Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1187 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~romuald~

~romuald~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2012 - 21:33

Witam. Nie brać szkoły faworyt!!! pedanty i sknery. Mówie o nauczaniu C lub C+E.(nie wiem jak pozostałe). zamiast ciężarówek powinni mieć ciągniki rolnicze typu np ursus c-330. w takim traktorku przecież cieżko coś popsuć :) brak podejscia i zrozumienia. Nikt o tym nie mówi bo sie ich boją może. a są przecież inne szkoły takie jak np Alfa. pod 2 godz u nich egz zdany. Bardzo mili podkreślam MILI ludzie/ POLECAM ALFE

#42 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2012 - 16:50

Dokładnie, faworyt to tragedia, skoncyzłem tam kat A (na egz jeszcze czekam)
Totalny kołchoz, milion kursantów, uczenie na zasadzie masz motor i sobie jedz. Na miescie na które sie wyjezdza 3-4 razy jest ok bo jedzie obok motorem to ciagle cie widzi.
Na placu tragedia, masz motor, krec 8 a tylko sie pomyl bo od razu zjeba ze zaraz cos uszkodzisz.
Nie wiem jak na inne kategorie ale jak tej szkoły nikomu nie polecam, tylko moje własne chęci, wnikanie we wszystko pozwoli mi zdać egz.

#43 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2012 - 15:09

a ja polecam osk kraksa i pana Marka, kupiłam 10h doszkolenia i jestem pełna podziwu dla niego bo nauczył mnie więcej niż w innej szkole przy 30h, zdałam za pierwszym razem, jeździłam na egzaminie tymi samymi uliczkami co na jeździe i na prawdę przykładał się żeby mnie nauczyć i polecam wszystkim

#44 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2012 - 23:00

witam, ja nie polecam instruktora łukasz k. ze szkoły nauki jazdy zdz białystok. nauczył mnie tylko poprawnie jeździć, poza tym nie nauczył wielu manewrów ale za to często odwoływał zajęcia i często zabierał po drodze swoich znajomych przy czym był wtedy naprawdę opryskliwy. przez 30 h nie nauczył mnie ani wjazdu na wzniesienie ani parkowania bo stwierdził ze bardzo źle jeżxżę więc nie ma sensu wprowadzać nowych elementów, za to zachęcił do wykupienia przynajmniej 30 h dodatkowej jazdy.

Zgadzam się z Twoim komentarzem
Miałem też przyjemność jeździć z tym instruktorem
Rzuca się do byle czego
A przecież tak na prawdę zapisując się na kurs prawa jazdy liczymy na pomoc i na zrozumienie w pewnych sytuacjach
Nie polecam też tej szkoły
Zdecydowanie NIE

Michał

#45 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2012 - 12:30

Ja ukończyłam kurs prawa jazdy w szkole NG SCHOOL ,jestem bardzo zadowolona z nauki w tej szkole ,zdałam za drugim razem.Z tej strony bardzo dziękuję też mojej instruktorce Pani Katarzynie za cierpliwość jaką miała do mnie,bo nie ukrywam ,że byłam straszną panikarą jeśli chodzi o jadę za kółkiem.

Ania

#46 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2012 - 17:57

W kat. A polecam Białostocką Akademię Jazdy EGZAMINATOR
Mają dobry sprzęt, a Marcin jest bardzo dobrym(przede wszystkim cierpliwym) instruktorem, wszystko tłumaczy i jak chcesz coś poćwiczyć to nie ma problemu.
Zdałam za pierwszym razem bez żadnego stresu :)

#47 ~roberto~

~roberto~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2012 - 17:08

Witam. Nie brać szkoły faworyt!!! pedanty i sknery. Mówie o nauczaniu C lub C+E.(nie wiem jak pozostałe). zamiast ciężarówek powinni mieć ciągniki rolnicze typu np ursus c-330. w takim traktorku przecież cieżko coś popsuć :) brak podejscia i zrozumienia. Nikt o tym nie mówi bo sie ich boją może. a są przecież inne szkoły takie jak np Alfa. pod 2 godz u nich egz zdany. Bardzo mili podkreślam MILI ludzie/ POLECAM ALFE

tez w faworycie C robilem, koszmar, jak chciałem zrezygnować to nie chcieli mi dokumentów oddać i kazali płacic za teorie której nie bylo... porażka jak ktoś chce prawko robić to lepiej w innej szkole, napewno bedzie lepiej pozdrowienia dla Adama trzy razy nie zdalem!!!

#48 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2012 - 19:28

nie polecam nikomu mustanga.. może i mają wysoką zdawalność, ale cięzko od nich sie wydostac na egzamin, każą dokupowac dodatkowe godziny. słowem - ciągną kase

W zupełności się z Toba zgadzam
Naciągają strasznie

#49 ~krisss~

~krisss~
  • Goście

Napisano 25 czerwiec 2012 - 11:18

Nie polecam OSK Mustang , to co tu inni piszą to prawda. Ogólnie to Pani Mroczkowska jest bardzo miła i wyrozumiała , ale musi tak być ;p Wyciągają kase jak tylko się da, nie wydają papierów bo wmawiaja, że musisz jeszcze pojezdzic bo sporo nie umiesz, sam tego doświadczyłem i uwierzyłem. Spotkania pod telepizza są ok, ale instruktorzy wychodzą sobie na papieroska i pogawędki i tak się traci 10-15 minut jazdy. Nie polecam.

#50 grisza

grisza

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 lipiec 2012 - 14:39

jeśli chodzi o mustanga, to siorka tam robiła kurs i nie narzekała, zdała za drugim razem, za pierwszym za bardzo się stresowała ;)
A jeśli chodzi o zdawalność, to polecam stronkę www.autoq.pl- publikują tam wyniki zdawalności, uzyskane w WORDzie, więc są obiektywni. Sam teraz szukam szkoły i jak widzę, co wypisują na swoich stronach, a co jest na tej, to widać, która szkoła się wozi na opini, a która naprawdę uczy.

#51 ~urzędnik~

~urzędnik~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2012 - 12:43

jeśli chodzi o mustanga, to siorka tam robiła kurs i nie narzekała, zdała za drugim razem, za pierwszym za bardzo się stresowała ;)
A jeśli chodzi o zdawalność, to polecam stronkę www.autoq.pl- publikują tam wyniki zdawalności, uzyskane w WORDzie, więc są obiektywni. Sam teraz szukam szkoły i jak widzę, co wypisują na swoich stronach, a co jest na tej, to widać, która szkoła się wozi na opini, a która naprawdę uczy.

W/w strona nic ciekawego nie wnosi, brak aktualnych danych. Szkół jazdy w Białymstoku obecnie jest prawie 60 i a tu zaledwie kilka.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2012 - 03:51

Nie rozumiem nic z tego
To jakiego ch.... udajecie się do tego Mustanga,a potem żalicie się
No kto mi na to odpowie?

ciekawski

Nie polecam OSK Mustang , to co tu inni piszą to prawda. Ogólnie to Pani Mroczkowska jest bardzo miła i wyrozumiała , ale musi tak być ;p Wyciągają kase jak tylko się da, nie wydają papierów bo wmawiaja, że musisz jeszcze pojezdzic bo sporo nie umiesz, sam tego doświadczyłem i uwierzyłem. Spotkania pod telepizza są ok, ale instruktorzy wychodzą sobie na papieroska i pogawędki i tak się traci 10-15 minut jazdy. Nie polecam.

#53 ~Mustang~

~Mustang~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2012 - 13:58

Wypadki moim zdaniem nie sa spowodane tylko naukami w szkole - kazdy kto choc troche sie ciekawi tymi kontrolami policyjnimi moze sobie swiat szkol wyobrazic - kazdy opisuje swoja szkole jak chce - ale do kazdego innego i tak nalezy wybor.A po drugie zamiast zmienic moze warunki praktycznego egzaminu ... panstwo woli zmienic teorie..

Witam!
Zapraszam też na forum do porannego.
Kilka słów celem sprostowania.
Każdy ośrodek powinien przeprowadzić szkolenie w zakresie teoretycznym i praktycznym. Po części praktycznej powinien być przeprowadzony egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny jako 31 godzina jazdy w cenie kursu. Następnie powinna zapaść decyzja po omówieniu z kursanten czy dopuszczony jest do ezaminu państwowego, czy ma jakieś zaległości i powinien doszlifować się.
Każdy instruktor o tym wie - a czy robi?
Można sobie postawić pytanie - po co to?
Lepiej niech idzie na egzamin bez omówienia, zaleceń. I tak wróci. Powiem mu ze to stres. Dalej pojeździmy ale teraz po 45 i pretensji nie będzie, złośliwych komentarzy na forach mało tego, przyprowadzi mi jeszcze innych kursantów bo przecież to stres jest czynnikiem niepowodzeń na egzaminie a nie umiętności jazdy.
Jazda smochodem w ruchu to odpowiedzialność.
Tu nie chodzi o to czy mam prawo jazdy.Chodzi o to, że je mam rozumiem ruch nie stwarzam niebezpieczeństwa sobie i innym. Po otrzymaniu prawka wsiadłem do samochodu i pojechałem sam po mieście, do szkoły do kolegi na dyskotekę bo mam ocenę sytuacji na drodze a nie zdany egzamin na sposoby i prawko w portfelu.
Można nauczyć kursanta jazdy na pamięć i na sposoby bez rozumienia ruchu. Zda być moze za pierwszym razem. Pytam intruktorów - czy chodzi o otrzymanie prawka czy o bezpieczeństwo nas wszystkich.
Podsumowując każdy niech zastanowi się czy szkolenie powinno przebiegać, że wiem czego się uczę, rozumiem i umiem to wykonać praktycznie. Albo jeżdżę konkretnymi trasami ucząc sie ich na pamięć a manewry uczę sie na sposoby.
Proszę również o opinie odnośnie powyzszego, osoby, które jeżdżą zawodowo lub maja duze doswiadczenie.
Pozdrawiam Wojciech Mroczkowski

#54 ~Mustang~

~Mustang~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2012 - 15:08

Nie Polecam OSK Mustang
Tekst częściowo wycięty z braku miejsca !!! Wyżej opinia w całoości.
Ta szkoła to jakaś kpina!
Umawiają tylko 2 godziny tygodniowo a jak się trafi 3 to święto jest.
Potwierdzam opinie osób wypowiadające się wcześniej na temat OSK Mustang
.............
Poziom ich nauczania jest przerażająco niski wręcz nawet beznadziejny
..........
Godzin kolejnych nie dokupiłem tylko zabrałem papiery i poszedłem do As-a Jazdy.Po wykupieniu 2h w Asie zostałem dopuszczony do egzaminu i dziwiono się dlaczego w Mustangu tak ludzi okradają.
Zdałem za 3 razem bez błednie w poprzednich próbach oblałem tylko górkę,może wina sprzęgła albo stres nieważne.Egzaminator był przekonany że już wcześniej miałem prawko tylko za punkty lub coś inne przewinienie straciłem.Kiedy powiedziałem że pierwszy raz zdaję był zdumiony poziomem mojej jazdy.A zawdzięczam to tylko instruktorce Kasi.W 2h nauczyła mnie więcej niż w mustangu przez 32h.
Polecam szkołę NG School i oczywiście panią Katarzynę.
Pozdrawiam Serdecznie p.Kasię i Egzaminatora p.Krzysztofa
Łukasz Goszczyk .................
.............

Witam Łukasz .
Cieszę się, że w końcu pierwsza osoba pisząc komentarz o Mustangu podpisała się. Wiem, teraz, że to nie konkurencja.
Łukasz na początku gratuluję zdanego egzaminu.
Takie są ceny bycia instruktorem. Nauczysz kogoś a potem taka opinia. Niech będzie Ty masz rację.
Czytając Twój opis przychodzą mi do głowy pytania, mianowicie
-czy osoba szkoląca Cię też ma taką opinię ?
- czy osoba szkoląca zna zadania egzaminacyjne ?
Bardzo chcę nauczyć się lepszego toru jazdy z Pałacowej na Mickiewicza innym pasem niż lewy.
Pozdrowienia do tej osoby. Bez komentarza.
Jak dobrze pamiętam, a pamiętam Cię to proponowałem Tobie 3 godziny na konkretne zadania. Zdałeś za trzecim to ile jeszcze jeździłeś między egzaminami. Postaraj się być obiektywny.
Na marginesie zastanawiam się dlaczego nie ma już złośliwych komentarzy na forum porannego.

#55 ~Maciej~

~Maciej~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 11:34

Jeśli mogę coś powiedzieć to tylko to ,że inni nie podpisują się z uwagi na Pana szybkie uwagi i komentarze
A po co nam kursantom dodatkowe stresy
My i tak je mamy zdając egzaminy
Ale widzę że Pan chyba jako jedyny dość często zagląda na tą stronę i śledzi jej komentarze ,bo inne szkoły jak mnie oczy nie mylą nie zajmują się takimi drobiazgami jak Pan
Inni szkolą i o to chyba tak na prawdę chodzi

pozdrawiam

Kursant z Mustanga

Witam Łukasz .
Cieszę się, że w końcu pierwsza osoba pisząc komentarz o Mustangu podpisała się. Wiem, teraz, że to nie konkurencja.
Łukasz na początku gratuluję zdanego egzaminu.
Takie są ceny bycia instruktorem. Nauczysz kogoś a potem taka opinia. Niech będzie Ty masz rację.
Czytając Twój opis przychodzą mi do głowy pytania, mianowicie
-czy osoba szkoląca Cię też ma taką opinię ?
- czy osoba szkoląca zna zadania egzaminacyjne ?
Bardzo chcę nauczyć się lepszego toru jazdy z Pałacowej na Mickiewicza innym pasem niż lewy.
Pozdrowienia do tej osoby. Bez komentarza.
Jak dobrze pamiętam, a pamiętam Cię to proponowałem Tobie 3 godziny na konkretne zadania. Zdałeś za trzecim to ile jeszcze jeździłeś między egzaminami. Postaraj się być obiektywny.
Na marginesie zastanawiam się dlaczego nie ma już złośliwych komentarzy na forum porannego.

#56 ~Mustang~

~Mustang~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 22:18

Wtam!
Nie jesteś Maciek naszym kursantem. Sprytnie to rogrywsz.
Nasi kursanci potrafią czytac i analizowac.
Piszesz, że szbko odpisuję. Pierwszy raz napisałem odpowiedz na tej stronie. Poczytaj dobrze.
Zobacz z jaka datą pojawił sie pierwszy komentarz i kolejne, a kiedy ja odpisałem.
Inne szkoły nie podpisują się tak jak ja tylko podobnie jak Ty piszą anonimowe opinie na innych. Tak bylo na forum porannego a teraz cisza.
Mam nadzieje, ze nie nalezysz do tej małej ustalonej grupki.
Zobaczmy dalej co piszesz. "inni szkolą" a Ty wbrałeś nasza szkołę? Fajne.
Teraz poważnie. Czekałem kto sie odezwie na moja odpowiedz.

Co do Łukasz to bardzo go cenię za to, ze napisł swoja opinię i podpisał się. Wyciągnę wnioski w dalszym szkoleniu.
Należał do grupy niezadowolonych. Na tych tak samo mi zależy.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2012 - 19:54

No widzi Pan ,jak Pan szybko potrafił odpisać
Zaskakujące jest także to że wstydzi się Pan na forum przyznać do swojego kursanta,a dla jasności podam jeszcze że mam przyjemność z Panem jeździć
Szkoda mi Pana
Pozdrawiam

Maciej

Wtam!
Nie jesteś Maciek naszym kursantem. Sprytnie to rogrywsz.
Nasi kursanci potrafią czytac i analizowac.
Piszesz, że szbko odpisuję. Pierwszy raz napisałem odpowiedz na tej stronie. Poczytaj dobrze.
Zobacz z jaka datą pojawił sie pierwszy komentarz i kolejne, a kiedy ja odpisałem.
Inne szkoły nie podpisują się tak jak ja tylko podobnie jak Ty piszą anonimowe opinie na innych. Tak bylo na forum porannego a teraz cisza.
Mam nadzieje, ze nie nalezysz do tej małej ustalonej grupki.
Zobaczmy dalej co piszesz. "inni szkolą" a Ty wbrałeś nasza szkołę? Fajne.
Teraz poważnie. Czekałem kto sie odezwie na moja odpowiedz.

Co do Łukasz to bardzo go cenię za to, ze napisł swoja opinię i podpisał się. Wyciągnę wnioski w dalszym szkoleniu.
Należał do grupy niezadowolonych. Na tych tak samo mi zależy.

#58 ~anka~

~anka~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 14:11

witam
moge polecic CZTERY KOLKA /WYZSZA SZKOLA JAZDY na zwierzynieckiej
nie mialam zadnych problemow ze zdaniem egzaminow nie musialam wykupowac dodatkowych jazd wszystko bylo tlumaczone tak jak trzeba nie mieszkam w polsce i powiem szczerze ze na autostradach nie mam problemow z jazda gdzie tego akurat nie ma na kursach jazdy .
pozdrawiam anka

#59 ~Mustang~

~Mustang~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 20:46

No widzi Pan ,jak Pan szybko potrafił odpisać
Zaskakujące jest także to że wstydzi się Pan na forum przyznać do swojego kursanta,a dla jasności podam jeszcze że mam przyjemność z Panem jeździć
Szkoda mi Pana
Pozdrawiam

Maciej

Wtam Maciuś !
Jak mogę się przyznac skoro nie umiesz się przedstawic.
Nadal twierdzę, że nie jesteś naszym kursantem.
W celu udowodnienia, ze sie podszywasz pod naszych kursantów zaproponuję Ci układ.
Napisz swoje imię i nazwisko i udowodnij , że ze mna jeżdzisz. Po tym zadecydujesz, czy chcesz jeżdzic za darmo ze mna do chwili, aż zdasz na prawko egzamin państwowy, lub wybierasz dowolną szkołę w Białymstoku, a ja pokrywam koszty szkolenia do chwili zdania egzaminu na prawo jazdy. Czekam.

Jeżeli chodzi o moje zaglądanie na strony gdzie piszą złośliwie o Mustangu, to zaglądam na te, które mnie interesują i na te o których mówią mi moi kursanci.
Opinia o szkole jest wazna, dlatego warto te nieprawdziwe zdementowac.

Jak nie przedstawisz sie, więcej na twoje komentarze nie odpisuję.
Ale analizując Twoje zachowanie podszyjesz sie pod kogoś innego

#60 ~kursant~

~kursant~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2012 - 20:52

Jeżeli ktos zastanawia sie nad wyborem szkoly jazdy to w 100 % polecam Auto-max . Panuje tu mila i przyjazna atmosfera, w razie jakich kolwiek watpliwosci wstarczy zapytac i wszystko jest wyjasnione krok po kroku, szkola zapewnia w cenie kursu materialy edukacyjne z ktorych mozna przygotowywac sie do egzaminu teoretycznego, wyklady z teorii sa prowadzone zrozumiale w przyjaznej atmosferze co sprawia ze wynosi sie z nich naprawde duzo , badania lekarskie sa wykonuwane na miejscu. Jako instruktora polecam pana MARIUSZA!!!!

??????????????????????????????

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych