Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła językowa w Białymstoku

149 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 kwiecień 2011 - 09:55

Chciałabym zapisać córeczkę na angielski od września. Jaką szkołę językową polecacie?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2011 - 14:32

Dlaczego jezyki swiata? Słyszałam różne opinie o tej szkole.

#3 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2011 - 14:53

[spam]

#4 ~Basia~

~Basia~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2011 - 11:47

[spam]

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 23:26

Empik i Języki świata - porównywalne szkoły. Moje dziecko skończyło kurs w Językach i póki co jest zadowolone. zobaczymy jakie ceny we wrześniu szkoly zaproponują.

#6 ~Vexon~

~Vexon~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 00:12

Co do Empiku - dostałem tam bony zniżkowe do speak upa. Na Lipowej jest. Ja tam bywałem przed egzem na B2, nie wiem jak jest z młodszymi, ale dla mnie spoko. Pytanie ile córka ma lat.

#7 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 15:01

Empik i Języki świata - porównywalne szkoły. Moje dziecko skończyło kurs w Językach i póki co jest zadowolone. zobaczymy jakie ceny we wrześniu szkoly zaproponują.

Ja polecam szkołę Języki Świata na ul. Sienkiewicza, bardzo dopasowują się tam do kursantów, ja miałam taką nietypową sytuację z planem zajęc i udało im się tak wszytsko pozamieniać z osobami z grupy, że dograli mi terminy. Naprawdę bardzo sypamtyczna atmosfera, a chodziłam wcześniej do paru szkół i mam porównanie :)
A lektorzy też są super, moja koleżanka chodzi do nich na francuski i jest zachwycona - jakaś Pani Edyta ją uczy - ponoć REWELKA!

#8 ~Test~

~Test~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 10:48

test

#9 ~kkkk~

~kkkk~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2011 - 12:25

Prima, Empik. Języki Świata - tu już zależy na jakiego lektora się trafi (zresztą jak wszędzie, ale te dwie pierwsze szkoły bardziej selekcjonują swoich pracowników).

#10 ~Mike~

~Mike~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 20:56

Chciałabym zapisać córeczkę na angielski od września. Jaką szkołę językową polecacie?

Czesc mam ten sam problem. Muszę zapisać swojego 7. letniego syna na angielski od września. Jaką szkołę w Białymstoku możecie polecić?

#11 ~gos~

~gos~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2011 - 22:59

Może Prima, homeschool, i chyba w Berlinie też uczą angielskiego. Wiele złych rzeczy szłyszałam o jezykach świata.

#12 ~martusia~

~martusia~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 11:15

Może Prima, homeschool, i chyba w Berlinie też uczą angielskiego. Wiele złych rzeczy szłyszałam o jezykach świata.

#13 ~martusia~

~martusia~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 11:17

jakie zle rzeczy o Jezykach? ja sie tm uczylam 3 lata w soboty, ceizko bylo wstawac na 9 ale do matury sie przygotowalam porzadnie choc cisnela mnie lektorka ostro, do tego gadzety i podreczniki mozna gratis wybrac - tyle opinii co ludzi jest, a moja jest pozytywna, polecam Jezyki Swiata

#14 ~Język międzynarodowy~

~Język międzynarodowy~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2011 - 23:36

http://pl.wikipedia.org/wiki/Esperanto :)

#15 ~kika~

~kika~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 13:15

Ja osobiście polecam English Colours. Mają świetnych lektorów, miłą obsługę, ładny lokal. Cena warta nauki w tej szkole. Chodzę tam od 3 lat. Zauważyłam,że coraz więcej dzieci tam również się uczy, w tym roku nawet mają jakieś nowe kursy dla dzieci nie związane z językiem (coś z konstruowaniem robotów z klocków lego,które są sterowane przez komputer i się poruszają i jakiś kurs młodego odkrywcy). Normalnie zastanawiam się czy swego rodzeństwa młodszego na to nie namówić. Szkoła się rozwija i według mnie jest coraz lepsza,a nauka w tej szkole jest samą przyjemnością. Mój angielski jest coraz lepszy, przede wszystkim poprawiłam speakanie:) A to chyba najważniejsze. Polecam!

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 19:29

Napisze to jako lektor języka angielskiego, nie robie nikomu reklamy. Z żadną z wymienionych szkół nie jestem obecnie związany. Języki Świata OMIJAĆ szerokim łukiem, oni nie uczą, oni doją tylko kase. Jeszcze kilka lat temu miałem u siebie w grupie kilku "absolwentów" Języków Świata po kilku latach nauki. Dużo podstawowych błedów, MEGA zaległości. Mają własną metode nauczania, która absolutnie się nie sprawdza. Lektorzy sami więc odchodzą stąd bo nie chca odwalac chałtury. Przez ostatnie kilka lat w Językach Świata przewineło się tylu lektorów że głowa boli. Praktycznie co roku 90% kadry to nowi nauczyciele b. często świeżo upieczenie absolwenci z zerowym doświadczeniem (marna stawka, marne chęci do pracy).
Do native speakerów, należy podchodzić ostrożnie. Co z tego że jest nativem?, to że ja mówie po polsku nie oznacza że mam kwalifikacje do jego nauczania. Jeżeli nie ma przygotowania pedagogicznego nic nie zrobi. Jeżeli zapisujecie małe dzieci, nalezy się dowiadywać/naciskać o lektora z
wczesno-szkolnym przygotowaniem pedagogicznym - to jest podstawa. Najlepiej znaleźc szkołe, która głównie specjalizuje się w nauczaniu dzieci. W Białymstoku są 2: Ovay, i Helen - Doron, obie można znaleźc w internecie. Te szkoły mają duże doświadczenie, własne, sprawdzone programy nauczania i naprawde "ciepłych" i fajnych lektorów. Wybór należy do Was.
Niektóre szkoły prowadzą również "sieć" kursów - tzn. kursy językowe odbywają sie w szkole, w której dziecko uczy sie nacodzień, i uczeszczaja na nie tylko uczniowie tej szkoły. Cena takiego kursu jest przeważnie b. atrakcyjna, no i dziecko nie musi nigdzie dojeżdzać. Jeżeli ktoś bedzie chciał moge później nawymienić kilka takich szkół. Tylko drobna uwaga: unikać "szkoły" (szkoła to za dużo powiedziane) ktora się nazywa "Musical Babies". Bardzo, ale to bardzo nieodpowiedzialna instytucja. Fizycznie nie ma żadnej siedziby, kontakt z jej przedstawicielami jest jedynie telefoniczny, nie ma żadnego biura. Rok temu słyszałem naprawde bardzo, bardzo dużo zlego o tej "szkole" od samych rodziców.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2011 - 19:48

Jeszcze dopisze tylko, odnosnie postu #19 bo juz sie nie zmieścilo. English Colors jest również fajne. W opinii znajomych lektorów jest tam świetna atmosfera pracy, co przekłada się na pozytywny zastrzyk energii :), który udziela się podczas prowadzenia zajęć.

#18 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 19:15

A co moglibyście polecić dla osób w wieku 22 lat które nie miały wogle styczności z j. angielskim a chciały by się czegoś dobrze nauczyć.

#19 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2011 - 14:48

Witajcie,

Zgadzam się, co do Języków Swiata - nie polecam bo tylko zdzierają kasę i nastawiają się na ilośc. Wiele szkoł ma próbne lekcje- bezpłatne i możecie przyjść i zobaczyć jak wyglądają zajęcia, jaki jest lektor i czy to wam odpowiada. Przecież duzo zależy od lektora a nie od nazwy szkoły, a co do dzieci to naprawdę są szkoły specjalizujące się w tej dziedzinie.

miłego dnia

#20 Marzena33

Marzena33

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 27 wrzesień 2011 - 15:09

A co moglibyście polecić dla osób w wieku 22 lat które nie miały wogle styczności z j. angielskim a chciały by się czegoś dobrze nauczyć.

Mogę polecić szkołę www.constans.edu.pl. Lektorzy są sumienni i naprawdę nauczą Cię mówić. W szkole są małe grupy jest znacznie efektywniej i bardziej indywidualnie do Ciebie podchodzą lektorzy. Warto:-)))))))

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych