doszkalających jest w Kontimexie i Warszawie.

No wiesz, ja mam znajomych po socjologii i iberystyce, którzy nie mieli w ogóle problemów ze znalezieniem pracy. Jeden kolega dostał pracę w banku za 3000zł netto na start. Ponieważ socjologia to nie tylko nauka humanistyczna, ale też badanie danych statystycznych, prognoz, analiza wykresów itd. Koleżanka po iberystyce również nie miała problemów ze znalezieniem pracy, ponieważ te studia nauczyły ją mówić w języku hiszpańskim oraz portugalskim, po za tym w czasie studiów miała praktyki w ambasadzie, a teraz pracuje w międzynarodowej firmie.

#14 ~Karl~

~Karl~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:54

Kurs zawodowy to świetny pomysł. Ja ukończyłem kilka kursów w ośrodku Galileum i dziś dzięki nim mam stałą pracę. Mają w ofercie szeroką gamę zawodów. Polecam szczerze.

#15 peeryl

peeryl

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 kwiecień 2019 - 09:58

Ciekawe spostrzeżenie, w którym pewnie jest mnóstwo racji. Tylko że z kursami zawodowymi jest... trochę jak ze studiami xD. Wszystko zależy od tego na jakich ludzi, czyli wykładowców się trafi. Jednym naprawdę zależy na przekazaniu wiedzy, inni chcą odrobić pańszczyznę, skasować pieniądze a studenci/kursanci w ogóle ich nie obchodzą.

Ja przymierzam się do szkolenia na uprawnienia UDT z obsługi urządzeń transportu bliskiego, organizowanego przez firmę HAK. Jak myślicie, po czymś takim będę mogła liczyć na stabilną i pryzwoicie płatną pracę?!?

#16 ~Franki~

~Franki~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 10:01

Jak na kurs UDT to do Kontimexu w Warszawie. Nie szukałbym gdzie indziej. 

#17 ~Filemon~

~Filemon~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 19:06

Jak na kurs UDT to do Kontimexu w Warszawie. Nie szukałbym gdzie indziej. 

Wiesz może jak jest tam z terminami i z cenami? Płatność przed czy po kursie? Za egzaminy płaci się dodatkowo? 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych