Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szefie! Oddaj nam pieniądze :: zobacz komentowany artykuł

202 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~~praca~~

~~praca~~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 08:10

Boleję :że ZEM,RUCH ,Itp.............

#2 ~~praca~~

~~praca~~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 08:13

Boleję :że ZEM,RUCH,Szpital woj.itp........

#3 ~kundelek~

~kundelek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 08:26

Dokąd mnie wywiozą. Czarny kundelek

#4 ~Ełczanin DRIVER~

~Ełczanin DRIVER~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 08:37

Witam!!!! Jak zobaczyłem ten artykuł na pierwszy rzut oka odrazy domyśliłem się że chodzi o tą firmę z podmiejskiej!!! Ale najlepsze jest to że 9 marca byłe tam na rozmowie w sprawie pracy!!! I zdziwiłem się na dzień dobry jak szukałem biura pytając jakiś ludzi!!! To powiedzieli gdzie i takim śmiesznym głosem pod nosem "idź wszystkich przyjmują" wiec se pomyślałem już coś nie tak!! poszedłem oczywiście kobietka czy ma pan prawko itd jak tak mam + ADR komplet dok. tylko badania muszę zrobić bo w lutym się skończyły Kobietka takie oczy :o !!! Wiec mi mi mówi co potrzebne aby złożyć te wszystkie papiery!! świadectwo pracy przetłumaczyć na język PL, świadectwo niekaralności oczywiście odpowiadam że mam z przed dwóch lat ale nic nie zrobiłem abym teraz figurował wiec odpowiedz nie nie jest potrzebne teraz nowe!! wiec pytam a kto za to zapłaci oczywiście pan!!! Wiec moje zdanie jest takie trzeba być bogatym aby iść do nich do pracy z tego co wiem o takie niekaralność to leży po stronie pracodawcy i badania lekarskie a kobietka powiedziała mi że to ja muszę zrobić!!! Jednym słowem na pierwszy rzut oka było widać że nie maja poukładane jak mieli taki bałagan i ledwie w holu się mijali!!! Jak dla mnie to wyliczyłem to był koszt około 300zł <świadectwo niekaralności, badania ,, i przetłumaczenie świadectwa pracy (a i nawet powiedzieli mi gdzie tłumacza znajdę!!!)>

#5 ~~Bogdan~~

~~Bogdan~~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 08:58

A jeszcze w grudniu 2009 pan Plesiewicz chełpił się tytułem menadżera roku 2009. Jestem ciekaw kto go wybrał...?

#6 ~NAIWNY~

~NAIWNY~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 09:07

TEGO CZŁOWIEKA WIELKA KAPITUŁA WYBRAŁA MENEDŻEREM ROKU! O ZGROZO ! WIDZICIE JAKA OBŁUDA I ZAKŁAMANIE ! CHCIELIŚCIE KAPITALIZMU TO TERAZ MACIE ! BRAWA JESZCE RAZ DLA KAPITUŁY!!!

#7 ~elczanin~

~elczanin~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 09:11

Nagrody odbiera się przyjemnie hm...........http://www.podlaskie.strefabiznesu.pl/artykul/top-biznes-elk-laureaci-ktorych-znamy-i-cenimy-26525.html

#8 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 09:38

:( Też czekam i wydzwaniam o pieniążki które zarobiłem, ale to jak kamieniem w ścianę. Kierowców w Polbecie mają za nic i traktują jak natrętów.
Plesiewicz się wczasuje i ma wszystkich gdzieś. Wybrano go Menadżerem roku, on powinien być największym PRZEKRĘTEM roku.

#9 ~Ełczanin DRIVER~

~Ełczanin DRIVER~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 10:25

Nio to 100 kolejnych bezrobotnych trafi do PUP :angry: A jest problem z pracą wiem bo sam szukam i nic nie ma!!! SZOK!!! Ja tak patrzę na to wszystko i stwierdzę że tak może być jak w suwałkach jakiś czas temu!!! Podstawę może wam wypłaci przeleje na konto i bay!!! Tak jak ta firma z suwałk zrobiła!!! Mi osobiście nie dość że nie wypłacili jak większości kierowcom to jeszcze w czasach procesów sądowych okazało się ze kierowca brał jakieś pieniądze od firmy itd!! Ja bym na waszym miejscu nie zastanawiał się o walił w prokuraturę i to PIP!!!! Tylko pytanie czy podpisywaliście delegację??? A i co macie wpisane w umowach o pracę?? O ile ją macie bo niektóre firmy gustowały się w umowy zlecenia a to tym bardziej nie na korzyść pracownika!!! Wiem coś o tym bo z jednym ze złodziejów sądzę się ale nie w Ełku!!!

#10 ~~ełczanin~~

~~ełczanin~~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 10:40

Ciekawe jakie były kryteria przy wyborze "menadżera roku" , chyba wybór zależał od stawki podatków. Ciekawe czy dziś zostałby menadżerem roku...
Polacy coraz częściej zaczynają sie upominać o swoje, ale jest jeszcze spora grupa osób która boi się korzystać ze swoich praw. Szczególnie w takim małym mieście jak nasz Ełk

#11 ~Biały Niedźwiedź~

~Biały Niedźwiedź~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 13:52

Myślę, że jest to jakiś przełom w tej firmie. Trzeba pamiętać,że TAM GDZIE LUDZI KUPA TO I HEYMAN d***. Przecież sam tymi ciężarówkami jeździł nie będzie.
Ja zawsze powtażałem po co szukać lepszej pracy jak można lepszą pracę zrobić na miejscu, potrzeba trochę zgrania i trochę chęci oczym my wszyscy jesteśmy tego świadomi ;)

#12 ~bunia~

~bunia~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 14:22

Mój mąż jest u niego kierowcą długo można by pisać o praktykach jakie stosuje... W tej chwili praktycznie każdy kierowca ma na papierze najniższą krajową i tyle ostatnio wypłacali po 1000 zł. więc wg prawa wynagrodzenie zostało wypłacone w całości a reszta.... to już strata naszych mężów którzy ciężko i uczciwie pracowali na pieniądze których najprawdopodobniej nie zobaczą... A tak na marginesie może trzeba było by poinformować policję o pewnych faktach myślę że się nimi bardzo zainteresuje:) A mężowi mówiłam już dawno żeby zostawił to bagno bo co to za firma jak co tydzien trzeba chodzić i prosić żeby łaskawie dali na chleb i na rachunki.

#13 ~kasandra~

~kasandra~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 14:47

No prosze to już nie ZEM jest najgorszy? To komu się wręcza u nas honorowe medale ?? Oszustom. Taki "menadżer roku" jak nie powiem z czego piszczałka.

#14 ~telewidz~

~telewidz~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 16:08

W dniu 21 marca w 323 wydaniu programu "Młodzież kontra czyli pod....ostrzałem " Gościem młodzieżówek partyjnych będzie tegoroczny laureat
srebrnych ust za frazę:

"Prawda jest
tylko jedna. I prawda zawsze leży tam, gdzie leży" SEBASTIAN KARPINIUK – poseł Platformy Obywatelskiej.

Gościowi można pocztą elektroniczną przesłać pytania na adres:

mk@mlodziezkontra.pl

TVP3 info o godz.20.50.

#15 ~Jan Fasola~

~Jan Fasola~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 16:12

myśle że wtych zasranych czasach każdemu moze taka sytuacja w biznesie przydażyc się....wystarczy że paru klientów nie zapłaci za usługi i d***.Ci co tu piszą to pewnie rozżaleni pracownicy i ja Was rozumiem ale zrozumcie też przedsiębiorców którzy nie z własnej winy popadają w tarapaty.Jak fajno jest we firmie i cacy to pracownicy nie pamietają,jak nie daj Boże coś nie pójdzie tak jak należy to wrogów i hien co nie miara!

#16 ~~czytelnik~~

~~czytelnik~~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 16:17

kradli kradli i rozkradli
taka prawda
począwszy od paliwa ...........
Piesiewicz i poco ci to było

#17 rozsadny

rozsadny

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 19 marzec 2010 - 16:27

żałosne jak cieszymy się z własnych niepowodzeń lepiej jest pracować na czarno zagranicą mieszkać w rysztoku wykonywać podrzędne prace i chwalić zachód

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 17:05

wielcy bizbesmen z niego ciekawe gdzie sie ukrywa u swoje siostry za gramanica tera bedzie zzapiertalał na szmacie łysol jeden

#19 ~ss~

~ss~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 18:17

Nikt z was nie wie jaka jest praca w transporcie,ze po wykonaniu uslugi czeka sie 60 dni na pieniazki ktore nie wiadomo czy dotra i trzeba szukac ich w sadzie. Takich dluznikow firma Polbet ma bardzo duzo.Wszyscy widza tylko ze nie ma pieniedzy itp.Kazdemu z was mogloby sie przytrafic cos takiego,najlepiej wyciagac wnioski jak narazie to Karol Plesiewicz dawal prace przez kilka dlugich lat dla takiej ilosci kierowcow. Jak nikt w naszym regionie.Teraz piszecie bzdury na jego temat i sami szukacie pracy.Zeby wiekszosc nie kradla nie byloby takiej sytuacji.

#20 ~~H2O~~

~~H2O~~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 21:00

Jak zwykle bywa zaraz cała wina spadnie na kierowców że to oni są wszystkiemu winni. Czemu Plesiewicz nje widzi swoich błędów, co roku robił coraz większe inwestycje na które już i firma nie dała rady zarobić, a póżniej odbija się to wszystko na kierowcach,obciąża się ich za co tylko się da. Większość firm buduję i rozwija się przez długie lata, a on co roku to chciał coraz to więcej. Żeby myślał rozsądnie i więcej zajmował się firmą to nie miałby takich problemów, po prostu za szybko chciał się nachapać i to go zgubiło i on o tym wie, nie można przeskoczyć samego siebie.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych