Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szeptuchy leczą żarliwą modlitwą :: zobacz komentowany artykuł

23 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Troll~

~Troll~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 10:41

To wsie nie tylko białoruskie, ale głównie ukraińskie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 13:55

Księża i kosciol kat. takze wierza ze maja dar od ich boga.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 16:32

Sądząc po ilosci samochodów na warszawskich rejestracjach babka z Orli ma stolicy dobrą reputację.Stoi tam ich przecież na zakręcie koło domu babki czasami kilkanaście dziennie.Uważam że tam gdzie medycyna konwencjonalna nie ma już szans ,warto spróbować czegoś innego, odmiennego, do końca niewyjaśnionego.Nie ma się czego wstydźić.Lekarze też do babki przyjeżdzają.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 20:51

"...Oficjalne stanowisko cerkwi prawosławnej jest takie, że nie uznaje ona uzdrawiania, uleczenia - mówi Charyton..."
Dlaczego więc cerkiew przymyka oko na "uzdrowicieli" z Pasynek i Odrynek?

Może młoda doktorantka powinna najpierw zainteresować się Patrystyką, Hagiografią i może wtedy dotrze do niej, że tak sobie nikt nie otrzyma daru uzdrawiania, tym bardziej coś takiego z matki na córkę czy sąsiadkę nie przechodzi.
Gdy sobie doczyta, to może zrozumie skąd taka cudowna "moc " bierze się.
Cerkiew niestety nie jest w stanie sobie poradzić z tym problemem. Boją się ? Są przypadki, że sami korzystają z ich pomocy(widocznie ta część kleru która korzysta z "usług" jest małej wiary) Również są takie przypadki, że takie "znachorki" sponsorują budowę świątyń, a kler żadnymi pieniędzmi nie gardzi

#5 ~Piotr Parfieniuk~

~Piotr Parfieniuk~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 21:16

Gdzie jest cukier?

#6 ~mega~

~mega~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2011 - 20:30

Na podlasiu trzeba uważać na drogach, bo czasami pojawiają się tam zwierzęta. Czasami szeptuchy stawiają sedesy na środku drogi.

#7 ~gostek~

~gostek~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2011 - 00:23

Sądząc po ilosci samochodów na warszawskich rejestracjach babka z Orli ma stolicy dobrą reputację.Stoi tam ich przecież na zakręcie koło domu babki czasami kilkanaście dziennie.Uważam że tam gdzie medycyna konwencjonalna nie ma już szans ,warto spróbować czegoś innego, odmiennego, do końca niewyjaśnionego.Nie ma się czego wstydźić.Lekarze też do babki przyjeżdzają.

Ludzie opamiętajcie się. Tak to se mozna leczyć katar. Dobrze jak taka szeptucha choc wie jak rozpoznać czy choroba jest poważna, ale leczyć się u takiej strach, więcehj zaszkodzi niż pomoże. A pierwsze objawy powaznej choroby wcale nei muszą być poważne. Poczytajcie sobie http://tojefura.com/rak-piersi.html to sami będziecie mogli otworzyć szeptuchowe usługi, albo poszukać mądrego lekarza w mieście

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2011 - 09:41

Czy ktokolwiek zmusza kogokolwiek do korzystania z uslug "szeptuch"?
Wiec w czym masz problem?

#9 ~czaras~

~czaras~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2011 - 12:07

To nic innego jak biała magia, czyli pod przykrywką modlitwy, czy czynienia dobra, wykorzystuje się moce piekielne, innymi słowy szarlataneria. Nikomu nie radzę korzystania z usług szeptuch.

#10 ~Rafpppp~

~Rafpppp~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2011 - 21:10

kto nie wierzy niech nie pisze. mi pomogla i sie ciesze.

#11 ~Namaste~

~Namaste~
  • Goście

Napisano 01 kwiecień 2011 - 07:10

To nic innego jak biała magia, czyli pod przykrywką modlitwy, czy czynienia dobra, wykorzystuje się moce piekielne, innymi słowy szarlataneria. Nikomu nie radzę korzystania z usług szeptuch.

Człowieku- czas się obudzić:)

#12 ~UL::~

~UL::~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 08:32

Witam czy ktoś może słyszał o Panu który mieszka w okolicach Bielska Podlaskiego który wysłuc. problemów i potem tylko i wyłącznie się modli gdzie on konkretnie mieszka wie może ktoś bo ponoć jego modlitwy pomagają

#13 ~księżniczka~

~księżniczka~
  • Goście

Napisano 02 październik 2011 - 19:57

Ludzie opamiętajcie się. Tak to se mozna leczyć katar. Dobrze jak taka szeptucha choc wie jak rozpoznać czy choroba jest poważna, ale leczyć się u takiej strach, więcehj zaszkodzi niż pomoże. A pierwsze objawy powaznej choroby wcale nei muszą być poważne. Poczytajcie sobie http://tojefura.com/rak-piersi.html to sami będziecie mogli otworzyć szeptuchowe usługi, albo poszukać mądrego lekarza w mieście

Witajcie :) Tak, oczywiście - jeżeli ma ogólnodostępny bez recepty Ringosol to wyleczy katar bez problemu :) ale podejrzewam, że taka szeptunka nosi ciepłe bawełniane skarpetki i kataru nie ma :) pozdrawiam cieplutko :)

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2011 - 05:34

niech tylko bieda zapuka do okna. Napewno spotkamy sie w Orli :(

#15 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2013 - 14:14

kto nie wierzy niech nie pisze. mi pomogla i sie ciesze.

Hmmmm... ja sie jednak obawiam, żeby mi takie szeptuchy nie zaszkodziły, po prostu boje sie!
JUz od ub. roku wybieram sie do Pani ze wsi Rutki w gm. Dubicze Kośc. ale nie mam odwagi.. nie wiem co dalej .

#16 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2013 - 08:36

A czy szeptuchy pomagają również w sprawach życiowych?

#17 ~Pinacolada~

~Pinacolada~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2013 - 11:53

Hej:) Od pewnego czasu mam pewien problem i w tej sprawie chcialabym się udać do szeptuchy. Nie chcę jechać sama.. może ktoś z Wroclawia ma ochotę się wybrać? Mój mail jkbogie@yahoo.pl

#18 ~Zaneta~

~Zaneta~
  • Goście

Napisano 21 luty 2014 - 00:38

Hej dziewczyno , co ty za doktorantka jestes i opisujesz ze tereny zamieszkane przez spolecznosc Biloruska. Czy ty nie wiesz gdzie granica lezy. Czy ty nie wiesz ze do 1956 Brzesc byl Polski. Jaka spolecznos to Bialoruska. Moi dziadkowie od pradziada tam mieszkali i zawsze w papierach mieli narodowosc Polska. Rzadne mierzanki Ruskie/Bialoruskie czy Niemieckie.

Ty lepiej sie poducz troche zanim cos takiego napiszesz .  

#19 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2015 - 03:48

Witam serdecznie czy posiadacie jakieś konkretne informacje namiary,adresy na Szeptuchy w kraju dodam że jestem z Pomorskiego proszę o info na jasiek2008@interia.pl

#20 M-GW

M-GW

Strangler of trollers

• Supermoderatorzy społeczni
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2400 postów

Napisano 31 grudzień 2015 - 10:11

Witam serdecznie czy posiadacie jakieś konkretne informacje namiary,adresy na Szeptuchy w kraju dodam że jestem z Pomorskiego proszę o info na jasiek2008@interia.pl

http://forum.poranny...iew=getlastpost

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych