Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

9 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~suw~

~suw~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 22:20

A gdzie nasz P,Zielinski!Dlaczego jeszcze nie interweniowal?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 09:15

Pewnie w Sejnach w kosciele ,na kolanach,albo Sokółce, a jeszcze niedawno w Kuratorium Oświaty za czasów PZPR.

A gdzie nasz P,Zielinski!Dlaczego jeszcze nie interweniowal?

#3 ~imie~

~imie~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 11:23

kilku młodych emerytów dojdzie nam do utrzymania , spokojnie ,stać nas. A sprawa standardowo pod dywan, policja może katować ludzi bezkarnie ....

#4 ~sondor~

~sondor~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2016 - 15:42

Katowany nie miał legitymacji PIS, brak jakiej kolwiek interwencji. 

Zastanawia mnie jednak co innego, a co by było gdyby ten policjant w ataku szału wyciągnął broń i zaczął strzelać. Nie ważne już do kogo, to jest sygnał, że niestety badania psychologiczne  były przeprowadzone "po łebku", że takie badania policjanci powinni przechodzić cyklicznie co pewien okres czasu.

Możemy się śmiać lub płakać z incydentu, to jednak mogło skończyć się jednak tragicznie i to mogło dotyczyć każdego z nas - dlatego ta sprawa dla mnie nie jest tylko "przypadkiem", kto wie czy takich "delikwentów" nie jest więcej zatrudnionych w Policji!

#5 ~boże~

~boże~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 07:20

Dlaczego nikt się nie interesuje czy pobitemu się należało? Może był gwałcicielem lub sprzedawał narkotyki dzieciom?

Ile razy krzyczycie by kogoś ukarać dobitnie, a jak już tak się stanie to nagle jest źle? Macie coś na sumieniu że się boicie że będziecie następni?

#6 ~Raszid~

~Raszid~
  • Goście

Napisano 17 luty 2017 - 02:37

Katował? Zwyczajnie spałował. Widocznie się należało.

#7 ~zyta~

~zyta~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 02:28

Jesli juz cos piszecie to do rzeczy bo sytuacja powazna a nawet grozna i niebezpieczna policja prokuratura sady tojedna wielka sitwa a nawet juz slyszy sie w mediach ze jest to niebespieczna grupa przestepcza ktora bedac oplacana z podatkow naszych broni i chroni siebie na wzajem to oni kradna bija klamia sa jedna wielka patologia a nas zwyklych obywateli zabijaja obudzcie sie my nie mamy ani sadow swoich ani policji prosze obejrzec w internecie co sie robi z obywatelem na oczach ludzi a co sie dzieje w komisariatach na komendach w bialymstoku bija cwicza na niewinnych bo sa poza prawem chcesz zyc w kraju gdzie choniona jest tylko zorganizowana niebezpieczna grupa przestepcza ja nie

#8 ~zyta~

~zyta~
  • Goście

Napisano 20 luty 2017 - 02:37

A gdzie nasz P,Zielinski!Dlaczego jeszcze nie interweniowal?[/quote] ni rob blaznom reklamy prwnie znow si przygotowuje na wystepy on popiera takie dzialania jako ich szefunio nie znam przypadku zeby sie zainteresowal skrzywdzonym bo to klopot trzeba pomyslec a po pokropieniu za niego mysli kalnierowicz spec od osmieszania

#9 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 16:26

Rozbawiła mnie pani Anna Wałecka-Chamiuk z KMP w Suwałkach, która na pytanie dlaczego policjanci zostali zawieszenie tylko na miesiąc: "Taka była decyzja komendanta."

Rzeczników chyba specjalnie szkolą w umiejętności nieodpowiadania na pytania i migania się od podawania faktów i konkretów. Równie dobrze mogła powiedzieć że właśnie jest słoneczna pogoda.

#10 ~Kaśka Pianecka~

~Kaśka Pianecka~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2018 - 17:42

Rozbawiła mnie pani Anna Wałecka-Chamiuk z KMP w Suwałkach

Kurde, ja wiem, że żarty z nazwisk są bardzo niskiego lotu, ale w tym przypadku powiedziałabym, że trafniejsze dopasowanie nazwiska do funkcji trudno byłoby wymyślić.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych