Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

suv do miasta

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~markss~

~markss~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2018 - 12:36

chcę kupić suva który sprawdzi sie też w jeździe po mieście, jakie marki polecacie? Budżet jakieś 120 tys.

#2 ~taimira~

~taimira~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2018 - 10:38

A rozważałeś może w tej cenie najnowsza Mazdę CX-5? Samochód wyszedł nie dawno, to miejski SUV, który dobrze poradzi sobie także w rozsądnym terenie. Posiada napęd 4x4 i silnik o sporej mocy, który tak jak pisałam w terenie sobie poradzi :).
Warto rozważyć ten model. 

#3 ~giumbo~

~giumbo~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2018 - 18:23

Może mazda cx-3? Ładna linia, sporo miejsca w środku, no i całkiem niezłe osiągi. No sprawdzi się w mieście i poza miastem.

#4 alexsirs

alexsirs

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 09 kwiecień 2018 - 23:14

Polecam firmę http://auto-detailin...zow.dab-car.pl/ . Gwarantują najlepsze polerowanie samochodów i to ręczne :)

#5 ~sebek~

~sebek~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 14:34

Najlepiej od razu zamontować instalację lpg optima. Zrobią to wyspecjalizowane warsztaty. Zaoszczędzisz na paliwie i to sporo.

#6 ~ciejek~

~ciejek~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2018 - 11:02

mazda cx-3 to bardzo dobry wybór do miasta chociaż i poza nim da radę, mają ciekawe rozwiązania jeśli chodzi o silnik, mimo iż nie ma turbo to nma bardzo niskie spalanie i przy niskich obrotach ma sporo siły, to jest pewna innowacja jesli chodzi o wspólczesne samochody, ja jestem jak najbardziej za

#7 ~Annunak~

~Annunak~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 15:26

@ciejek, masz tutaj na myśli ten najnowszy model Mazdy CX-3? Jakiś czas temu wypuścili ulepszoną wersję CX-3, z jedną i druga wersją miałem do czynienia. Podoba mi się, że producent bardziej zadbał o wnętrze, w nowszej wersji sprawia wrażenie bardziej przyjaznego dla kierowcy, jest więcej jakby przestrzeni. Ale to w moim odczuciu, nie wiem jak inni odbierają. Jest w każdym razie bardziej płynna.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych