Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Szkoła podstawowa w białymstoku?

30 odpowiedzi w tym temacie

#1 olenqa

olenqa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 wrzesień 2011 - 14:39

Poszukuje dobraj prywatnej podstawówki w białymstoku. Znalazlem narazie tylko to Prywatna szkoła podstawowa informatyczno-językowa
Może wasze dzieci uczęszczają już do prywatnej szkoły? Proszę o sugestie i opinie

#2 ~Kejt~

~Kejt~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2011 - 14:44

Prowadzę raz w tygodniu zajęcia dodatkowe w tej szkole i muszę przyznać, że warto puścić tam dziecko. Profesjonalna i miła kadra, Dyrekcja zawsze służy radą i pomocą. A oferta wymarzona dla dzieci zaczynające edukację. Polecam

#3 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 17 październik 2011 - 12:23

Ja przeniosłam swoje dziecko do prywatnej szkoly podstawowej informatyczno jezykowej ze społecznej z mieszka. Jestem bardzo zadowolona, organizacja dobra to szkoła z przyszłością. Pozdrawiam

#4 ~barbara~

~barbara~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2012 - 15:44

Najlepsza prywatna jest na ul. boruty. Dwoje moich dzieci ją ukońcyło, a wartość tej szkoły potwierdza ich dalsza edukacja

#5 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2012 - 15:50

To prawda, Prywatna nr 1 na Boruty to szkoła z tradycjami, ale też bardzo nowatorska w wielu aspektach.Poza tym nie ma tam snobizmu. Mają też świetne przedszkole, podobno jedno z najlepszych w kraju, niestety na miejsce czeka się bardzo długo, moje dziecko jest na rezerwie i mam nadzieję, że nam się uda.

#6 ~aneta~

~aneta~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2013 - 22:11

Od tego roku działać będzie dwujęzyczna szkoła podstawowa na Wysokim Stoczku. Mają tam przedmioty po polsku i po angielsku i realizują również brytyjski program nauczania. Kadra stworzona do pracy z dziećmi, polecam!

www.pspakademiajezykowa.pl

#7 ~gosia~

~gosia~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2013 - 13:27

EDIT:Szkoła mieści się przy ul. Mickiewicza 49

od jesieni 2013 podstawówka organizuje bezpłatne zajęcia dla dzieci.

Polecam Prywatną Szkołę Podstawową "Akademię Językową" - dwujęzyczna (polsko-angielska) szkoła podstawowa.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2013 - 15:23

żalosne reklamy :)

#9 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2014 - 22:09

Chyba najlepiej sprawdzić która ma największe doświadczenie w pracy z dziećmi

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 listopad 2014 - 23:25

Witam.rowniesz poczuje info o prywatnej szkole informatyczne językowej na Kraszewskiego? Ktoś może pomocy?

#11 ~Gość-ówa~

~Gość-ówa~
  • Goście

Napisano 06 luty 2015 - 12:40

Witam.rowniesz poczuje info o prywatnej szkole informatyczne językowej na Kraszewskiego? Ktoś może pomocy?

moje dziecko uczeszcza do tej szkoly i powiem ze jestem bardzo zadowolona z opieki nad dzieckiem jak rowniez postepow w nauce ;)

#12 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2015 - 07:42

Szkoła na Kraszewskiego to porażka, moje dziecko uczęszczało tam przez dwa miesiące. Dyrektorki nastawiają dzieci przeciw rodzicom, rodziców przeciw rodzicom. Nauczanie jest na niskim poziomie. Odradzam.

#13 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 15:31

Polecam Akademię Językową - szkołę dwujęzyczną. Dużo się dzieje, mają wysoki poziom nauczania, dzieciaki gadają po angielsku, jest kontakt z wychowawcami.

#14 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 16 maj 2016 - 08:05

nie polecam .. moje dziecko uczeszczalo do tej szkoly. Niestety informatyczno-jezykowa tylko z nazwy. Informatyka na poziomie włącz/wyłacz komputer i obsluga myszki. Jezykowa - niby jezykow duzo (angielski - 5godz tygodniowo, rosyjski, francuski, niemiecki) a tak naprawede zednego dziecko nie zna bo poziom nauczania wiele zostawia do zyczenia. Za to w cenie czesnego otrzymacie Panstwo wiele wyjsc na imprezy i wyjazdow oczywiscie dodatkowo platnych. Jesli komuz zalezy tylko na opiece nad dzieckiem a nie na jego edukacji  to owszem polecam bo Panie (niektóre) sa bardzo sympatyczne i maja podejscie do dzieci.

#15 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 07:28

Szkoła na Kraszewskiego to porażka, moje dziecko uczęszczało tam przez dwa miesiące. Dyrektorki nastawiają dzieci przeciw rodzicom, rodziców przeciw rodzicom. Nauczanie jest na niskim poziomie. Odradzam.

Zgadam się w 100%. Dyrekcja mówi to co w danym momencie jest wygodne, nawijając rodzicom makaron na uszy. Dzieci nie są dopilnowane jak trzeba. Moje dziecku uczęszcza do tej szkoły. Myślę o zmianie.

#16 ~gość nr 5~

~gość nr 5~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2016 - 22:31

Szkoła przy Kraszewskiego - poziom nauczania, przynajmniej na I etapie jest bardzo niski. Fajnie prowadzone są zajęcia z języka angielskiego, ale podstawa programowa przysłowiowo "leży na łopatach". Żadnej indywidualizacji w nauczaniu, nawet przy małej liczbie dzieci - wszystkie idą równym frontem. Zajęcia dydaktyczne to tablica, podręcznik i zeszyt - żadnego wykorzystywania umiejętności w praktyce, żadnych ciekawych, rozwijających form zabawowych w przyswajaniu umiejętności szkolnych, żadnych ciekawych zajęć rozwijających asertywność. Opieka nad dziećmi jest w porządku - ale na etapie nauki to chyba zbyt mało. Dzieci do szkoły chodzą chętnie - to też ważne. Ale uważam, że przy tak słabej kadrze pedagogicznej korzystniej dla dziecka będzie w szkole masowej, albo w innej prywatnej. Mam obawy, że dziecko kończące klasę III w tej placówce nie podoła obowiązkom szkolnym w innej szkole. Łączone godziny zajęć w klasie "zero" i pierwszej dowodzą niezrozumienia procesu edukacji na tym etapie - jeśli ten brak wiedzy zaczyna się od dyrekcji, to cóż dziwić się doborowi marnej kadry.

Jeśli ktoś jest na etapie wyboru szkoły dla swej pociechy - to zdecydowanie odradzam.

#17 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 11:59

Zdecydowanie odradzam szkołę na Kraszewskiego.Nauczyciele zmieniają się kazdego roku-powinno dać to do myślenia dyrekcji,uczniów też ubywa.Jeśli komuś potrzebna przechowalnia to owszem,ale nic poza tym.Jezyków można trochę łapnać chcąc nie chcąc ze wzgledu na ilość godzin.Dyrekcja jest super pomocna,ale tylko wtedy gdy dziecko nie stwarza zadnych problemów.Przy pierwszej przeszkodzie są glupie sugestie i aluzje z propozycją ewentualnego przeniesienia dziecka.Tylko w zeszlym roku z jednej klasy rodzice zabrali 2 dzieci.Nie realizowane są żadne zalecenia przy orzeczeniach czy opiniach.Co roku podpisywane sa tylko rzekome plany pracy z dzieckiem,ktore maja być realizowane z pomoca specjalistów i dyrekcji.Prawda jest taka,że nawet pedagoga nie ma na miejscu,a owe zajęcia to ewentualny logopeda i zajęcia indywidualne z wychowawcą,aż 1 h tygodniowo.Wyjść za to jest masa.Bywa że w jednym miesiącu trzeba doplacic 100 zl na atrakcje.Zajecia dodatkowe to też różnie,bywa że szachy czy karate odbywa się raz na miesiąc.ZDECYDOWANIE ODRADZAM.

#18 ~Mama~

~Mama~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2018 - 14:04

Ups.. a my właśnie doszłyśmy ze szkoły publicznej i jest karate, basen, psychologia i języki obce. Poziom nauczania wyższy niż w publicznej szkole tam gdzie byłyśmy. Szacunek, kultura i uśmiech jest na co dzień. Widocznie opinie są w zależności co komu pasuje.
Pozdrawiam

#19 ~mama ucznia~

~mama ucznia~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 13:17

Informatyczno - rozrywkowa.... wiecej zabawy i zaęćc typu wyjscie na lody niż konkretnej nauki. Poziom nauczania - masakra ... zabrałam dziecko z tej szkoły. Przeszedł z wielkimi brakami w edukacji (mimo bardzo dobrych ocen jakie dostawał), trzeba było czasu i cierpliwości aby nadrobić stracony czas w tej placówce.

Rodzicom którym zależy na edukacji  - nie polecam

Rodzicom którym zależy na ocenach nie pokrytych wiedza i na opiece nad dzieckiem - powodzenia  

#20 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 21:32

ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Duża rotacja dzieci, maksymalnie po 2 latach rodzice jak i dzieci mają zazwyczaj dosyć kaprysów i opowiastek Pani Dyrektor. Nauczyciele nie mają nic do powiedzenia, szkoła prywatna, więc wykonują polecenia dyrekcji nie koncentrując się na nauczeniu dzieci. Mam wrażenie , że jest to szkoła dla dzieci które trzeba przepychać z klasy do klasy - płacisz więc dziecko zdaje. PRZECHOWALANIA. Zdecydowanie nie jest to szkoła dla dzieci zdolnych. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych