Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

 • ?

  ~gosc56~ - kwi 04 2020 12:21

 • Internet

  ~Gość~ - mar 29 2020 07:47

 • odporność

  ~Gość~ - mar 19 2020 23:09

 • Koronawirus

  ~Asia~ - mar 17 2020 19:27

 • Wybory

  ~gosc56~ - mar 06 2020 16:19

Wyświetl nową zawartość »

Szef nas podsłuchuje! :: zobacz komentowany artykuł


8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Stefan~

~Stefan~
 • Goście

Napisano 16 luty 2009 - 10:22


Moim zdaniem - trafiła kosa na kamień. Szef źle postępuje ale i pracownicy też. Co to za prywatna poczta internetowa w pracy ???
Chyba komuś się w głowie przewróciło !
Prywatne rzeczy pracownika będącego w pracy - to torebka i w niej kosmetyki itp. Komputer jest narzędziem pracy, jest własnością pracodawcy i wnim nie ma prawa być cokolwiek prywatnego.

Dlaczego Redakcja nie opisuje tego we właściwych proporcjach. W uczciwych proporcjach. Zwróćcie uwagę, że postępujący po chamsku nazywa czyjeś postępowanie - chamstwem. Trzeba mu to wyraźnie wytłumaczyć. Bo on nie rozumie swojego postępowania, nie ma szacunku do czyjejś włąsności. jemu wszystko wolno !!!

To media właśnie pomagają takim pseudopracownikom. Proszę posłuchać radia - obojętnie jakiej stacji - w piątek od rana. O czym jest mowa ?
Od rana cały czas tylko o wekendzie ! Już koniec pracy, już tylko do radia telefonujcie mili pracownicy( a to, że na koszt pracodawcy, że jest to zamiast pracy - tego nie mówią). Przecież to namawianie pracownikó do bimbania sobie z pracy, do nadużyć wręcz.
Tak samo jest z gazetami. Wszędzie tylko pisze się o biednych pracownikach i o chamach pracodawcach.
Ja znam wiele przykładów odwrotnych. Znam przykłady wykorzystywania sprzętu, samochodó służbowych itp. oczywiście do celów prywatnych.
Nagminne jest wykorzystywanie karetek pogotowia ( sanitarek) w Białymstoku do podwożenia do pracy, do dojazdu na prywatne prowadzenie zajęć ( zarobkowe) , podwożenie dzieci do przedszkola, szkoły itd.
Nagminne jest korzystanie w celach prywatnych z telefonu pracodawcy. Dlaczego o tych sprawach nie piszecie? Tych przykładów jest o wiele więcej niż chamstwa pracodawców !( którego wcale nie popieram).

#2 ~ociemniały śledzik~

~ociemniały śledzik~
 • Goście

Napisano 16 luty 2009 - 11:03

Oj Stefan, Stefan- wieśnactwo i małomiasteczkowy deb***izm wychodzi a kazdym kroku u naszych szemranych prezesów. Podsłuchy, mieszanie się w życie prywatne tak samo jak donosy czy poularne na POdlasiu przydupaszenie to norma w białostockich firmach. Niestety ale z każdej normalnej pracy potrafimy zrobic szambo gdzie atmosfera jest nie do zniesienia (zwłaszcza jeżeli to jesyt lepiej płatna praca), obsadzając stanowiska ludżmi niekompetentnymi, rodzinami lub przydupasami. W większości naszych mniejszych firm kierownicy i szefowie nie dorośli mentalnie do zajmowanych przez siebie stanowisk- nie mówie tu że prostak nie może mieć firmy i być bogaty, chodzi o to żeby kierownictwo jej i sprawy kadrowe zlecił ludziom kompetentnym i wykształconym w odpowiednim kierunku. Przecież wszyscy wiemy że lepszą prace u nas się załatwia poprzez protekcje....

#3 ~Aga~

~Aga~
 • Goście

Napisano 16 luty 2009 - 11:08

Oj Stefan, Stefan- wieśnactwo i małomiasteczkowy deb***izm wychodzi a kazdym kroku u naszych szemranych prezesów. Podsłuchy, mieszanie się w życie prywatne tak samo jak donosy czy poularne na POdlasiu przydupaszenie to norma w białostockich firmach. Niestety ale z każdej normalnej pracy potrafimy zrobic szambo gdzie atmosfera jest nie do zniesienia (zwłaszcza jeżeli to jesyt lepiej płatna praca), obsadzając stanowiska ludżmi niekompetentnymi, rodzinami lub przydupasami. W większości naszych mniejszych firm kierownicy i szefowie nie dorośli mentalnie do zajmowanych przez siebie stanowisk- nie mówie tu że prostak nie może mieć firmy i być bogaty, chodzi o to żeby kierownictwo jej i sprawy kadrowe zlecił ludziom kompetentnym i wykształconym w odpowiednim kierunku. Przecież wszyscy wiemy że lepszą prace u nas się załatwia poprzez protekcje....Najgorzej jak szmbowy mówi o czyimś szambie !

#4 ~monia~

~monia~
 • Goście

Napisano 16 luty 2009 - 19:35

Wszędzie jest jakieś szambo:(

#5 ~wuj~

~wuj~
 • Goście

Napisano 17 luty 2009 - 07:33

Zwyczajne chamstwo, niezależnie od unormowań!Taki facet nadaje sie tylko do gnoju!

#6 ~Era~

~Era~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 09:59

są firmy gdzie podsłuchują prywatne rozmowy przez prywatny telefon i również poniżają pracowników robiąc sobie z nich jaja to już za daleko zaszło , prostactwo#7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2018 - 10:01

Najgorzej jak szmbowy mówi o czyimś szambie !

zabolało dziecinko? No tak prawda boli#8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 15:39

są firmy gdzie podsłuchują prywatne rozmowy przez prywatny telefon i również poniżają pracowników robiąc sobie z nich jaja to już za daleko zaszło , prostactwo

Prywatnym telefonem rozmawiaj w prywatnym domu.#9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 luty 2018 - 15:44

są firmy gdzie podsłuchują prywatne rozmowy przez prywatny telefon i również poniżają pracowników robiąc sobie z nich jaja to już za daleko zaszło , prostactwo

Prywatne rozmowy przez prywatny telefon załatwiaj w prywatnym domu.

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych