Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

111 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 16:07

http://www.tvp.pl/bi...zwiazki/1776437

?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 17:14

?

Piotr Łukaszewicz, Obiektyw

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 maj 2010 - 19:34

Piotr Łukaszewicz, Obiektyw

:D
nasza klasa :D

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2010 - 06:38

Stasio stał się recydywistą !
Wcześniej jego szwagier był z prawem na bakier !

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2010 - 09:03

Stasio stał się recydywistą !
Wcześniej jego szwagier był z prawem na bakier !

kto ci dał prawo oczerniać ludzi
Stasio stał się recydywistą ! ile lat siedział i za co jak tak wszystko wiesz?
szwagra sąd uniewinnił więc nie pisz głupot
anonimowo to jesteś cwaniak ,a cwaniak to u konia pod brzuchem wisi

#46 ~PO~

~PO~
  • Goście

Napisano 12 maj 2010 - 09:57

kto ci dał prawo oczerniać ludzi
Stasio stał się recydywistą ! ile lat siedział i za co jak tak wszystko wiesz?
szwagra sąd uniewinnił więc nie pisz głupot
anonimowo to jesteś cwaniak ,a cwaniak to u konia pod brzuchem wisi

Szwagra sąd nie uniewinnił, a sam się poddał karze - sprawa wyłudzeń - pamiętasz. Szwagier miał z prawem kilkakrotnie problemy - pamiętasz. Szwagier do teraz ma problemy - palą pojazdy w PKS "L". Tam teraz pracuje - pamiętasz.
Stasio - ktoś się wcześniej podłożył, więc Stasio w PO jest nandal. Recydywa, bo z sądów wyleść nie może.
Państwo go oskarża jeżeli zapomniałeś i to ponownie.

#47 ~@l@~

~@l@~
  • Goście

Napisano 12 maj 2010 - 10:16

Szwagra sąd nie uniewinnił, a sam się poddał karze - sprawa wyłudzeń - pamiętasz. Szwagier miał z prawem kilkakrotnie problemy - pamiętasz. Szwagier do teraz ma problemy - palą pojazdy w PKS "L". Tam teraz pracuje - pamiętasz.
Stasio - ktoś się wcześniej podłożył, więc Stasio w PO jest nandal. Recydywa, bo z sądów wyleść nie może.

Jakie państwo ?-to jest tok myślenia pisuaru [sory związek zawodowy w PKSie to państwo w państwie]

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2010 - 10:21

Jakie państwo ?-to jest tok myślenia pisuaru [sory związek zawodowy w PKSie to państwo w państwie]

solidarność TAK

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2010 - 10:51

szwagier jesteś jaki jesteś więc się nie udzielaj.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 16:17

Tego Pana ze zdjęcia widziałem w aeroklubie.

#51 ~ZOCHA~

~ZOCHA~
  • Goście

Napisano 13 maj 2010 - 20:05

Tego Pana ze zdjęcia widziałem w aeroklubie.

a ja widziałam tego Pana z Ronaldem Reganem

#52 ~Stanisław~

~Stanisław~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 07:02

http://mediapartner....ankingi/pks.pdf

Panowie Biłda i Grząka byliśmy niedawno na drugim miejscu, bez strat i długów !!! "Czerwonym nie oddacie" Farbowane lisy.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 07:42

Związkowcy i tak mieli szczęście, bo zamiast zwalniać mógł rozstrzelać.Jak widać Pan Biłda traktuje zwykłych ludzi jak szmaty a sam uważa się za rasę Panów, więc ma zapędy dyktatorskie. Niech cwaniaczek otworzy własną firmę za własne pieniądze i wtedy się wymądrza. Rządzi PKS-ami nie dlatego że coś potrafi, tylko dlatego że tam go posadzili kumple politycy.

Ta kara to dla bildy śmieszne pieniadze a tak ze 300,000,- trzysta tysiecy i oddzielnie z grzaka drugie tyle, wtedy by znaleźli szacun dla robola.
Pozdrawiam :D

#54 ~ESBEK pierdo....~

~ESBEK pierdo....~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 09:44

Biłdzie grozi nie tylko 30 tys. grzywny!!! Stasiek wiesz o co chodzi !!

#55 ~ciekawska~

~ciekawska~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 11:36

Nieśmiało zapytam: kto wsadził Stanisława Biłdę na to stanowisko? Prezesa suwalskiego PKS.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 11:55

Nieśmiało zapytam: kto wsadził Stanisława Biłdę na to stanowisko? Prezesa suwalskiego PKS.

Króllik ?

#57 ~Stasiek Bielanek~

~Stasiek Bielanek~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 13:35

Biłdzie grozi nie tylko 30 tys. grzywny!!! Stasiek wiesz o co chodzi !!

nie wiem-a SBEKOM wiary nie ma

#58 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 14 maj 2010 - 16:40

solidarność TAK

SOLIDARNOSC TAK........bo jest pod kontrola p.prezesa i p.czlonka G.nie wychyla sie bo to ich zwiazek ze wszystkimi szwagrami i nowo zatrudnionymi pracownikami przez prezesow.....ich ludzie.tzn.ludzie oddani i podpisali lojalke prezesom.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 11:55

z innego forum, ale mi się podoba:

Panie Biłda, do jasnej cholery! Skoś Pan trawę na dworcu autobusowym w Suwałkach. Jest już wysoka po kolana. Wiatr rozwiewa dmuchawce mleczów jak latawce.A Pan nic, tylko się sądzi. Trzeba zacząć coś robić w przerwach pomiędzy rozprawami: trawę można wykorzystać, kupić kozy i je paść. Z kóz jest mleko, robić sery.Spytać w Wiżajnach, jak to się robi.Wójt pomoże. On nawet podobny do Pana z wyglądu i pomysłów.Wazna jest nazwa serów; nie oscypki, bo zastrzeżone i góralskie. Najlepiej :biłdki grząkowe. Będą sie dobrze sprzedawać.To okazja do zróżnicowania dochodów, Pan wie?Ci z Rady Nadzorczej Panu mówili. Tak mądrzej to: dywersyfikacja.
Zapomniałam: sery trzeba wędzić, żeby było taniej, to w dymie autobusów, których nie gasi się na dworcu, bo drugi raz nie odpalą.
Inny pomysł na trawę i dodatkowe pienądze: kosić, suszyć i sprzedawać jako sianko na stoły przed Bożym Narodzeniem. Wspaniały pomysł, jeszcze nikt na to nie wpadł, nareszczie będzie skąd brać pieniądze na odszkodowania zasądzone przez Sądy Pracy.
A więc proszę się spieszyć, zanim przejmie PKS Marszałek, on lubi wystrzyżone, widział Pan jego czuprynę?
A tak w ogóle, głowa do góry.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2010 - 15:17

z innego forum, ale mi się podoba:

Panie Biłda, do jasnej cholery! Skoś Pan trawę na dworcu autobusowym w Suwałkach. Jest już wysoka po kolana. Wiatr rozwiewa dmuchawce mleczów jak latawce.A Pan nic, tylko się sądzi. Trzeba zacząć coś robić w przerwach pomiędzy rozprawami: trawę można wykorzystać, kupić kozy i je paść. Z kóz jest mleko, robić sery.Spytać w Wiżajnach, jak to się robi.Wójt pomoże. On nawet podobny do Pana z wyglądu i pomysłów.Wazna jest nazwa serów; nie oscypki, bo zastrzeżone i góralskie. Najlepiej :biłdki grząkowe. Będą sie dobrze sprzedawać.To okazja do zróżnicowania dochodów, Pan wie?Ci z Rady Nadzorczej Panu mówili. Tak mądrzej to: dywersyfikacja.
Zapomniałam: sery trzeba wędzić, żeby było taniej, to w dymie autobusów, których nie gasi się na dworcu, bo drugi raz nie odpalą.
Inny pomysł na trawę i dodatkowe pienądze: kosić, suszyć i sprzedawać jako sianko na stoły przed Bożym Narodzeniem. Wspaniały pomysł, jeszcze nikt na to nie wpadł, nareszczie będzie skąd brać pieniądze na odszkodowania zasądzone przez Sądy Pracy.
A więc proszę się spieszyć, zanim przejmie PKS Marszałek, on lubi wystrzyżone, widział Pan jego czuprynę?
A tak w ogóle, głowa do góry.

Widziałem tę dżunglę przy dworcu. Niesamowity widok, firma jest chyba na skraju bankructwa ?
Prezydent Miasta ogłosił konkurs "estetyczna zieleń". Szybko robić zdjęcia, będzie dowód.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych