Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

studia podyplomowe?

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~janb12~

~janb12~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 07:48

Żona założyła salon kosmetyczny, interes trochę słabo się kręci, miejscówka taka sobie i przyznaję że słabo idzie nam marketing, myślałem o zatrudnieniu kogoś ale to spory koszt jak na początkującą firmę, stąd pomysł żeby może samemu jakieś podyplomowe zrobić z marketingu? Ulotki nie dały dużo, próbowałem rozkręcić FB it eż to jakoś kiepsko idzie

#2 lizka22

lizka22

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 27 sierpień 2017 - 11:12

mysle że studia to nie jest zly pomysl, ale to potrwa kolejnych kilka lat... zreszta nie macie pewnosci, ze takie studia na pewno sa dla was. ja bym njednak postawila na zastrudnienie kogos ktos sie zna na marketingu - tylko rzeczywiscie osobe, ktora sie na tym zna, a nie kuzynke czy kogos kompletnie zielonego... pomyslcie o skorzystaniu z uslg firmy zajmującej się outsourcingiem usług rekrutacyjnych. pomogą dookreslic wam profil kandydata na stanowisko no i byc moze nawet podrzuca kilka propozycji - polecam hre.pl bardzo porfesjonalny team doaradczy - elastyczny i baaaardzo pomocny!

#3 ~oewsb~

~oewsb~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2017 - 19:30

Żona założyła salon kosmetyczny, interes trochę słabo się kręci, miejscówka taka sobie i przyznaję że słabo idzie nam marketing, myślałem o zatrudnieniu kogoś ale to spory koszt jak na początkującą firmę, stąd pomysł żeby może samemu jakieś podyplomowe zrobić z marketingu? Ulotki nie dały dużo, próbowałem rozkręcić FB it eż to jakoś kiepsko idzie

Witam! Zapraszam zatem na studia podyplomowe na kierunku Social Media i zintegrowany marketing internetowy, które można podjąć w oddziałach Wyższej Szkoły Bankowej. Zapisać na nie można się bezpośrednio w wybranym oddziale uczelni lub bezpośrednio na stronie wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe Dodam, że aplikując na studia w terminie do 19 września można liczyć na 600 zł oszczędności: 300 zł zniżki w czesnym oraz 300 zł dzięki zmniejszonej opłacie wpisowego wynoszącej 100zł.

Pozdrawiam, Andrzej Czarnecki

Online Ekspert WSB

#4 ~katarYna22~

~katarYna22~
  • Goście

Napisano 05 kwiecień 2018 - 09:54

Studia podyplomowe to  szansa na lepszą pracę, ale zanim podejmiecie decyzje to dobrze mieć  świadomość, które branże  się obecnie rozwijają. Jeśli chodzi o studia to na pewno te związane z informatyką czy logistyką się opłacą.  Na tym portalu  praca-podlaskie.pl  , możecie  poczytać o top zawodach w naszym rejonie.  Nikogo to pewnie nie zaskoczy, ale ekonomistów,  politologów czy  historyków  pracodawcy nie potrzebują  a wlasnie po takich studiach warto iść na jakąś   przyszłościową dyplomówkę. 

#5 MareczekP

MareczekP

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 06 kwiecień 2018 - 14:03

Ja niestety niezbyt mam wiedzę i doświadczenie w tym obszarze tematycznym... Dlatego też nie będę mógł pomóc...

#6 ~Agnieszka Dąbrowska~

~Agnieszka Dąbrowska~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 09:16

Oferta studiów podyplomowych na polskim rynku jest coraz bardziej urozmaicona, a to oznacza, że każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego i dopasowanego zarówno do swoich potrzeb, jak i zainteresowań. Aby uzyskać więcej informacji o studiach podyplomowych, zapraszam wszystkich do wizyty na stronie: studiapodyplomie.pl. Wszystko w jednym miejscu.

#7 ~runka~

~runka~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2018 - 10:12

ja bym chciała zrobić jakieś studia związane z pracą z dziećmi, może edukację wczesnoszkolną? albo coś związanego z praca z dziećmi z autyzmem, skończyłam psychologię pracuję w poradni małżeńskiej ale chyba lepiej bym się odnalazła w pracy z dziećmi

#8 ~talar33~

~talar33~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 06:09

Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...

Jesteś idiotą z urodzenia, czy to efekt nabyty?

#9 ~oewsb~

~oewsb~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2018 - 07:36

Witam! Runka, w ofercie Wyższej Szkoły Bankowej znajdziesz wiele kierunków związanych z edukację wczesnoszkolną czy też nauczaniem dzieci z autyzmem. Zajrzyj na naszą stronę wsb.pl/kandydaci/studia-podyplomowe/kierunki gdzie znajdziesz pełną listę kierunków. Dodam, że każdy kto zapisze się na studia do 10 sierpnia będzie mógł zaoszczędzić dzięki promocji 600 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym oraz 300 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

Online Ekspert WSB

#10 ~runka~

~runka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2018 - 08:41

Czy jest jeszcze szansa załapać się na jakąś zniżkę? Trochę przegapilam termin

#11 ~oewsb~

~oewsb~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2018 - 10:30

Witam! Runka, promocja trwa nadal. Obecnie została ona przedłużona do 19 września. Jej warunki pozostają takie same - 600 zł mniej za zapisanie się na studia.

Online Ekspert WSB

#12 ~runka~

~runka~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 09:57

super czyli jeszcze mam szansę na rabat, to już ostatni dzwonek na studia podyplomowe. Teraz tylko problem na co się zdecydować, zaczęłam myślęć też o edukacji montessori, czy duże jest oblężenie e na tym kierunku i ile semestrów trwają te studia?

#13 ~Agnieszka_D~

~Agnieszka_D~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 09:39

Warto podkreślić, że oferta studiów podyplomowych na polskim rynku jest coraz bardziej urozmaicona. Oznacza to, że każdy z pewnością znajdzie coś odpowiedniego dla siebie  i dopasowanego zarówno do swoich potrzeb, jak i zainteresowań. Więcej informacji o studiach podyplomowych można znaleźć tutaj: studiapodyplomie.pl . Wszystko dostępne w jednym miejscu.

#14 barburka

barburka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 20 wrzesień 2018 - 08:30

Też szukam czegoś żeby się dokształcić, chba dużo teraz kierunków jest związanych z terapią? Pracuję w przedszkolu i w grupie mamy kiloro dzieci z zaburzeniami integracji sensorycznej, problemami w mówieniu, myślę zeby w tych właśnie kierunkach się doszkolić i zrobić studia podyplomowe.

#15 ~oewsb~

~oewsb~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2018 - 18:35

Witam! Runka takie studia możesz podjąć w naszych 2 oddziałach, w których trwa jeszcze rekrutacja. W Bydgoszczy możesz podjąć studia 2 semestralne na kierunku Edukacja Montessorii w placówkach oświatowych ogólnodostępnych, integracyjnych i specjalnych, z kolei w Poznaniu są to studia 3 semestralne: Zintegrowana edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna z pedagogiką Montessori.

Online Ekspert WSB

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych