Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

52 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~tyny~

~tyny~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 16:52

Wiem wszystko z pierwszej reki, ta czesc kibicow co robila burdy to mniejszosc gejowska walczaca o swoje prawa. Wiem tez od policjanta z suwalk ze aresztowani plakali na komisariacie. Wiekszosc z nich ma niepelne podstawowe, I zarabia na zycie mieszajac glowa bigos. Pozdrawiam z suwalk.

Dzięki za info spoleczniaku

#42 ~dzielnicowy~

~dzielnicowy~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 18:11

Dzięki za info spoleczniaku

nie ma za co, jak chcesz wiedziec wiecej zapraszam do suwalk tylko pampersa nie zapomnij

#43 ~Białystok~

~Białystok~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 19:09

Obstawiam , że BYK jest właśnie z "hajnołki" czy tez Moniek :D to takie typowe dla tych wiosek pokazać swoje wieśniackie odzywki. Zakompleksione buraki nic więcej, matka do miasta do szkoły wysłała a oni zamiast liznąć kultury przynoszą obyczaje prosto z chlewa. Brawo ! ( bez obrazy dla calej reszty , mowa jedynie o ludziach pokroju BYKA)

#44 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 19:32

Dobra chłopaki jutro ważny mecz. Ja z Białego mieszkający w Suwałkach idę jutro na ważny mecz z liderem 2 LIGI Puszczą Niepołomice mam nadzieję że wygramy jeśli śnieg przestanie padać i murawę do południa ogrzeją. Pozdrawiam Jagę.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 20:56

Jak byli z Sokółki to dlaczego białostoccy ?Zastanów się redaktorku jak piszesz..!!

#46 ~dróżnik~

~dróżnik~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 22:00

Jestem z Białegostoku i mieszkam w Suwałkach od12 lat. Byłem na meczu i widziałem jak podjechał autobus i po pewnym czasie wylało się paru nastawionych na atak ale się przeliczyli. Chciałem powiedzieć że fajnie kopali piłkę i że wstyd mi za Jagę jakich oszołomów wychowała. Z tego co czytałem to byli to goście z wiosek jak Ełk czy powiat Białystok ale i takich trzeba eliminować bo psują reputację prawdziwych kibiców Jagi Pozdrawiam.

Wystarczyło 12 lat żebyś zhamiał w tej wiosce do reszty.

#47 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 05:52

Uderz w stół a nożyce się odezwą . Po pierwsze ja chamstwa w komentarzach nie używam. po drugie zchamieć przez ch się pisze. Po trzecie inteligencie widocznie mi zazdrościsz tej wioski bo w gorszej mieszkasz Wesołych Świąt.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 11:02

Po pierwsze to nie możliwe abym mieszkał w gorszej wiosce od Suwałk bo takiej nie ma.Po drugie to nie jest normalne gdy ktoś przeprowadza się z Białegostoku do Suwałk, to musiało się coś stać.Po trzecie również życzę Ci Wesołych Świąt.

#49 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 13:41

<p>znam gorszą ełk byłem tam masakra powiem ci ciasno małe pracy nie ma i jeździć nie potrafią i bez przyszłości.

#50 ~tyny~

~tyny~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 14:47

nie ma za co, jak chcesz wiedziec wiecej zapraszam do suwalk tylko pampersa nie zapomnij

Byłem i zobaczyłem czym tam wieje

#51 ~tyny~

~tyny~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 14:49

<p>znam gorszą ełk byłem tam masakra powiem ci ciasno małe pracy nie ma i jeździć nie potrafią i bez przyszłości.

Odezwał się gość z metropolii

#52 ~dróżnik~

~dróżnik~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2013 - 15:18

Myślę że Ełk to nie zbyt trafiony pomysł na wiochę gorszą od Suwałk. Osobiście wolał bym mieszkać w Ełku niż Suwałkach. W dodatku eksperci przewidują że Ełk to jedyne miasto w tej części kraju które będzie się rozwijać. Tak więc musisz poszukać innej miejscowości którą uważasz za wiochę gorszą od Suwałk.

#53 ~jarek ogarek~

~jarek ogarek~
  • Goście

Napisano 31 marzec 2013 - 12:53

Myślicie Suwałki że wam sie upiekło. Zobaczycie nastepnym razem rozp... wam te boisko i ławeczki.
W mieście zamykajcie okna bo pobijemy mieszkańców macie jak w banku.

Obiecuje Wam, ze jak wygramy to wasz problem zostanie rozwiazany sposobem jedwabnym: prosto z meczu do starej stodoly, benzyny nikt nie bedzie zalowal...

Białystok rządzi!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych