Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Szkoła podstawowa w białymstoku?

30 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Zatroskana Mama~

~Zatroskana Mama~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2018 - 08:31

Niestety musze się zgodzić z negatywnymi opiniami na temat szkoły informatyczno-językowej przy ul. Kraszewskiego w Białymstoku. Poziom nauczania niski, informatyczno-językowa z nazwy, warunki lokalowe skromne, np. sala gimnastyczna w auli, atmosfera braku życzliwości do dzieci i rodziców, pomimo, iż jest to szkoła prywatna z czesnym na poziomie innych prywatnych szkół w Białymstoku. Skusiły mnie małe klasy (od 7 do 10 osóB), niestety okazało się, że są nieliczne bo jest bardzo duża rotacja dzieciaczków, nawet w ciągu roku szkolnego i niskie zainteresowanie placówką. Nie sprzyja to budowaniu więzi i stałych relacji, ponadto rozprasza dzieci. Niestety wysokie mniemanie Dyrekcji o szkole i autoeuforia nie mają pokrycia w opinii otoczenia. Kolejny raz użyję słowa niestety- bo moje dziecko się tam uczy. Na szczęście zawsze można zmienić szkołę.

#22 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 10:53

Poszperacie trochę w tej kwestii w Internecie. To może być naprawdę bardzo dobre rozwiązanie.

Wygląda na to, że do natarcia ruszył kolejny bot. Poprawy jakoś nie widać.

#23 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 19:24

Zgadzam się z moim przedmówcą. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi.

Koci koci łapci, nowy bocie.

#24 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 12:57

Ja nie mam zbyt dużej wiedzy w tym temacie... Dlatego też raczej dość ciężko będzie mi pomóc...

Bot na bocie i botem pogania.

Chyba, że idiota.

#25 grzechuK

grzechuK

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 13 lipiec 2018 - 10:24

Ja niestety w ogóle się na tym nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

#26 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 11:16

Ja niestety w ogóle się na tym nie znam... Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

#27 ~dubaj~

~dubaj~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2018 - 16:23

Ja się raczej nie za bardzo na tym znam... W związku z tym nie będę mogła pomóc...

To stul japę i siedź cicho, skoro nic mądrego nie umiesz wykrztusić.

#28 ~Mama piątoklasisty~

~Mama piątoklasisty~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 17:59

ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Duża rotacja dzieci, maksymalnie po 2 latach rodzice jak i dzieci mają zazwyczaj dosyć kaprysów i opowiastek Pani Dyrektor. Nauczyciele nie mają nic do powiedzenia, szkoła prywatna, więc wykonują polecenia dyrekcji nie koncentrując się na nauczeniu dzieci. Mam wrażenie , że jest to szkoła dla dzieci które trzeba przepychać z klasy do klasy - płacisz więc dziecko zdaje. PRZECHOWALANIA. Zdecydowanie nie jest to szkoła dla dzieci zdolnych. 

Owszem, dzieci odchodzą, ale jakoś dziwnie się składa,  że większość z nich to te nie mogące sobie poradzić z zasadami lub wymaganiami. Oczywiście rozumiem, żę Rodzicowi trudno jest pogodzić się ze słabościami swoich dzieci i najlepiej szukać winnych w szkole... Moje dziecko uczy się świetnie i jest bardzo zadowolone!

#29 ~Mama 5- klasisty~

~Mama 5- klasisty~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2018 - 18:00

ZDECYDOWANIE ODRADZAM! Duża rotacja dzieci, maksymalnie po 2 latach rodzice jak i dzieci mają zazwyczaj dosyć kaprysów i opowiastek Pani Dyrektor. Nauczyciele nie mają nic do powiedzenia, szkoła prywatna, więc wykonują polecenia dyrekcji nie koncentrując się na nauczeniu dzieci. Mam wrażenie , że jest to szkoła dla dzieci które trzeba przepychać z klasy do klasy - płacisz więc dziecko zdaje. PRZECHOWALANIA. Zdecydowanie nie jest to szkoła dla dzieci zdolnych. 

Owszem, dzieci odchodzą, ale jakoś dziwnie się składa,  że większość z nich to te nie mogące sobie poradzić z zasadami lub wymaganiami. Oczywiście rozumiem, żę Rodzicowi trudno jest pogodzić się ze słabościami swoich dzieci i najlepiej szukać winnych w szkole... Moje dziecko uczy się świetnie i jest bardzo zadowolone!

#30 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 12:31

Moim zdaniem znajomi z całą pewnością będą w stanie w tym obszarze tematycznym pomóc. Wystarczy popytać :)

#31 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2018 - 20:35

W Sieci z całą pewnością znajdą się informacje na ten temat. Wystarczy troszkę poszperać :)

O, następnego bota-kretyna spuścili na forum ze smyczy...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych