Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Światłowód w Knyszynie

światłowód knyszyn

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 11:35

Jeszcze pewnie to długa droga

#22 ~Mlody~

~Mlody~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 11:30

Władza do dupy i dlatego nie ma żadnej informacji a im powinno zależeć bo przecież chmiel się szczyci że to dzięki niemu

#23 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2018 - 12:09

Władza do dupy i dlatego nie ma żadnej informacji a im powinno zależeć bo przecież chmiel się szczyci że to dzięki niemu


Gdyby chmiel tyle robił, co gada, gmina by kwitła.

#24 ~moher 92~

~moher 92~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 19:50

Super ze nas małomiasteczkowych do takiego neta chcą podciągnąć ale w mordeczkie nie za taką kaskie, to nie rok 2000 tylko 2018. Przyłącze powinno być za free a abo też znośniejsze. Ja się cieszę ale nie za taką kaskie wole mobila wziąć z ograniczeniem i tez mi będzie hulał nieźle.

Pozdro ziomy#25 ~użytkownik~

~użytkownik~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 17:07

Jak ktoś napisał wcześniej jest to inwestycja prywatnej firmy, która stworzyła możliwość dostępu do szybkiego internetu pomimo tego, że musi płacić dla energetyki za wykorzystanie każdego słupa na którym wisi światłowód. Przy małej ilości klientów do szybkiego internetu w Knyszynie muszą pobierać opłatę. Jeśli ktoś chce mieć za "free" zawsze może skorzystać z internetu bezprzewodowego udostępnionego z budynków gminy, szkoły lub szpitala. #26 ~Jake~

~Jake~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 21:26

Jak ktoś napisał wcześniej jest to inwestycja prywatnej firmy, która stworzyła możliwość dostępu do szybkiego internetu pomimo tego, że musi płacić dla energetyki za wykorzystanie każdego słupa na którym wisi światłowód. Przy małej ilości klientów do szybkiego internetu w Knyszynie muszą pobierać opłatę. Jeśli ktoś chce mieć za "free" zawsze może skorzystać z internetu bezprzewodowego udostępnionego z budynków gminy, szkoły lub szpitala.

Nie o to chodzi żeby mieć za free.
Abonament miesięczny jest ok.
Ale płacić 250 za podłączenie to w dzisiejszych czasach już przesada.
Za 2 lata jak wejdzie druga firma to sami się będą prosić i dawać gratisy aby się do nich podłączyć a dziś głupich szukają.

#27 ~użytkownik~

~użytkownik~
  • Goście

Napisano 26 październik 2018 - 17:29

Prz drugiej firmie, która ma robić ziemią podejrzewam że aktywacja/ podłączenie będzie droższe niż w przypadku pierwszej firmy.

Ze słupa do domu i podłączone, a ziemią trzeba przekopać ułożyć światłowód, zasypać itd. Dużo więcej pracy, którą ktoś musi wykonać. A jeszcze gorzej jeśli budynek znajduje się daleko od granicy działki.

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: światłowód, knyszyn

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych