Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła językowa w Białymstoku

149 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~loczek~

~loczek~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2013 - 08:38

tylko nie języki świata!

#42 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2013 - 12:53

A właśnie że tylko Języki Świata. Jak dla mnie najlepiej. Tylko że strasznie dużo testów robią. Miłe i życzliwe lektorki kompetentne przede wszystkim. Sekretariat też działa bez zarzutów.

#43 ~Baśka~

~Baśka~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 16:19

Co powiecie na temat Primy lub też na temat języków świata ? Muszę zrobić rozeznanie rynku do pracy by uzyskać dofinansowanie ? O cenę pójdę i zapytam ale o opinie nie bardzo... Czekam na info. Pozdrawiam

#44 ~łuczaj~

~łuczaj~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2013 - 10:07

Co powiecie na temat Primy lub też na temat języków świata ? Muszę zrobić rozeznanie rynku do pracy by uzyskać dofinansowanie ? O cenę pójdę i zapytam ale o opinie nie bardzo... Czekam na info. Pozdrawiam

jedyne szkoły w Białymstoku, które można polecić osobom planującym naukę języków to Prima, London Academy i Homeschool - szkoły rzetelne i dbające o poziom nauczania

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 22:54

Speak up był moim pierwszym i trafnym wyborem. Angielski mi wchodził bez trudu do głowy biggrin.gif

cuchnie reklamą

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 22:59

jedyne szkoły w Białymstoku, które można polecić osobom planującym naukę języków to Prima, London Academy i Homeschool - szkoły rzetelne i dbające o poziom nauczania

Skąd wiadomo czy jedyne. czy autor postu próbował się uczyc w innych szkołach?

#47 ~AnetaS~

~AnetaS~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 06:07

Moje corki chodzą do Perfectu na Upalnej. Zadowolone. Mają fajne dodatkowe imprezy, Halowen, dzień dziecka.  I pilnują postępów. trzeba pytac o sprawdzone lektorki, wtedy dziecko chce chpdzic.

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 13:01

juz pisalam w innym miejscu, ale nikt mi nie odpowiedzial:

mam malutka coreczke i chcialabym ja juz gdzies zapisac, moglabym chodzic nawet z nia, bo jest mala, ale chcialabym, zeby juz sie uczyla, bo wiem, ze im wczesniej tym lepiej, 

no ale tutaj zacvzyna sie problem, bo do jezykow swiata nie oddam jej na pewno, juz mi kuzynki puscily swoje dzieci i po roku zadne nie mowi prawie wcale po angielsku, niby sie dobrze bawia, ale chce, zeby dziecko nauczylo sie jezyka, za zabawy moge zaplacic mniej i komu innego, albo sama moge sie z bawic z dzieckiem

i teraz sprawdzilam bialystokonline, dla dzieci widze:

helen doron - nie ma zadnego cennika oczywiscie, co mnie wpienia, ale slyszalam, ze ceny maja kosmiczne, to prawda??ktos ma jakies opinie?

językiem dziecka - centrum wyglada tez bardzo fajnie i maja fajne dosc ceny, i podane normalne, tez sa nastawieni na dzieci glownie, ktos cos wie?

happy school - tez wyglada fajnie, ale tutaj w ogole nie rozumiem cennika, za semestr czy rok jest podane, ale juz nie wiem ile to godzin, macie o tej szkole jakies opinie?

i w ogole nic wiecej godnego uwagi nie znalazlam, cala reszta szkol zlewa mi sie w jedno i to samo, chcialabym zaczac juz od stycznia posylac coreczke, ktos pomoze?

tylko blagam, nie zadnych naciaganych reklam, bo naprawde mi zalezy

#49 ~wujek dobra rada~

~wujek dobra rada~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2013 - 14:08

juz pisalam w innym miejscu, ale nikt mi nie odpowiedzial:

mam malutka coreczke i chcialabym ja juz gdzies zapisac, moglabym chodzic nawet z nia, bo jest mala, ale chcialabym, zeby juz sie uczyla, bo wiem, ze im wczesniej tym lepiej, 

no ale tutaj zacvzyna sie problem, bo do jezykow swiata nie oddam jej na pewno, juz mi kuzynki puscily swoje dzieci i po roku zadne nie mowi prawie wcale po angielsku, niby sie dobrze bawia, ale chce, zeby dziecko nauczylo sie jezyka, za zabawy moge zaplacic mniej i komu innego, albo sama moge sie z bawic z dzieckiem

i teraz sprawdzilam bialystokonline, dla dzieci widze:

helen doron - nie ma zadnego cennika oczywiscie, co mnie wpienia, ale slyszalam, ze ceny maja kosmiczne, to prawda??ktos ma jakies opinie?

językiem dziecka - centrum wyglada tez bardzo fajnie i maja fajne dosc ceny, i podane normalne, tez sa nastawieni na dzieci glownie, ktos cos wie?

happy school - tez wyglada fajnie, ale tutaj w ogole nie rozumiem cennika, za semestr czy rok jest podane, ale juz nie wiem ile to godzin, macie o tej szkole jakies opinie?

i w ogole nic wiecej godnego uwagi nie znalazlam, cala reszta szkol zlewa mi sie w jedno i to samo, chcialabym zaczac juz od stycznia posylac coreczke, ktos pomoze?

tylko blagam, nie zadnych naciaganych reklam, bo naprawde mi zalezy

językiem dziecka nie polecam ponieważ jest to szkoła osiedlowa jednego sezonu - takich szkółek co roku jest w mieście kilka, po roku znikają bez wieści - zmarnujesz tylko pieniądze, bo Twoje dziecko nie będzie miało szansy kontynuowania nauki. Wybierz szkołę, która ma ugruntowaną pozycję na rynku, ma salę przystosowaną do nauczania przedszkolaków itp. itd. Jest kilka szkół w Białymstoku, które warto polecić, ale tak jak prosiłaś bez reklamy ;-)

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2013 - 01:35

językiem dziecka nie polecam ponieważ jest to szkoła osiedlowa jednego sezonu - takich szkółek co roku jest w mieście kilka, po roku znikają bez wieści - zmarnujesz tylko pieniądze, bo Twoje dziecko nie będzie miało szansy kontynuowania nauki. Wybierz szkołę, która ma ugruntowaną pozycję na rynku, ma salę przystosowaną do nauczania przedszkolaków itp. itd. Jest kilka szkół w Białymstoku, które warto polecić, ale tak jak prosiłaś bez reklamy ;-)

widze, ze sie konkurencja wlacza;d

boicie sie ich? bo chyba by tez ktos cos wspomnial o pozostalych dwoch wymienionych? a tu tylko do centrum sie przyczepili;p

ja tam dziecka nie mam, nie interesuja mnie takie szkoly, sama chodze do jeszcze innej, ale jakbym miala myslec o wyslaniu dzieciaka, wzielabym pod uwage tez te centrum językiem dziecka, bo i czemu nie? i co to znaczy osiedlowa szkolka? z tego, co widze na stronie robia wycieczki edukacyjne, no tego chyba osiedlowa szkolka by nie potrafila, co? :P

dobra, ja tak wlasciwie z innej beczki chcialam - z jakich wedlug was najlepszych ksiazek powinni uczyc w szkolach jezykowych? pytam i o te dla dzieci i o te dla doroslych?

#51 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2014 - 15:00

byliśmy z coreczka i ze znajomymi z dziecmi na wycieczce do kolacinka do krainy swietego Mikolaja z centrum Jezykiem dziecka i takiej wycieczki nigdy nie przezylam, calkowocie profesjonalizm, wygodny autokar, pilot (zresztą wlascicielka centrum, przemila dziewczyna) na kazde zawolanie, pomocna w drodze do krainy czytane były basnie i bajki, i jeszcze animator z nami był, patrzyliśmy ze znajomymi jak dzieci się bawia, a sami mogliśmy wypic kawe, niby dzień dla dziecka miał być, a wyszlo ze sami dorośli odpiczelismy, wszystko na plus a na kursy językowe już zapisałam tam dziecko, jak cokolwiek będzie mi nie odpowiadalo, to mogę zrezygnować, wiec nie piszcie glupot

#52 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 15:47

Ale kryptoreklama Ovay. Jaka "sieć kursów"??? prowadziliście kurs w szkole mojego syna - lektorka fatalna (studentka z ul. ciepłej zaoczna), żenująco niski poziom, brak kultury w biurze oraz fakt, ze nie chcieliście oddac niewykorzystanych pieniedzy. radze popracowac nad jakoscia i regulaminem szkoly, a nie obsmarowywac inne szkoly w necie. Slyszalam zreszta, ze szkółka juz padła - nie dziwię się - "tanie mięso psy jedza"?

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 15:54

Ciekawa opinia, opinia lektora, który od wewnątrz zna tyle białostockich szkół... czyżby lektor, który nie potrafił poradzić sobie w żadnej z krytykowanych instytucji?

najprawdopodobniej lektor - leniuch :-))

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2014 - 15:58

Uśmiałam się z całęgo wątku - długie posty pisane w większości przez właścicieli/pracowników szkół aby zdyskredytowac konkurencję. pan z Homeschool i z OK rządzą!

Zamiast informacji od uczniów - sfrustrowani lektorzy i właściciele posługujący się kryptoreklamą. Nie szkoda czasu?

#55 ~DYREKTOR SZKOŁY~

~DYREKTOR SZKOŁY~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2014 - 15:16

(...)

Użytkownik Polite Boy edytował ten post 15 kwiecień 2014 - 15:20
Wyłącz Caps Lock! - netykieta

#56 ~Lubiś~

~Lubiś~
  • Goście

Napisano 09 maj 2014 - 09:50

moim zdaniem speak up nie potrzebuje kryptoreklamy sam się obroni swoją fachowością  co do zarzutu że nie pisza uczniowie szkół otóż oto piszę ja były maturzysta zagrożony z angielskiego w ostatnim semestrze i właśnie ta szkoła była dla mnie strzałem w dziesiątkę wreszcie spotkałem nauczyciela angielskiego który uczył a nie bawił się w uczenie dla którego zaangażowanie w proces uczenia swojego ucznia było priorytetem, na efekty kursu w tej szkole nie musiałem długo czekać w czerwcu odebrałem maturę angielski pisemny 83% ustny 75%

#57 ~meggi~

~meggi~
  • Goście

Napisano 16 maj 2014 - 12:39

moim zdaniem speak up nie potrzebuje kryptoreklamy sam się obroni swoją fachowością  co do zarzutu że nie pisza uczniowie szkół otóż oto piszę ja były maturzysta zagrożony z angielskiego w ostatnim semestrze i właśnie ta szkoła była dla mnie strzałem w dziesiątkę wreszcie spotkałem nauczyciela angielskiego który uczył a nie bawił się w uczenie dla którego zaangażowanie w proces uczenia swojego ucznia było priorytetem, na efekty kursu w tej szkole nie musiałem długo czekać w czerwcu odebrałem maturę angielski pisemny 83% ustny 75%

znam nauczycieli ze speak upa i nie ma tam ani jednego egzaminatora maturalnego, a ci którzy tam uczą mają blade pojęcie o maturach - z twojego posta czuć kryptoreklamę speak up na odległość; cała filozofia tej szkoły opiera się na wyciąganiu kasy za naukę przy komputerze i ograniczenie do minimum zajęć z nauczycielem - w XXI wieku tylko naiwniak daje się nabrać na "nowinki" komputerowe - do matury podstawowej z angielskiego można przygotować się w semestr, ALE NIE PRZED KOMPUTEREM

#58 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 10:40

Ja uczyłam się angielskiego przez Skype w Szkole Języków Obcych Shamrock. Polecam

#59 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2014 - 19:39

Szukam właśnie szkoły językowej i chyba zdecyduję się na korepetytora. Po przeczytaniu tylu opinii nie jestem w stanie wyrobić sobie zdania na temat żadnej szkoły, nie wiem która będzie odpowiadać mi pod względem merytorycznym i podejścia do ucznia. Dobrz i źli lektorzy trafiają się w każdej szkole, ale ze szkołą będzie łączyć mnie pisemna umowa,,, a to czasami komplikuje sprawy (a to się nie chce iść do sekretariatu, a to może jednak się coś zmieni, ot takie tam tłumaczenie sobie) a z korepetytorem ma się umowę ustną dogaduje się człowiek indywidualnie. Chyba daruję sobie szkoły. Wiem, że więcej zapłacę, ale ja chcę płacić za efekty. Łatwiej mi będzie rozstać się z niezadowalającym korepetytorem niż z "instytucja". 

#60 ~walczmy z szarą strefą~

~walczmy z szarą strefą~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 19:26

Wybierając korepetytora trzeba bardzo uważać (nawet na osoby polecane przez znajomych). Obecnie pełno jest niedouczonych magistrów i doktorów nauk wszelakich. Nie we wszystkich szkołach językowych pracują super nauczyciele, ale jednak szkoła daje dobre warunki do nauki, możliwość poszerzania swoich znajomości, kontakt z native speakerami, większą gwarancję jakości niż korepetytorzy, którzy często nabierają uczniów na swoje super kompetencje. Znam nauczycieli dyplomowanych j.angielskiego, którzy są beznadziejni z angielskiego i którzy nigdy by nie znaleźli zatrudnienia w dobrej szkole językowej. Ponadto, korepetytorzy najczęściej pracują na czarno, a wspieranie szarej strefy to raczej nic chwalebnego. Jak zawsze, wybór należy do nas ;-)

Szukam właśnie szkoły językowej i chyba zdecyduję się na korepetytora. Po przeczytaniu tylu opinii nie jestem w stanie wyrobić sobie zdania na temat żadnej szkoły, nie wiem która będzie odpowiadać mi pod względem merytorycznym i podejścia do ucznia. Dobrz i źli lektorzy trafiają się w każdej szkole, ale ze szkołą będzie łączyć mnie pisemna umowa,,, a to czasami komplikuje sprawy (a to się nie chce iść do sekretariatu, a to może jednak się coś zmieni, ot takie tam tłumaczenie sobie) a z korepetytorem ma się umowę ustną dogaduje się człowiek indywidualnie. Chyba daruję sobie szkoły. Wiem, że więcej zapłacę, ale ja chcę płacić za efekty. Łatwiej mi będzie rozstać się z niezadowalającym korepetytorem niż z "instytucja". 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych