Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szefie! Oddaj nam pieniądze :: zobacz komentowany artykuł

202 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~wirtualnyelk.pl~

~wirtualnyelk.pl~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 13:57

najśmieszniejsze jest to że Plesiewicz w momencie kiedy andrukiweicz odznaczyl go managerem roku ten płacił ludziom w ratach

Wszyscy w Ełku to wiedzą.

Ludzie andrukiewicza i jego popleczników to na taczce powinni wynieśc z ratusza !!!

http://wirtualnyElk.pl - bez wazeliny

#62 ~Biały Niedźwiedź~

~Biały Niedźwiedź~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 14:01

Uśmiałem się jak przeczytałem niektóre wpisy, a zwłeszcza te o paliwie. Ci kierowcy są z tego paliwa dokładnie rozliczani. Ludzie po prostu nie mają czasami
zielonego pojęcia o tym o czym mówią i piszą.Pozdrawiam

#63 ~Jaś Fasola :)~

~Jaś Fasola :)~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 15:14

pajacu naucz się ortografii Ty biznesmenie bez szkoły który na czyimś tyłku się pewnie dorabia.
My zwykli ludzie wiemy jacy to biznesmeni z was.

Pojdziemy do sadu po nasze pieniądze - oddacie je z nawiązką a w Ełku i okolicy (nawet w polsce) o was usłyszą ... już słyszą

ja znam wielu pajaców z wyższym wykształceniem :P ,którzy mają lewe ręce do roboty a nie wspomnę o prowadzeniu firmy więc dupku odpuśc sobie takie zakichane teorie.Trzeba miec jaja cfaniaczku by prowadzic własną firmę i ty ich nie masz , co ty wiesz o problemach właścicieli firm???w nogach śpisz paznokcie ogryzasz!!!

#64 ~spod Ełku...~

~spod Ełku...~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 15:25

Tak, pewnie że my nie mamy pojęcia jako pracownicy jak to wszystko działa! tylko pytam się po co wy te firmy prowadzicie jak się wam to wszystko nie opłaca? Tylko nie kitujcie że dla miejsc pracy bo po tym co wy tu wypisujecie to akurat pracowników macie głęboko w d.....! Bo pracę dać to każdy głupi potrafi, nawet taki robol jak ja , ale zapłacić za nią uczciwie to nie każdego stać.

A masz te pojęcie cymbale?ŻADNE!Nie polecam ciebie na pracownika z takim podejsciem i ptasim możdżkiem a tym bardziej dupny był z ciebie pracodawca.Swoimi opiniami obrazasz wielu pracodawców ciemna maso!!!Widac trafiasz na takich pracodawców na jakich zasługujesz ha ha ha Amen!

#65 ~whizz1977~

~whizz1977~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 15:36

Pracowałem w tej firmie rok czasu wystarczajaco sie napatrzyłem krzywdy ludzkiej której sam doświadczyłem szef to nieodpowiedzialny człowiek który potrafi postraszyć nawet "ŁYSYMI" zrobić w końcu z nim porządek a to co powiedzieli ludzie zę wrócili za swoje pieniądze to prawda bo tak już było i nie prubujcie go bronić bo to oszust!!!!!!!!!!!!!!!............

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 16:08

polebet to powinna byc juz historia facet to zwykly oszust placi na raty od kilku lat ma bajzel w firmie a dlaczego ????
po pierwsze brak dobrej kadry kierowniczej siedzi laska brud wokol niej mozna nazwac syf wieka pani prezes polbetu chyba za znajomosc zero pojecia o kierowaniu firma ksiegowe takie to zadne ksiegowe pilnuja chyba swoich wyplat mechanicy z bozej łaski to wszystko sklada sie do kupy bajzlu nawet takie instytucje jak inspekcja pracy czy policja do tej pory chyba mruzyly oczy na to co sie dzieje w polbecie a powinno w koncu tak nie byc

sam karol plesiewcz pogubil sie troszke w swych interesach ma za mala glowke kazdy dookola go rznie ale nie pracownicy kierowcy tylko kdra kierownica leca z nim w kulki bo jak porzadnie by klika osob zarzadzala to firma bylo by ok ale jak jest cale stado ludzi nie majacych pojecia o kierowniu firma to rachunki i dlugi rosna a z tego ciezko wylezc moge tylko dodac ze plesiewicz byl za pewny siebie a krzywda ludzka wyjdzie mu bokiem szkoda ze tyle lat jest slepy bo fajny facet z niego kiedys byl a teraz nie widzi chyba tego co sie dzieje w jego firmie kierowce maja rodziny dzieci i logicznym jest to ze pracuje i za swoja prace chce wynagrodzenie na czas skoro nie stac kogos na wyplaty to robi sie ciecia wydatkow w firmie a u plesiewcza jest inaczej dlugi rosna ale auta w prezencie slubnym pani izabeli sie kupilo nie zazdroszcze nikomu takiego prezentu ale swiadczy to o glupocie i toku myslenia kadry kierowniczej zamiast ratowac firme jej fundamenty to sam ja topi takich przykladow jest tysiace ale zal mi tylko ludzi tam pracujacych bo przez glupote kadry dostana po tylku bo jak na firme wejdzie komornik to najpierw placone beda rzeczy takie jak zusy podatki rachunki a pracownicy beda jezdzic za free
Go to the top of the pageraport

+

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 16:18

MOGE DODAC TYLKO TYLE ZE WCHODZAC DO BIURA POLBET JEST TAKI BRUD I SYF ZE CZYSCIEJ CHYBA JEST U CYGANOW I BEDAC KONTRACHENTEM WCHODZAC DO TAKIEGO BIURA GRUBO BYM SIE ZASTANOWIL/ZASTANOWILA CZY Z TAKA FIRMA WARTO WSPOLPRACOWAC BIURO TO MA BYC WIZYTOWKA FIRMY MOZE SIE SKLADAC Z TRZECH OSOB ALE MA BYC CZYSTO KADRA MA BYC ZETELNA I KONKRETNIA A NIE 20 OSOB I ODSYLAJA OD KAJFASZA DO KAJFASZA NIKT NIC NIE WIE CZYTY FILM CZY TAK JEST W PORZADNEJ FIRMIE NIE TAK JEST W FIRMIE KRZAK PO DRUGIE WINA KIEROWCOW WIDZAC OD KLIKU LAT ZE PLACI IM NA RATY POWINNI DAWNO REAGOWAC TO JUZ BYL JAKIS SYGNAL KU TEMU A TAK GODZILI SIE NA TO PROWADZE SWOJA FIRME I NIE WYOBRAZAM SOBIE TAKIEGO SYFU I BAJZLU BY MOI LUDZIE NA WYPLATY MIELI CZEKAC ROZUMIEM WSZYSTKO BO SAM MAM RODZINE I OPLATY I OCZAMI STAWIAM SIE W ICH SWIETLE I WIEM ZE WYPLATA TO PODSTAWA A MOTYWACJA DO PRACY JEST DOBRE WYNAGRODZENIE PO DRUGIE WINA KAROLA SZEF TO MA BYC SZEF A NIE KUMPEL SZEF TO MA BYC AUTORYTETEM DO KTOREGO MAMY MIEC ZAUFANIE I SZCUNEK MIMO TO ZYCZE KAROLOWI BY OPAMIETAL SIE I MOZE PRZECZYTA TO FORUM I WYCIAGNIE Z TEGO JAKIES WNIOSKI JAK BEDZIE INTELIGENTNY BO JAK NIE TO SPLYNIE TO PO NIM JAK PO KACZCE I BEDZIE TAK SAMO ALBO GOZEJ W ELKU MA TERAZ NAJGORSZA OPINIE KAZDY SZUKAJACY PRACY PODAJE JEDEN POWOD BRAK WYPLAT ZOSTALEM OSZUKANY TRAKTUJE LUDZI JAK ZLODZIEJI ITD CZY TO NORMALNE RACZEJ NIE

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 16:46

rozsmieszyl mnie wpis jakiejs madrej pani pozwaniac ich czy pani wie co to jest wynagrodzenie za prace nawt kryzys to zadne usprawiedliwienie to jest obowiazek pracodawcy i kryzys pracownika . obchodzi po to pracownik idzie do pracy i wykonuje ja by dostac za prace wynagrodzenie co pani mysli ze zwolni ludzi kierowcow i znajdzie nastepnych 100 frajerow przepraszam za wyraznie ze beda jedzic darmo dla plesiewicza i polbetu i beda dorabiac go po drugie pracownicy powinni zadzadac zmiany umow o prace bo placone maja za kliomery a na umowach maja smieszne grosze powinien sie tym urzad skarbowy zainteressowac i inspekcja pracy a pracownicy zycze wam byscie byli solidarni i trzymali sie razem a wygracie w koncu moze ktos tego oszusta nauczy ze praconik musi miec poszanowanie a za swoja prace ma miec wyplate na czas a nie w ratach a przyszlym kierowcom radze poczytac opinie o tej firmie na lamach internetu zakad podejma prace w tej firmie bo moga byc wsrod grona tych kierowcow wyzysk i jeszcze raz wyzysk mi dawal by milony to mam swoja wartosc i za zadne pieniadze nie poszedl bym jezdzic do tego dz..... i prosic sie o zaplate za prace wole zarobic mniej ale byc szanowanym kierowca i miec wyplate na czas a nie zebrac o nia tak jest w firmie polbet ZEBRANIE O WLASNE CIEZKO ZAPRACOWANE WYNAGRODZENIE A dokumenty pracownicze to wszystko lewizna i licze na to ze w koncu prokuratura policja sad pracy i inspekcja pracy wezma polbet na widelczyk dosc znajomosci

#69 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 17:35

Te wszystkie wpisy w których sie chwali pana Karolka to pewnie panieniki z biura napisały ... , bo co im pozostało .

#70 ~***boczus***~

~***boczus***~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 17:55

kradli kradli i rozkradli
taka prawda
począwszy od paliwa ...........
Piesiewicz i poco ci to było

Kolego masz rację. Jak robił imprezy dla kierowców to każdy go klepał, że jest dobrze a teraz jak kilka firm np. z Litwy nie zapłaciło i nie ma kasy to wieszaja psy. T zagranica go zjadła.

#71 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 18:23

Kierowcy pod KUZNIE i tam domagac się swojego !

#72 ~kola-szofer~

~kola-szofer~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 18:35

Uśmiałem się jak przeczytałem niektóre wpisy, a zwłeszcza te o paliwie. Ci kierowcy są z tego paliwa dokładnie rozliczani. Ludzie po prostu nie mają czasami
zielonego pojęcia o tym o czym mówią i piszą.Pozdrawiam

Może niektórzy nie mają pojęcia ale jak kierowca jedzie w trasę i ma pełny zbiornik (co sprawdza) i z trasy dzwoni do dyspozytora że musi zatankować 320 litrów jak to zrobił Pisak to cos tu jest nie tak. Jak jesteś kierowcą to wiesz jak to się robi.

#73 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 18:36

zawsze pojawiał sie kryzys finansowy jak zaczynał nowa budowe lub zakupy nieruchomośći a ma ich sporo

#74 ~kola-szofer~

~kola-szofer~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 18:39

Może niektórzy nie mają pojęcia ale jak kierowca jedzie w trasę i ma pełny zbiornik (co sprawdza) i z trasy dzwoni do dyspozytora że musi zatankować 320 litrów jak to zrobił Pisak to cos tu jest nie tak. Jak jesteś kierowcą to wiesz jak to się robi.

Oczywiście powiedział że mu ukradli na firmie. Pozdro

#75 ~***boczus***~

~***boczus***~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 18:47

Szanowna Panie Żon drajwera :) nie zrozumiała chyba Pani sensu mojej wypowiedzi...u nas jest takie przysłowie ,które tu jedynie mogę przytoczyc...."czort swoje Pop swoje...."a jako psy miałem na myśli nie kierowców tylko tych wszystki,którzy coś widzieli,coś słyszeli,nie znają człowieka ale tutaj na forum najwięcej dyskutują.Pozdrawiam Ben

Szanowna Pani ŻonoDriv era chyba jesteś pierwsza zawsze po wypłatę już 10 czekasz na telafon od GWIAZDY czy płacą i dlaczego nie wszystko pomimotego tego , że mężulek dostał już podstawę na konto.

#76 ~kola-szofer~

~kola-szofer~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 19:09

taka prawda

Dobrze , że już nie będę znosił himerów gwiazdy (p.Emili) bo już odchodzę a Karolek jak jej będzie słuchał to popłynie .

#77 ~kola-szofer~

~kola-szofer~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 19:31

A ja wiem to wszystko przez "Władka"

Władek tu nie ma nic do powiedzenia.Jak prowadził działkę DHLu to był bardzo dobrze a teraz i tam robi się lipa.

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 19:43

co wypisujecie za bzdury o tym paliwie przeciez tam kierowcy czesto gesto jezdza na opale wiec kto ma to krasc paliwo opalowe co z nim robic chyba do rowu karty na normalne paliwo na cpn wiecznie zablokowane w zeszlym roku zlapano go na tym jak jezdzily ciezarowki na opale ale nic go to nie nauczylo wszystko to wina kierownikow kadry kierownoiczej za duzo takiego personelu niepotrzebnego wystaczylo by 4 osoby kompetentne i logicznie myslace a nie 20 osob nieodpowiedzialnych mechanicy do d....y auta stare jak prage rzneli wiecej w naprawach jak w trasach a naprawy kosztuja jak by karol nie latal za zbytkami a pilnowal interesow nie bylo by takiej sytuacji a jak pacholki intersu pilnuja to wychodzi sie na tym zle tam gdzie kucharek 5 tam nie ma co jesc krutko i na temt w paru slowach :
syf ,bajzel, kto raniej wstanie ten zadzi , firma krzak a nie porzadna firma

pracownik wykonal swoja prace i za nia powinien dostac wynagrodzenie to obowiazek pracodawcy a jak takiego obowiazku nie umie wykonac to niech sie zastanowi nad swoja rola bo szefem nie powinien byc !!!!!!

niech sie nie osmiesza bo w polsce juz glosno o polbecie !!!!

#79 ~~Pracownik~~

~~Pracownik~~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 20:53

taka prawda

Co chodzi o kradzież paliwa to sam byłem świadkiem i widziałem jak ściągali paliwo ludzie Emila z ciężarówek które jeżdżą na zachód i wlewali je póżniej do samochodów które wożą beton (betoniarek) Kierowca nie wiedząc nic o tym jedzie w trasę, przy tankowaniach norma wychodzi parę litrów więcej na sto km. niż powinna. No to wtedy panie z biura obciążają kierowcę za przepał i zabierają mu pieniążki z wypłaty. Większość kierowców wie że korek paliwa można otwożyć śrubokretem ja przez pomyłkę otworzyłem u siebie innym kluczem który był w komplecie, ciekawe co ????????????
A całą winę i tak ponoszą kierowcy, co by nie było to wszystko odbija się na kierowcy.

#80 ~Kierowca~

~Kierowca~
  • Goście

Napisano 21 marzec 2010 - 21:51

Rozumiem że firma szuka oszczędności ale nie rozumiem tego jak beszczelnie można obciążać kierowcę ???????????????????????????
A mianowicie w taki sposób;
Proszono kierowców aby jeżdzili jak najwięcej landówkami np; po Francji aby jak najmniej płacić za autostrady aby oszczędzić na wydatkach.
Kierowcy zaczeli tak jeżdzić, nawet łamiąc przepisy we Francji gdyż większość nacjonalek we Francji ma zakaz do 7,5 tony dla tranzytu.
Jak ktoś jeżdził po Francji z pełnym tonażem 24 ton to wie że samochód potrafi spalić więcej niż powinien i normy są o dużo większe.
A w zamian za to Pani Dorota obciążała kierowców za przepały i zabierano kierowcom pieniądze z wypłaty i gdzie jest sprawiedliwość,
firma chce oszczędzać kosztem kierowców i okradać ich na żywca. To są fakty a takich jest wiele.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych