Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


111 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 czerwiec 2010 - 20:00

01.12.2009r.

B.B Pan powiedział, jeszcze w sierpniu wcale nie tak dawno, że pan Dzi.......wicz osiągnął
najgorszy wynik w sierpniu. Mam to w dokumentach.
H.G : Proszę bardzo
B.B: Powiedział pan to na spotkaniu tu związkowym najgorszy wynik finansowy jaki był to
właśnie ja panu przygotuje dokumenty
H.G: O jakich wynikach finansowych my mówimy?
B.B: No nie będę mówił chyba o wynikach finansowych na placówkach i na przykład
warsztatu. Na przykład warsztat jaki był wynik finansowy warsztatu za czasu
kierowania Wi.......kiego a za czasów Prosińskiego
H.G.: Był wyższy. Niech się pan nie obraża
B/B Wi.......kiego? Bardzo dobrze, chciałbym zobaczyć
H.G I pan może mieć do mnie pretensję, że wpier***iłem do Olecka ponad 100 000 zł
a pan się zapyta ile pan Prosiński łącznie z augustowem z serwisiem ogumienia
raptem w tym roku zarobili 13000 tysięcy, niech pan nie opowiada takich głupot
B.B: Ja panu przedstawię ze spotkań, które mam tam o których sam pan tutaj mówi
i zacytuję je dla pana
H.G. Proszę bardzo, proszę bardzo, proszę bardzo, tam masz pan wszystkie dane
B.B w jakim okresie to było mówione ?
H.G. o czym my rozmawiamy ?
B.B Nie mamy o czym w tej chwili rozmawiać
K.M to nie jest sztuka!!
B.B Pan sam dobrze powiedział dla mnie, rozmawialiśmy nie raz, ze wynik finansowy
firmy tak jak i zużytych części zmniejszył się gdy mistrzem stacji obsługi został
Pan Prosiński, jednocześnie członek rady nadzorczej, a za Wi......kiego było inaczej
to co sygnalizowaliśmy dla pana i pan to potwierdził, że już nawet po trzech
miesiącach się zmieniło i raptem, raptem coś się zmieniło
H.G: Pan mówi naprawdę o jakimś naprawdę drobnym wycinku
B.B Nie mamy o czym rozmawiać
K.M A jeszcze jedno, żeby się wykazać to trzeba całe warsztaty załadować jakimś
prywatnymi samochodami, a autobusów swoich nie robić. Ja mam przyjeżdżać do
Suwałk naprawiać swój autobus? Nie! No to o czym my rozmawiamy?! To nie chodzi
o to żeby tylko robić…..
cdn...

#102 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 18 czerwiec 2010 - 11:22

Jarosława Żaborowskiego nosiło znamiona ciężkiego naruszenia obowiązków pracowniczych. Pan Jarosław Żaborowski od decyzji odwołał się do Sądu Pracy. Ciągnący się proces, ujawniający wiele zaskakujących faktów zakończył się z inicjatywy Zarządu, podpisaniem porozumienia przywracającego Pana Jarosława Żaborowskiego do pracy na stanowisko specjalisty ds. przewozów. Zarząd w ten sposób chciał zapobiec dalszej, medialnej akcji kreowania wypaczonej opinii Spółki. Okazało się, że Pan Jarosław Żaborowski, już w pierwszym dniu po powrocie do pracy przystąpił do dalszego ataku na Zarząd, próbując nawoływać do referendum celem odwołania Zarządu. W związku z brakiem sprzymierzeńców, wykorzystując należny urlop wypoczynkowy oraz liczne zwolnienia lekarskie, prowadzi medialną kampanię nienawiści wobec Zarządu i nie tylko. W odwołaniu obecnego Zarządu, upatruje swoją szansę objęcia stanowiska Kierownika Placówki w Augustowie.
Zarząd na co dzień spotyka się z pracownikami podczas zorganizowanych spotkań oraz indywidualnie przy okazji licznych wyjazdów do Placówek Terenowych. W bieżącym roku szczególną troską została objęta Placówka Terenowa w Augustowie i Olecku, między innymi z racji zakresu prowadzonych prac. Ze zdumieniem przyjmowali informacje, o upoważnianiu kogokolwiek do występowania w ich imieniu, w obronie rzekomego prześladowania i szykanowania ze strony Zarządu. Wręcz apelowali, o wyciągniecie konsekwencji wobec inspiratorów tych działań. W Placówce w Augustowie nie ma żadnego problemu nieuzasadnionych zwolnień z pracy. Wypowiedzenie, z zachowaniem okresu wypowiedzenia otrzymali dwaj kierowcy, którzy w dniu 01.04.2009r. odmówili podjęcia pracy z własnej inicjatywy- jak zeznali w trakcie prowadzonego postępowania prokuratorskiego oraz sądowego. Natomiast kierowcy, którzy w dniu 01.04.2009r. opóźnili rozpoczęcie realizacji swoich zadań złożyli obszerne wyjaśnienia, wobec powyższego odstąpiono od wyciągania wniosków dyscyplinarnych.

#103 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 20:18

Przypominam dla Stanisława Biłdy ze w dniu 09.07.2010r. jest rozprawa w Sadzie Karnym w m. Suwałki ul. Waryńskiego z oskarżenia publicznego o bezprawne zwolnienie dwóch przewodniczących Związków Zawodowych, obecność obowiązkowa.

#104 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 05 lipiec 2010 - 20:23

Przypominam dla Stanisława Biłdy ze w dniu 09.07.2010r. jest rozprawa w Sadzie Karnym w m. Suwałki ul. Waryńskiego z oskarżenia publicznego o bezprawne zwolnienie dwóch przewodniczących Związków Zawodowych, obecność obowiązkowa.#105 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 08:23

Przypominam dla Stanisława Biłdy ze w dniu 09.07.2010r. jest rozprawa w Sadzie Karnym w m. Suwałki ul. Waryńskiego z oskarżenia publicznego o bezprawne zwolnienie dwóch przewodniczących Związków Zawodowych, obecność obowiązkowa.#106 ~Pracobiorca~

~Pracobiorca~
 • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 09:06

Precz ze zwiazkami zawodowymi, reliktem komunizmu które rozwalają zakłady pracy. Ludzie pytanie jest tylko jedno dlaczego związków zawodowych nie ma w prywatnym biznesie???? Ta plaga jest tylko w firmach z udziałem Skarbu Państwa. Zagonić nierobów do roboty i tyle.

Gosciu jestes tępy skoro tak uważasz. Zwiazki sa potrzebne tylko Ty masz zapewne uwagi do przewodniczacego a tego mozna zmienic. Jesli np taka Solidarnosc to relikt komunizmu to tylko pogratulowac Ci intelektu. W prywatnym madrym biznesie tez sa zwiazki zaw. Dodam Ci ze pracowalem w firmie gdzie nie bylo zw,zaw. a szef nie wiedzial co to kodeks pracy itp. Kazdy kto mysli podobnie jak Ty szkodzi pracownikom. Liżesz d,upę pracodawcy albo nim jestes.

#107 ~Obserwator~

~Obserwator~
 • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 09:24

Wyraznie widac jak szef traktuje zaloge skoro tak postapil z przedstawicielowi zalogi. Wielki szef skorzystal z art 52 naruszajac zapewne wszystkie przepisy po drodze. powinni przykladnie ukarac gościa a sprawe mocno upublicznic zeby inni pracodawcy mieli swiadomosc ze nie wolno uprawiac samowolki, a media sa od tego zeby je informowac o pewnych sprawach. Mysle ze naglosnia ten temat.

#108 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 13:37

Wyraznie widac jak szef traktuje zaloge skoro tak postapil z przedstawicielowi zalogi. Wielki szef skorzystal z art 52 naruszajac zapewne wszystkie przepisy po drodze. powinni przykladnie ukarac gościa a sprawe mocno upublicznic zeby inni pracodawcy mieli swiadomosc ze nie wolno uprawiac samowolki, a media sa od tego zeby je informowac o pewnych sprawach. Mysle ze naglosnia ten temat.

ty myśl lepiej jak ukończyć szkołę podstawową ,bo z pisownią to jesteś na bakier :D

#109 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 07 lipiec 2010 - 20:43

Związki Zawodowe są bardzo potrzebne i jutro pokażę jak bardzo. Ważne by były po stronie Zarządu PKS w Suwałkach SA. Dla tych Związków robol nie ma żadnego znaczenia.

#110 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 lipiec 2010 - 20:45

Niezależny Samorządny
Związek Zawodowy
Pracowników PT PKS w Olecku


NSZZ Pracowników P.T. w Olecku informuje że aktualnie panujące w zajezdni stosunki miedzy pracownikami powodowane zachowaniami przewodniczącego WZZKRP, Pana Bogusława Bryndy ( który reprezentuje tylko własne interesy, ponieważ w zajezdni nie ma żadnego członka tego związku) stwarzają poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa wykonywania zadań przewozowych przez kierowców.
Kolejny raz zwracamy się z prośbą do Zarządu PKS w Suwałkach S.A. o usunięcie z naszej zajezdni Bogusława Bryndę. Działania „ zastępcze” w naszej ocenie nie rozwiążą problemu, a mogą doprowadzić do nieprzewidywalnych zdarzeń mających wpływ na bezpieczeństwo pasażerów.
Pan Bogusław Brynda zachowuje się wobec nas w sposób chamski, bezczelny i prowokacyjny. Twierdzi że jako przewodniczący WZZKRP może robić wszystko i nic mu nie grozi. W roku 2008 dwukrotnie stwierdzono działanie w/w na szkodę Spółki ( pobrał pieniądze od pasażerów i nie wydał biletów)
Straszy kierowców, miedzy innymi stwierdzeniami, że niektórzy stracą pracę w zajezdni PKS w Olecku, że pewna grupa kierowców w ogóle zostanie zwolniona z pracy. Kierowcy wyjeżdżają w trasę roztrzęsieni. Taki stan psychiczny kierowców bardzo negatywnie wpływa na bezpieczeństwo ich samych jak i również podróżnych, podczas prowadzenia pojazdu przez zdenerwowanego kierowcę.
Zdajemy sobie sprawę z tego, że nagłośnienie naszych problemów w jednostkach nadrzędnych i w mediach nie wpłynie pozytywnie na wizerunek naszego przedsiębiorstwa, jesteśmy jednak zdeterminowani sytuacją, która trwa już około 2 lat.
Naszym celem jest spokojna i bezpieczna praca oraz dobro naszej firmy i naszych rodzin.


Przewodniczący Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników PT w Olecku

Jan Kosak
Do wiadomości

Rada Nadzorcza PKS w Suwałkach SA

#111 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 06:27

Suwalska ośmiornica - sprawa odroczona do 15 września.

#112 ~G2~

~G2~
 • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 07:02

Suwalska ośmiornica - sprawa odroczona do 15 września.

no i nie będziesz miał co pisać-,,wklejać,, :DDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych