Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1187 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~zadowolona~

~zadowolona~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2012 - 16:19

Ja jestem zadowolona z BAJ Egzaminatora mimo tego, że zdałam za drugim razem( za pierwszym wymusiłam pierwszeństwo- więc moja wina)ale instruktor z którym jeździłam miał ludzkie podejście do nauczania. Polecam tę szkołę.

#22 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2012 - 20:10

A ja śmiało mogę polecić szkołę nauki jazdy Ng School.Jestem po piątkowym egzaminie i zdałam go za pierwszym razem.Instruktorka która mnie przygotowała do egzaminu to cierpliwa osoba .Spokojnie i rzeczowo tłumaczyła krok po kroku wszystkie zadania.Na pewno będę polecałą tą szkołę swoim wszystkim znajomym bo na prawdę jest godna polecenia.Pozdrawiam wszystkich na forum Karolina

#23 ~maria~

~maria~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 19:31

W zeszłym roku byłam świadkiem takiego zajścia. Otóż kursant zajechał drogę kierowcy a instruktor wystawił łapsko przez okno i pokazał niechlubny znak środkowym palcem a to on odpowiada póki co za bezpieczeństwo jazdy ponieważ posiada ze swej strony pedał hamulca. Oj wstyd panowie instruktorzy. Kiedy ja robiłam prawo jazdy, to instruktor uczył także kultury jazdy a dzisiaj? Niestety jeżeli instruktor jest chamski to chamstwo go nie razi. Pozdrawiam wszystkich kursantów i życzę 100% zdawalności oraz instruktorów z wysoką kulturą jazdy.

#24 ~biała~

~biała~
  • Goście

Napisano 12 marzec 2012 - 23:17

nie polecam szkoły jazdy SZAŁ szczególności instruktora Daniela nic nie uuczy tylko gada przes telefon do tego jest hamski w stosunku do swoich uczniów żal....

#25 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2012 - 22:47

A ja polece swoja bo widze, że nikt tu o niej nie wspomina Expert auto na upalnej. Bardzo pozytywnie się z nimi jeździ , maja czterech instruktorów i do tego na żadnego nie można powiedzieć złego słowa, nic dodać nic ująć . Mają micre i Toyote, autka w dobrym stanie. Kurs teoretyczny i praktyczny jest przeprowadzony sprawnie, nikt nie odciaga godzin, zawsze mają czas dla swoich kursantów, ceny konkurencyjne. Ja daje duży plus. Uczą expercko http://www.expert-auto.pl/ polecam
xxx.

#26 ~kursantka~

~kursantka~
  • Goście

Napisano 02 kwiecień 2012 - 12:35

Polecam Białostocką Akademię Jazdy EGZAMINATOR
Kurs odbył się w miłej atmosferze i dało się zauważyć z jaką pasją instruktorzy uczą jeżdzić.
Cieszę się że wybrałam właśnie tą szkołę :)

#27 ~ANIA~

~ANIA~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2012 - 12:02

a jakich instruktorów polecacie ze szkoły EGZAMINATOR?

#28 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2012 - 07:20

a jakich instruktorów polecacie ze szkoły EGZAMINATOR?

widzialem L egzaminator instruktor leżał w samochdzie z noga na desce rozdzielczej 'w czasie jazdy' wiec nie wiem czy mozna go polecic...

#29 fantom

fantom

Stażysta

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 18 kwiecień 2012 - 17:24

Co z wami będzie jeśli nie zdacie? :huh:

#30 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2012 - 13:35

Życzę powodzenia wszystkim zdającym.

#31 ~kursantka~

~kursantka~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 12:42

Z EGZAMINATORA polecam Marcina.
Brałam u niego dodatkowe godziny i jestem bardzo zadowolona.
Wszystko spokojnie wyjaśnia i tłumaczy.

#32 ~MOTYLEK~

~MOTYLEK~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2012 - 22:00

A ja tototalnie odradzam NG SCHOOL oraz Panią Katarzynę P. Kobieta chaotyczna nie potrafi skutecznie uczyć płynnej jazdy. Zupełnie nie polecam! MOTYLEK

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2012 - 09:03

Każdy młody kierowca, nabiera doświadczenia i praktyki jak już sam zacznie jeździć. Niestety.

Słusznie ważna jest praktyka.

#34 ~Eliza~

~Eliza~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2012 - 22:15

A ja śmiało mogę polecić szkołę nauki jazdy Ng School.Jestem po piątkowym egzaminie i zdałam go za pierwszym razem.Instruktorka która mnie przygotowała do egzaminu to cierpliwa osoba .Spokojnie i rzeczowo tłumaczyła krok po kroku wszystkie zadania.Na pewno będę polecałą tą szkołę swoim wszystkim znajomym bo na prawdę jest godna polecenia.Pozdrawiam wszystkich na forum Karolina

To prawda ,instruktorka prowadząca zajęcia jest osobą bardzo cierpliwą,bardzo dokładnie uczy wszystkich zadań na egzaminie.Ja śmiało także polecam tą szkołę.Zdałam za drugim razem,bo za pierwszym sama dałam plamę

Eliza

#35 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2012 - 22:18

A ja polece swoja bo widze, że nikt tu o niej nie wspomina Expert auto na upalnej. Bardzo pozytywnie się z nimi jeździ , maja czterech instruktorów i do tego na żadnego nie można powiedzieć złego słowa, nic dodać nic ująć . Mają micre i Toyote, autka w dobrym stanie. Kurs teoretyczny i praktyczny jest przeprowadzony sprawnie, nikt nie odciaga godzin, zawsze mają czas dla swoich kursantów, ceny konkurencyjne. Ja daje duży plus. Uczą expercko http://www.expert-auto.pl/ polecam
xxx.

Jedna wielka pomyłka kolego!!!!!!Na Toyocie to siedziałem zaledwie 4 godziny,bo żałują auta

Tomek

#36 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 01 maj 2012 - 08:35

A ja tototalnie odradzam NG SCHOOL oraz Panią Katarzynę P. Kobieta chaotyczna nie potrafi skutecznie uczyć płynnej jazdy. Zupełnie nie polecam! MOTYLEK

Drogi Motylku,właśnie mam okazję jeździć z tą Panią.Ta instruktorka została polecona mi przez koleżankę,wykupiłam w tej szkole godziny dodatkowe,bo sama wiem że moja jazda nigdy jak do tej pory nie była płynna.Na piewrszym naszym spotkaniu zaraz nauczono mnie prawidłowego obsługiwania się sprzęgłem ,a nie tak jak robiono to w poprzedniej mojej szkole.Teraz wiem ,że moja jazda z lekcji na lekcję wygląda inaczej.Dopiero teraz (oczywiście z czasem bo częsta jazda też wiele daje plusów)nabieram płynnej jazdy.Więc komentarze które Motylku wystawiłeś zupełnie nie pasują do tej szkoły.a tym bardziej do prowadzącej zajęcia praktyczne.Ja osobiście polecać będę tą szkołę wszystkim swoim znajomy,bo wg mnie to szkoła godna polecenia.

Gosia

#37 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 06 maj 2012 - 12:24

Nie Polecam OSK Mustang
Ta szkoła to jakaś kpina!
Umawiają tylko 2 godziny tygodniowo a jak się trafi 3 to święto jest.
Potwierdzam opinie osób wypowiadające się wcześniej na temat OSK Mustang
Poziom ich nauczania jest przerażająco niski wręcz nawet beznadziejny.
Urywaja minuty z każdej godziny mam 10min do końca mojego czasu,ale mimo to już jestem na parkingu przy TelePizzy.
Niby nie wiele ale policzcie sobie 10min x 30h = 300min czyli 5h w plecy nie licząc 5min przerw w celu prywatnym instruktora.
Mało tego po 30h twierdzili że jeszcze nie jestem gotowy do egzaminu i nie wydadzą mi zaświadczenia.
Więc dokupiłem jeszcze 2h po których w ciągu dalszym według Mustanga byłem nie gotowy,a dokładniej p.Wojtka M.
I byłem namawiany do dalszego wykupywania godzin.
Godzin kolejnych nie dokupiłem tylko zabrałem papiery i poszedłem do As-a Jazdy.Po wykupieniu 2h w Asie zostałem dopuszczony do egzaminu i dziwiono się dlaczego w Mustangu tak ludzi okradają.

Zdałem za 3 razem bez błednie w poprzednich próbach oblałem tylko górkę,może wina sprzęgła albo stres nieważne.Egzaminator był przekonany że już wcześniej miałem prawko tylko za punkty lub coś inne przewinienie straciłem.Kiedy powiedziałem że pierwszy raz zdaję był zdumiony poziomem mojej jazdy.A zawdzięczam to tylko instruktorce Kasi.W 2h nauczyła mnie więcej niż w mustangu przez 32h.
Polecam szkołę NG School i oczywiście panią Katarzynę.

Pozdrawiam Serdecznie p.Kasię i Egzaminatora p.Krzysztofa

Łukasz Goszczyk

P.S w OSK Mustang uczą jazdy na tzw. Manekina i jazdy na wprost przez rondo z lewego pasa.
A OSK Adamus to ta sama bajka.Nie sugerujcie się opiniami pozytywnymi na temat OSK Mustang ponieważ sama właścicielka OSK Mustang podszywa się pod kursantów i chwali szkołę.Negatywne opinie na ich stronie są sukcesywnie usuwane.

#38 ~M*****~

~M*****~
  • Goście

Napisano 16 maj 2012 - 19:27

Jeżeli ktos zastanawia sie nad wyborem szkoly jazdy to w 100 % polecam Auto-max . Panuje tu mila i przyjazna atmosfera, w razie jakich kolwiek watpliwosci wstarczy zapytac i wszystko jest wyjasnione krok po kroku, szkola zapewnia w cenie kursu materialy edukacyjne z ktorych mozna przygotowywac sie do egzaminu teoretycznego, wyklady z teorii sa prowadzone zrozumiale w przyjaznej atmosferze co sprawia ze wynosi sie z nich naprawde duzo , badania lekarskie sa wykonuwane na miejscu. Jako instruktora polecam pana MARIUSZA!!!!

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 maj 2012 - 19:38

Zgadzam sie z powyższą opinią, panuje tu przyjacielska atmosfera, jako instruktora rowniez polecam Mariusza, pokazuje ciekawe i latwie do przyswojenia sposoby do parkowania oraz roznych innych manewrow

#40 ~belizze b~

~belizze b~
  • Goście

Napisano 21 maj 2012 - 14:36

witam, ja nie polecam instruktora łukasz k. ze szkoły nauki jazdy zdz białystok. nauczył mnie tylko poprawnie jeździć, poza tym nie nauczył wielu manewrów ale za to często odwoływał zajęcia i często zabierał po drodze swoich znajomych przy czym był wtedy naprawdę opryskliwy. przez 30 h nie nauczył mnie ani wjazdu na wzniesienie ani parkowania bo stwierdził ze bardzo źle jeżxżę więc nie ma sensu wprowadzać nowych elementów, za to zachęcił do wykupienia przynajmniej 30 h dodatkowej jazdy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych