Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

52 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 13:32

Powinni zebrać tych wszystkich dresów, zamknąć w opuszczonej fabryce do rozbiórki i niech się nawzajem powybijają.
Spokój będzie i mniej niszczenia ludzkiego mienia.

#2 ~Gościu~

~Gościu~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 13:41

a wtedy kto będzie głosował na PO i Prezydenta Truskolaskiego ???

#3 ~lol~

~lol~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 13:43

Ony sie tylko bawjo. Bo ony sa inteligientne.

#4 ~Igor~

~Igor~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 13:59

najlepszy jest ten łysol co tak twarz zakrywa, przypomina się tekst z „Chłopaki nie płaczą” o czarnuchu co dał się złapać w sieci

#5 ~byk~

~byk~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 14:23

Myślicie Suwałki że wam sie upiekło. Zobaczycie nastepnym razem rozp... wam te boisko i ławeczki.
W mieście zamykajcie okna bo pobijemy mieszkańców macie jak w banku.

Białystok rządzi!!!!!!!!!!!!!!

#6 ~eh~

~eh~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 14:39

Zaraz Kępa z imienia Jarka zadzwoni powie że patrioci wieńce woża pod pominiki warto by wypuścić.

#7 ~qwer~

~qwer~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 14:42

Kibice skazanie na grzywny od 500 do 1000 zł za ujawnienie tajemnicy państwowej poprzez wznoszenie okrzyku: „Donald, matole”.
http://niezalezna.pl/39470-zniewazony-organ-donald

Prawdziwe oblicze kiboli
http://vod.gazetapolska.pl/strefa-kibica

#8 ~Puliusz Jetz~

~Puliusz Jetz~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 14:45

To nie jest nasza jagiellońska zgoda. To jest wasza zgoda!

#9 ~Kate~

~Kate~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 15:03

Wolność słowa!!!he dobre...a kim wy jesteście że tak rządzicie??? hahahahahaha

#10 ~fanatyk~

~fanatyk~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 15:27

Myślicie Suwałki że wam sie upiekło. Zobaczycie nastepnym razem rozp... wam te boisko i ławeczki.
W mieście zamykajcie okna bo pobijemy mieszkańców macie jak w banku.

Białystok rządzi!!!!!!!!!!!!!!

nie napinaj się tak bo ci gumka w majtkach strzeli

#11 ~yeti~

~yeti~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 15:44

Jestem z bialegostoku tu mieszkam od 10lat w Suwałkach i takich wpisow jak ten koles BYK napisal to sie wstydze ze w bialym sie urodzilem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Suwalki piekne miasto i fajni ludzie !!!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 15:46

Jakis matol byk sie wpisal i banda idiotow mysli ze to serio jest.
Do autora pierwszego postu: Te zle kibole jezdza do tych "opuszczonych fabryk" tzn. np. do lasow i tam sie "wybijaja" nawzajem nie robiac nikomu innemu nic zlego, ale gdyby sie pojawil artykul o takim spotkaniu, to tez bys pisal ze zle, bo depcza mech i lamia galezie.

Taka straszna krzywda tam sie stala ze czekam kiedy wladze Suwalk wystapia o odszkodowanie za ta wojne.

Nie ma to jak propaganda

#13 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 15:55

Białystok miasto niedocenionych dzieci przez własne rodziny. Mam nadzieję, że wszystkich w końcu wyłapią i dostaniecie taki wpierdo.l że odechce wam się żyć i zobaczycie jak to jest być poszkodowanym.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 16:43

a wtedy kto będzie głosował na PO i Prezydenta Truskolaskiego ???

Małe sprostowanie. Chciałeś zabłysnąć ciętą ripostą a zbłaźniłeś się okrutnie .
Kibole to elektorat sekciarzy z PiS .

#15 ~Kibic Jagi~

~Kibic Jagi~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 16:53

Ej Byk czy jakiaś tam padlina. Jestem kibicem Jageielloni i jestem z Bialego . Co ty masz do Suwałk . Powiem ci jedno. Nie jesteś Kibicem tylko śmieciem baranem którego Kibice i Białostoczanie mają dosyć. Zeby was wszystkich wyłapać i posadzić na wiele lat.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 17:16

Prezydent Dał "jagiellonii" celowe dptacje na promocje Białegostoku . Zgodnie z prawem "jagillonia " działa na szkodę Białegostoku i dotacje powinne być cofnięte i zwrot wyegzekwowany . Od załatwienia tego ma ponad 1000 armię urzędników / nagradzanych - wzorcowych / .

#17 ~elf~

~elf~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 17:52

Znam ludzi w Suwalkach ktorzy kibicuja Jadze i taki deb*** moze to wszystko zmienic!!!!!
Co k.wa masz do miasta Suwalk????
Skad jestes z Bociek!!!!! bez obrazy bociek ale sorki wioska
Byk przyjezdza pewnie do Bialegostoku kupis sweterek na rynek bo w sobote idzie na zabawe do siebie , a i dzinsy nowe za 50zl!!!!!!
Oto caly Byk!!!!!!HEHEHHEHEHHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEH
mysle ze nawet nie jestes sledziem tylko DUZYM ŚLEDDDDZZZIKIEMMMM SPOD HAJNOŁKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 18:23

Małe sprostowanie. Chciałeś zabłysnąć ciętą ripostą a zbłaźniłeś się okrutnie .
Kibole to elektorat sekciarzy z PiS .

Kibol to kibic po kaszubsku. Od zawsze Tusk to kibol,choć kibole z Kaszub już go nie lubią. Od kiedy kibole zaczęli głosić hasła patriotyczne zaczęli być za to szykanowani przez PO.

#19 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 18:54

Jestem z Białegostoku i mieszkam w Suwałkach od12 lat. Byłem na meczu i widziałem jak podjechał autobus i po pewnym czasie wylało się paru nastawionych na atak ale się przeliczyli. Chciałem powiedzieć że fajnie kopali piłkę i że wstyd mi za Jagę jakich oszołomów wychowała. Z tego co czytałem to byli to goście z wiosek jak Ełk czy powiat Białystok ale i takich trzeba eliminować bo psują reputację prawdziwych kibiców Jagi Pozdrawiam.

#20 ~Kazik~

~Kazik~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2013 - 19:03

Jestem z Białegostoku i mieszkam w Suwałkach od12 lat. Byłem na meczu i widziałem jak podjechał autobus i po pewnym czasie wylało się paru nastawionych na atak ale się przeliczyli. Chciałem powiedzieć że fajnie kopali piłkę i że wstyd mi za Jagę jakich oszołomów wychowała. Z tego co czytałem to byli to goście z wiosek jak Ełk czy powiat Białystok ale i takich trzeba eliminować bo psują reputację prawdziwych kibiców Jagi Pozdrawiam.

Również kibicuję Jadze choć jestem z Suwałk, w końcu Jaga to najlepsza drużyna z naszego regionu. A było tych budrysów cały autobus. Niestety przyjechali narąbani i nie w głowie było im kibicowanie tylko awantura.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych