Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szefie! Oddaj nam pieniądze :: zobacz komentowany artykuł

202 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~engel~

~engel~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 21:39

Ale jestes madry,dlugo nad tym myslales ???!!!
Pan Plesiewicz nie musi ukrywac sie u siostry w Niemczech ,a na szmacie tym bardziej nigdy nie bedzie jezdzil .....
Na ile ty go znasz ? zeby tak o nim sie wypowiadac ? wlasnie nie znasz go to nie wymyslaj ,
Dziwne ze do tej pory bylo wszysto OK i daje ludziom prace ,jak by chcial to by pozwalnial ludzi i jakie by bylo to rozwiazanie ???
Nikt takm chyba tych kierowcow ne wiezi ??? Albo ??? To jak tak zle maja to niech ida do drugiej pracy ,Moze beda mieli lepiej !!!

#22 ~engel~

~engel~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 21:54

Jak zwykle bywa zaraz cała wina spadnie na kierowców że to oni są wszystkiemu winni. Czemu Plesiewicz nje widzi swoich błędów, co roku robił coraz większe inwestycje na które już i firma nie dała rady zarobić, a póżniej odbija się to wszystko na kierowcach,obciąża się ich za co tylko się da. Większość firm buduję i rozwija się przez długie lata, a on co roku to chciał coraz to więcej. Żeby myślał rozsądnie i więcej zajmował się firmą to nie miałby takich problemów, po prostu za szybko chciał się nachapać i to go zgubiło i on o tym wie, nie można przeskoczyć samego siebie.

A komu on to wszystko robi???
Daje ludziom prace , czy ktos widzial zeby on rozbijal sie drogimi autami ??
Mieszka tak jak mieszkal , i nie dla wlasnego wzbogacenia sie to wszystko robi ....
Ludzie ,zastanowcie sie co wy piszecie ....

#23 ~~Bogdan~~

~~Bogdan~~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 22:10

gratulacje dla spedycji pana Plesiewicza ,brawo ,brawo :jak się wysyła auto do Szwajcarji na euro 0, gdzie wiadomo jakie są koszty a euro5 jedzie na Litwę to to kiedyś musiało pi........no ale ważne jest to że kierowcę można obciążyć za paliwo albo za inne bzdury to i tak niema znaczenia bo można nawet za żółtą koszulkę...;)życzę powodzenia i pamiętajcie nie będzie ten to będzie następny

#24 ~~H2O~~

~~H2O~~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 22:12

A komu on to wszystko robi???
Daje ludziom prace , czy ktos widzial zeby on rozbijal sie drogimi autami ??
Mieszka tak jak mieszkal , i nie dla wlasnego wzbogacenia sie to wszystko robi ....
Ludzie ,zastanowcie sie co wy piszecie ....

Chwalić go za to że daje ludziom pracę, ale niech trochę zwolni bo sam sobie dołek kopie,
i pużniej odbija sie to na innych np;kierowców. a po co to komu potrzebne.

#25 ~wirtualnyelk.pl~

~wirtualnyelk.pl~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 22:59

tu też jest o plesiewiczu

http://wirtualnyelk....oczony.html#630

piszcie tam swoje opinie

#26 ~elczanin~

~elczanin~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 23:00

Pieniadze na pomoc w postawieniu tej "swiatyni jechowych" w Elku to mial, a na wyplaty dla pracownikow zabraklo.

#27 ~człowiek~

~człowiek~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 23:06

Dyskusja trochę zaczyna odbiegać od tematu. Myślę że nikomu nie zależy na tym aby Polbet padł, ani kierowcom ani ludziom z biura czy warsztatu, tym bardziej Panu Plesiewiczowi. Może i kiedyś w tej firmie wszystko szlo jak po maśle, chociaż płacenie na raty było normą. Pan Plesiewicz firmę zaczął rozbudowywać ale do jakiegoś momentu to już sam po prostu przestał pewne rzeczy kontrolować. Ktoś wcześniej napisał że ktoś tę firmę rozkradał, najwyrażniej ma lub miał wewnątrz jakiegoś "kreta", kierowcy go okradali? pewnie jakiś osioł sie trafił który sobie dorabiał z paliwem, na głupków sie nic nie poradzi... ale taki cymbał nie będzie w stanie doprowadzić firmy do takich kłopotów finansowych jak zablokowane tel., karty paliwowe itd. To są zbyt duże kwoty.Zreszta firma robi obciążenia za takie numery. W transporcie jest już od dłuższego czasu problem ze ściąganiem pieniędzy za przewiezione ładunki i firma Polbet nie jest jedyną która dała się nabrać jakimś cwaniakom, myślę że ktoś zbyt późno zauważył to "nie płacenie", może celowo...Może Pan Plesiewicz zaufał komuś a ten ktoś go wycyckał albo może robi to dalej...Ktoś moze zarzucić kierowcom że w firmie źle się dzieje to mają jakieś dziwne pretensje, ale czy oni chcą jakiś gruszek na wierzbie czy profitów wyssanych z palca? Nie, po prostu chcą pieniędzy za swoją pracę. Nic nadzwyczajnego, tylko to co wypracowali. Banki,Spółdzielnie Mieszkaniowe, Elektrownie czy inne Gazownie chca pieniądze dostać na czas i każdy chce te rachunki opłacić w terminie. Nie wspomnę o zwykłych wydatkach na życie, są też dzieci...Teraz sami sobie odpowiedzcie na ile starczyłoby wam sił żeby żyć z samych obietnic.

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2010 - 23:22

Plesiewicz,Piesiewicz niby senator,niby sobiesiak takie to bliskie.

#29 ~engel~

~engel~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 01:16

Chwalić go za to że daje ludziom pracę, ale niech trochę zwolni bo sam sobie dołek kopie,
i pużniej odbija sie to na innych np;kierowców. a po co to komu potrzebne.

To prawda ,ze w biurze ma za duzo ludzi ,i kierowcy nie sa zawsze winni ,to dyspozytorzy sa do D..y jak takie zlecenia biora ....
Mam nadzieje ze jakos to wszystko przetrwa bo jako szeff to jest Plesiewicz Ok ,Bo kto robi impresy Firmowe w tych czasach jeszcze ?
powodzenia zycze ...

#30 ~wirtualnyelk.pl~

~wirtualnyelk.pl~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 03:11

To prawda ,ze w biurze ma za duzo ludzi ,i kierowcy nie sa zawsze winni ,to dyspozytorzy sa do D..y jak takie zlecenia biora ....
Mam nadzieje ze jakos to wszystko przetrwa bo jako szeff to jest Plesiewicz Ok ,Bo kto robi impresy Firmowe w tych czasach jeszcze ?
powodzenia zycze ...

ewidentnie widać ze pelsiewicza adwokaci wypisuja tutaj

http://wirtualnyelk....oczony.html#632

#31 ~engel~

~engel~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 06:54

NIe no spoko, ty chyba masz jakies problem sam z soba ???

#32 ~Biały Niedźwiedź~

~Biały Niedźwiedź~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 07:01

Popieram ~H20~ i nierozumiem dlaczgo~ss~ tak broni Plesiewicza on żadnej łaski nikomu nie robił, że dał pracę kierowcom? Jak kupował ciężarówkę to chyba,
bardziej on potrzebował kierowcy żeby tą ciężarówką jeździł. Pieniade dostaje po 60-ciu dniach ale wydaje mi się, że transportem to on zają się dużo wcześniej
i to nie jest żadne tłumaczemie

#33 ~~Bogdan~~

~~Bogdan~~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 08:07

A ja wiem to wszystko przez "Władka"

#34 ~~H2O~~

~~H2O~~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 09:24

powodzenia zycze ...

Zgadzam sie z Tobą że jako Szef to Karol jest OK. nie jestem zadowolony z tego co się dzieje, Karol powinien trochę przejrzeć na oczy i zrobić porządek, jedna trzecia pracowników to prawie biuro,kierownicy,dyrektorzy itp, nie dość że jest ciężko w transporcie to jednak na tych ludzi trzeba zarobić. To jednak kierowcy wypracowują te pieniądzę poświęcając długie rozłąki z rodzinami, nie jest to lekki chlebek. Traktowanie kierowców w biurze przez niektóre osoby też ma wiele do życzenia, mają kierowców za nic. A jednak od wspólpracy dużo zależy,a firma kuleje. Długo mażna by było rozmawiać o problemach w firmie.

#35 ~tirowiec~

~tirowiec~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 09:45

a kogo obchodzi ze spedycje placą z 60 dni terminem? ja pracuje i chcem miec swoje pieniązki tak jak kazdy normalny czlowiek !!!!!!!!! a jak plesiek nie ma na wyplaty to trzym sie i nara z tego biznesu a ty engel nie bron karolka bo widze ze jestes jakas pociotna z nim pozdro

#36 ~ps~

~ps~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 11:01

Ja na miejscu Karola 1/3 bym wypierxxxxx chodzą i szwędają się jak za komuny, jak tak komuś źle to trzeba zmienić pracę, wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

#37 ~engel~

~engel~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 11:05

Potwierdziles swoja glupote pisemnie !!!!
Nawet nie umiesz Nazwiska poprawnie napisac :

(,,ewidentnie widać ze pelsiewicza adwokaci wypisuja tutaj;)

#38 ~engel~

~engel~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 11:48

a kogo obchodzi ze spedycje placą z 60 dni terminem? ja pracuje i chcem miec swoje pieniązki tak jak kazdy normalny czlowiek !!!!!!!!! a jak plesiek nie ma na wyplaty to trzym sie i nara z tego biznesu a ty engel nie bron karolka bo widze ze jestes jakas pociotna z nim pozdro

Ha ha ha dawno juz sie tak nie smialam ...
Widac ze tirowiec , a ty do szkoly idz i naucz sie poprawnej polszczyzny ;)
A nie ludzi oczerniac ;)

#39 ~B&G~

~B&G~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 13:38

Nie obrazajcie naszego przyjaciela !! Karol jest super czlowiekiem i pracodwcą. Nikt nie rozumie tego, że w PL jest kryzys i akurat dotknął on jego firmy. Karol caly czas zabiega o dobro przede wszystkim pracowników i i dobrego imienia wlasnej firmy, którą przez lata budował. Gdzie są Ci wszyscy , którym do tej pory pomagał ?! A Ci co nie otrzymali wyplat to napewno zaoszczedzili duzo wiecej na sprzedazy "na lewo" ropy i o tym glosno nie mówią !!!!! A teraz w dobie kryzysu mogą zaczekac na wypłatę!! Karol pozwalniaj ich wszystkich, bo widocznie nie pamiętają jak im pomogłes i widac ze nie potrafią tego docenic !!!! Nie ma ludzi nie zastąpionych!!!!Zeby to trafiło na nas to bysmy z jednym dniem dali im te pieniadze i zwolnili z pracy, bo dobrego pracownika powinno sie poznac rowniez w biedzie!!!! A Ci co piszą ze jest złym menadżerem i nie powinien otrzymac tej nagrody to niech mu nie zazdroszą i niech osiagną chodz 1/3 tego co osiągnął Karol !!! A jak nie próbowali - to ścisk i cichutko!!!!! Pozdrawiamy ;)

#40 rozsadny

rozsadny

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 14:49

pies ogrodnika zawsze w modzie która zakład w ełku jest ok mi jak nie podobało się u kogoś to otworzyłem swoją firmę nie pomyślałem nawet przez chwilę żeby skomleć jak żałosny pies lub obrabiać komuś tyłek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych