Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Szkoła językowa w Białymstoku

149 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~Krystian~

~Krystian~
  • Goście

Napisano 21 maj 2018 - 11:09

A ja polecam Krebsa, kursy-językowe.edu.pl, krótko i w temacie.

#142 mczay

mczay

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 maj 2018 - 22:42

No dobrze, a jakie macie zdanie na temat szkoły językowej https://www.speak-up...dla-maturzystow ? Z tego co udało mi się zauważyć, jej oferta jest niezwykle obszerna, a znaleźć można w niej zarówno kursy skierowane do firm, młodzieży, osób dorosłych, a nawet seniorów. Czy kiedykolwiek o niej słyszeliście?

#143 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 18:49

Nie wpółpracujcie z "Językami Świata"!

Piszę jako lektor języka angielskiego. Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z tą firmą. W maju miałem nieprzyjemność pracować dla "Języków Świata" w projekcie unijnym. Kurs przebiegł pomyślnie jednak pojawił się problem w płatnościach.

Mimo ustalonej w umowie dacie wpłaty wynagrodzenia na konto do 15-go czerwca pieniędzy nadal nie otrzymałem. Oczywiście próbowałem się kontaktować, lecz próby porozumienia zawsze kończyły się "przekierowaniem do koleżanki, która się tym zajmuje". Wczoraj zapewniono mnie, że wysłano przelew, jednak nadal nie dotarł. Szczerze wątpię, aby tym razem dotarł w najbliższym czasie, ponieważ podobne zapewnienia słyszałem już kilka razy. Wszystko to bez słowa "przepraszam" ze strony firmy.

Nie podejmujcie kursów, ponieważ firma się bogaci się na was żerując w ten sposób na lektorach!

#144 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2018 - 13:05

Dzień dobry, poniżej zamieszczam świetną ofertę pracy dodatkowej skierowaną do nauczycieli języka angielskiego. 

W razie chęci wzięcia udziału w rekrutacji, bądź pytań zachęcam do kontaktu : recruitment@adsira.net 

Poszukujemy nauczyciela/ki do prowadzenia zajęć z zakresu praktycznej nauki języka angielskiego (poziom początkujący i średniozaawansowany) za pośrednictwem platformy internetowej w formie 45 minutowych webinarów (wykładów webowych). 
Do zadań nauczyciela/ki będzie również należało tworzenie scenariuszy zajęć oraz przygotowywanie materiałów dydaktycznych w formie kreatywnych prezentacji. Zajęcia będą przeprowadzane w języku angielskim z racji na zróżnicowane narodowości nauczanych. 
Wymagania względem kandydata/tki:
- wykształcenie kierunkowe (min. licencjat); 
- kwalifikacje pedagogiczne; 
- komunikatywność i kreatywność;
- chęć udziału w bardzo ciekawym projekcie.
Oferujemy:
- elastyczny grafik ustalany z miesięcznym wyprzedzeniem (ok. 12h miesięcznie); 
- umowę zlecenie z ustaloną stawką godzinową;
- obsługę techiczną webinarów;
- możliwość wdrażania własnych pomysłów.
Nie oczekujemy doświadczenia w prowadzeniu zajęć.

#145 ~sylv~

~sylv~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2018 - 14:08

Nie wpółpracujcie z "Językami Świata"!

Piszę jako lektor języka angielskiego. Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z tą firmą. W maju miałem nieprzyjemność pracować dla "Języków Świata" w projekcie unijnym. Kurs przebiegł pomyślnie jednak pojawił się problem w płatnościach.

Mimo ustalonej w umowie dacie wpłaty wynagrodzenia na konto do 15-go czerwca pieniędzy nadal nie otrzymałem. Oczywiście próbowałem się kontaktować, lecz próby porozumienia zawsze kończyły się "przekierowaniem do koleżanki, która się tym zajmuje". Wczoraj zapewniono mnie, że wysłano przelew, jednak nadal nie dotarł. Szczerze wątpię, aby tym razem dotarł w najbliższym czasie, ponieważ podobne zapewnienia słyszałem już kilka razy. Wszystko to bez słowa "przepraszam" ze strony firmy.

Nie podejmujcie kursów, ponieważ firma się bogaci się na was żerując w ten sposób na lektorach!

Panie Krzysztofie i jak zakończyła się ta sprawa? Udało się odzyskać swoje pieniądze?

#146 ~Marika~

~Marika~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 13:14

Uważam że szkoda pieniędzy na ta szkole dzieci chodziły przez cały rok i dużo nie skorzystały. Panie nie wymagają prac dom nie zadają kartkowki od czasu do czasu robią więc dzieci nie sa mobilizowane do pracy.

#147 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 21:14

Ja natomiast chciałabym przestrzec rodziców, przed Kursami Języka Angielskiego Marleny BURAK. Pani właścicielka nie wywiązuje się  z umowy, którą podpisuje z  rodzicami. Jest nieuczciwa przede wszystkim w stosunku do dzieci. Mało poważna osoba, która powinna pracować ewentualnie tylko z dorosłymi. 

#148 ~Rodzic~

~Rodzic~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2018 - 21:15

Ja natomiast chciałabym przestrzec rodziców, przed Kursami Języka Angielskiego Marleny BURAK. Pani właścicielka nie wywiązuje się  z umowy, którą podpisuje z  rodzicami. Jest nieuczciwa przede wszystkim w stosunku do dzieci. Mało poważna osoba, która powinna pracować ewentualnie tylko z dorosłymi. 

#149 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2019 - 16:06

Nie polecam tej szkoły bo korzystając  z jej usług przez 2 miesiące  zostałam oszukana finansowo.

Przez marzec i kwiecień 2018r, korzystałam z  nauki języka w Oddziale w Białymstoku.Poziom nauczania  niewłaściwy. Ludzie prowadzący zajęcia niewiele chyba mieli z dydaktyką- to po pierwsze a po drugie co było wielka przeszkoda łączenie ludzi na zajęcia w firmie  z różnych grup zaawansowania.To mi nie odpowiadało i dlatego zgodnie z umową złożyłam wypowiedzenie z zachowaniem miesięcznego okresu wypowiedzenia. Byłam wielce zdziwiona kiedy przyszło rozliczenie i kazano mi w ciągu 14 dni zapłacić 134.18zł chociaż za te dwa miesiące wpłaciłam zgodnie z wyliczeniem 409.87zł. Rozliczenie podpisała osoba kierująca oddziałem w Białymstoku, która nie potrafiła wyjaśnić skąd się to wzięło. Stwierdziła,ze rozliczenia dokonał DOK w Warszawie a ona tylko podpisała.

Jak ciekawie przedstawia się rozliczenie: za każdy poziom nauki przewidziany na 4 miesiące opłata wynosi 837zł. a za pierwsze dwa miesiące naliczono 544,o5 zl. ( 65%) kosztów.) Skąd te koszty i procentowy ich udział?- bo przecież nie było więcej zajęć ,a raczej mniej ,że były rozłożone równomiernie  na każdy miesiąc.Jaka metodę , jaki m miernikiem wyliczono ,że było to 65 %a nie 62% lub mniej lub więcej.Oszustwo i naciąganie,Pilnujcie swoich portfeli a szkłę speak up w Białymstoku omijajcie z daleka

#150 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2019 - 11:02

Panie Krzysztofie i jak zakończyła się ta sprawa? Udało się odzyskać swoje pieniądze?

jestem w takiej samej sytuacji. Chciałabym się dowiedzieć czy udało się odzyskać pieniądze?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych