Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szefie! Oddaj nam pieniądze :: zobacz komentowany artykuł

202 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~żona drivera~

~żona drivera~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 16:04

"pies ogrodnika zawsze w modzie która zakład w ełku jest ok mi jak nie podobało się u kogoś to otworzyłem swoją firmę nie pomyślałem nawet przez chwilę żeby skomleć jak żałosny pies lub obrabiać komuś tyłek"

Niestety, to nie jest "obrabianie komuś tyłka", tylko najzwyklejszy fakt, że kierowcy czekają miesiącami na to, co im się słusznie należy.

#42 ~Benek od balonów :)~

~Benek od balonów :)~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 16:12

niektóre wpisy są ochydne!Jak łatwo na podst. plotek,przejściowych problemów człowieka i niesprawdzonych doniesień prasowych kogoś opluc,obrazic!To niesamowite jak ludzie są podli i cieszą się jak komuś noga sie powinie.....zazdroś,zazdrośc to wszystko cec. polakow....:(,Karol nie przejmuj się i pamietaj "PSY szczekają - karawana idzie dalej"!

#43 ~żona drivera~

~żona drivera~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 16:30

niektóre wpisy są ochydne!Jak łatwo na podst. plotek,przejściowych problemów człowieka i niesprawdzonych doniesień prasowych kogoś opluc,obrazic!To niesamowite jak ludzie są podli i cieszą się jak komuś noga sie powinie.....zazdroś,zazdrośc to wszystko cec. polakow....:(,Karol nie przejmuj się i pamietaj "PSY szczekają - karawana idzie dalej"!

Ta wypowiedź jest jasna, zwłaszcza słowa: "PSY szczekają - karawana idzie dalej", co mniej więcej oznacza: "Niech kierowcy płaczą z braku środków do życia, a Ty Karolu rób swoje!"

#44 ~żona drivera~

~żona drivera~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 16:32

Ta wypowiedź jest jasna, zwłaszcza słowa: "PSY szczekają - karawana idzie dalej", co mniej więcej oznacza: "Niech kierowcy płaczą z braku środków do życia, a Ty Karolu rób swoje!"

#45 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 17:04

KAROL JEST DOBRYM SZEFEM POTRAFI DOCENIC PRACOWNIKOW.MA SZACUNEK DO KAZDEGO PRACOWNIKA.MAM NADZIEJE ZE STANIE NA NOGI I BEDZIE OK.

#46 ~Benek od....~

~Benek od....~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 17:29

Szanowna Panie Żon drajwera :) nie zrozumiała chyba Pani sensu mojej wypowiedzi...u nas jest takie przysłowie ,które tu jedynie mogę przytoczyc...."czort swoje Pop swoje...."a jako psy miałem na myśli nie kierowców tylko tych wszystki,którzy coś widzieli,coś słyszeli,nie znają człowieka ale tutaj na forum najwięcej dyskutują.Pozdrawiam Ben

#47 rozsadny

rozsadny

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 20 marzec 2010 - 17:36

zawsze można zachować się godnie nie jak ciota

#48 ~panys~

~panys~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 19:25

Zawsze zostaje drugi Plesiewicz (jego brat) z Polbudu u niego wszystko gra.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 20:10

zawsze można zachować się godnie nie jak ciota

Zgadza się panie rozsądny, pan Plesiewicz może zachować się godnie i wypłacić swoim ludziom należne im pieniądze - na czas. Dlaczego kierowcy muszą cierpieć za to, że pan Plesiewicz sobie nie radzi? Mógłby chociaż uczciwie ludziom powiedzieć, że nie stać go na nich i dać im wypowiedzenia; przynajmniej wiedzieliby, że mogą spokojnie szukać nowej pracy, a tak są w niejakim "zawieszeniu". Nie ma wypłat i nie ma wyjazdów w trasy...

#50 ~Engel~

~Engel~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 21:42

Zawsze zostaje drugi Plesiewicz (jego brat) z Polbudu u niego wszystko gra.

U niego wszystko gra , oczywiście ze tak , bo on nie pozwoli sobie po imieniu mowic dla pracowników,
I wymaga maximum od pracownika ,
Karol jest po prostu za dobry i duzo złych Ludzi to wykorzystało.
Co tu wiecej mowic :)

#51 ~Engel~

~Engel~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 21:44

Zgadza się panie rozsądny, pan Plesiewicz może zachować się godnie i wypłacić swoim ludziom należne im pieniądze - na czas. Dlaczego kierowcy muszą cierpieć za to, że pan Plesiewicz sobie nie radzi? Mógłby chociaż uczciwie ludziom powiedzieć, że nie stać go na nich i dać im wypowiedzenia; przynajmniej wiedzieliby, że mogą spokojnie szukać nowej pracy, a tak są w niejakim "zawieszeniu". Nie ma wypłat i nie ma wyjazdów w trasy...

Spokojnie , to teraz majo duzo czasu zeby nowej pracy poszukac ,

#52 ~wirtualny~

~wirtualny~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2010 - 23:04

również tu http://wirtualnyelk....mp;start=10#644

#53 ~~~gość~~~

~~~gość~~~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 00:12

Znam pana Plesiewicza te opinie sa niesprawiedliwe kazdy z nas ma wady , nie sądzę aby chciał oszukać pracowników. Kilka razy płacił mi za wykonane usługi głównie naprawy.zawsze na czas w pełnej ustalonej wysokośći. Pewnie mu nie płacą .Ja w tamtym roku piniądze za usługi otrzymywałem na konto po terminie po 3 miesiącach od daty wystawienia f-vat pracownicy nie mają pojęcia jak to wszytko działa.

#54 ~~Bogdan~~

~~Bogdan~~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 09:29

Tak, pewnie że my nie mamy pojęcia jako pracownicy jak to wszystko działa! tylko pytam się po co wy te firmy prowadzicie jak się wam to wszystko nie opłaca? Tylko nie kitujcie że dla miejsc pracy bo po tym co wy tu wypisujecie to akurat pracowników macie głęboko w d.....! Bo pracę dać to każdy głupi potrafi, nawet taki robol jak ja , ale zapłacić za nią uczciwie to nie każdego stać.

#55 ~On inny niz wszyscy!~

~On inny niz wszyscy!~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 10:50

"pies ogrodnika zawsze w modzie która zakład w ełku jest ok mi jak nie podobało się u kogoś to otworzyłem swoją firmę nie pomyślałem nawet przez chwilę żeby skomleć jak żałosny pies lub obrabiać komuś tyłek"

Niestety, to nie jest "obrabianie komuś tyłka", tylko najzwyklejszy fakt, że kierowcy czekają miesiącami na to, co im się słusznie należy.

A może tak oddalibyście Plesiewiczowi to co ukradliście.Wynagrodzenia bierzecie podwójnie,jedno to co wam wypłaci a drugie sami odbieracie kradnąc mu paliwo i niszcząc samochody, nie wasze nie ruszać!!!Znam takich jak tu paru, bo sam jestem kierowcą i dokładnie wiem na czym robi się najlepsze pieniądze- napewno nie na kilometrach przejechanych- sposobów jest mnóstwo- a tych co posuwają się do takiego absurdu to tylko W DUPĘ SKOPAĆ!!!ALBO OBCIĄĆ ŁEB I NASRAĆ W SZYJĘ!!!!

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 11:04

[quote name='Gość' date='20.03.2010, 20:10:01' post='152041']
[/qu

O jakiej godności Ty mówisz!!!Obrażacie człowieka, który z niczego zrobił coś...żeby nie Ci uczciwi i rozsądni oraz godni kierowcy nadal byłoby dobrze,wszyscy mieliby pieniądze na czas, skoro pozwalacie na takie złodziejstwo i sami doprowadzacie do takiej sytuacji,miejcie jeden z drugim honor i sami dajcie wypowiedzenie- a nie skarżycie się jak małe dzieci. Nigdzie nikt nikogo na siłę nie trzyma!!!A poza tym rusz jeden z drugim . i wybierz się po to wynagrodzenie, bo Plesiewicz płaci.Masz pretekst,by obsmarować tyłek - miej honor udać się po wynagrodzenie i z nim porozmawiać.....ALE NIE ZROBISZ TEGO, BO JESTEŚ JEDEN Z DRUGIM PROSTAKIEM I ŁGARZEM!!!!!!

#57 ~ktoś bliski~

~ktoś bliski~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 11:32

A wy to wszyscy jesteście święci... kradną paliwo itd... jeden nawet parszywie powiedział ze mu spierdzieliło gdzieś (nóg dostało i 500litrów na spacer poszło... każdy z kierowców w polbecie kradnie paliwo bo jak by tego nie robił to reszta by go zajeździła nawet ten śmieszny Pan kierownik kierowców bierze marżę od sprzedanych litrów. A najważniejsze jest to że Karola to najlepiej wyprowadza kobietka która ma na Imię iza i jest pseudo księgową która z rachunku firmy chyba najlepsze ma kożyści doliczanie wypłat dla kierowców (np. wziął 200zł a ona wpisywała że wziął 300-400zł) opłacanie własnych rachunków i nawet mieszkania, ja myślę że teraz może Karol przejży na oczy kto u niego kradnie najwięcej bo mu jest potrzebnych 15-cie księgowych i ludzi od rzeczy zupełnie nie potrzebnych... wiecie co ja tam karola nie chcę bronić ale nie tylko on odpowiada za to co w firmie się dzieje tylko zespół a w tym przypadku to już jemu nie jedna ososba powiedziała że np. z tego biura to bym 100% ludzi wywalił i zatrudnił nową kadre.... POZDRAWIAM i mam prośbę bądżcie dobrej myśli..... może wszystko wróci do normy...

#58 ~kierny~

~kierny~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 11:50

PLESIEWICZ SKOŃCZONY - PLESIEWICZ OODAJ LUDZIOM PIENIĄDZE - PRAWDA O PLESIEWICZU

http://wirtualnyelk....mp;start=10#645

#59 ~razsadny~

~razsadny~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 12:34

s zanowny panie o meandrach większego biznesu nie bedę pisał bo dla większości jest to zbyt enigmatyczne niezrozumiałe dziwi mnie tylko bardzo płytka i premitywna postawa ludzi znam karola miałem przyjemność kiedyś go zatrudniać jest to człowiek o wielkim sercu większości przetsiębiorców jego altrujizm i bezinteresowne pomaganie innm drażniło w takie sutuacje mogą pokazać wartość człowieka czy mieszczą się u niego zazdrość chciwość i fekalia czy rozsądek przyłapany pzypadkowo pracownik którego pęsja podstawowa wynosiła 3500 tys na kradzieży paliwa dlaczego to robi oświadczył że z nudów niechce mi nawet takich rzeczy komętować

#60 ~wirtualnyelk.pl~

~wirtualnyelk.pl~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 13:53

s zanowny panie o meandrach większego biznesu nie bedę pisał bo dla większości jest to zbyt enigmatyczne niezrozumiałe dziwi mnie tylko bardzo płytka i premitywna postawa ludzi znam karola miałem przyjemność kiedyś go zatrudniać jest to człowiek o wielkim sercu większości przetsiębiorców jego altrujizm i bezinteresowne pomaganie innm drażniło w takie sutuacje mogą pokazać wartość człowieka czy mieszczą się u niego zazdrość chciwość i fekalia czy rozsądek przyłapany pzypadkowo pracownik którego pęsja podstawowa wynosiła 3500 tys na kradzieży paliwa dlaczego to robi oświadczył że z nudów niechce mi nawet takich rzeczy komętować

pajacu naucz się ortografii Ty biznesmenie bez szkoły który na czyimś tyłku się pewnie dorabia.
My zwykli ludzie wiemy jacy to biznesmeni z was.

Pojdziemy do sadu po nasze pieniądze - oddacie je z nawiązką a w Ełku i okolicy (nawet w polsce) o was usłyszą ... już słyszą

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych