Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1187 odpowiedzi w tym temacie

#1141 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2016 - 10:14

ja niedawno robiłam prawko w fastcar ;) i nie narzekam ;) polecam Pana Mariusza!

#1142 Robert.A

Robert.A

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 30 lipiec 2016 - 17:06

Witam wszystkich. 

Właśnie zdałem egzamin na kat C+E. Kat C robiłem w faworycie - jedna wielka porażka. Wszystko co jest napisane na temat tej szkoły to prawda. Po tym co tam doświadczyłem kat C+E zdecydowałem robić w innej szkole. Zacząłem czytać,pytać po znajomych i polecono mi OSK Jaroszówka. Tam trafiłem na instruktora pana Leona. Po pierwszych godzinach jazdy byłem zszokowany różnicą w nauce. Z czystym sumieniem mogę polecić tą szkołę. Pan Leon to człowiek z bardzo dużą wiedzą, którą potrafi przekazać. Jest spokojny cierpliwy tłumaczy wszystko od A do Z . Dodam jeszcze że egzamin na kat C+E zdany za pierwszym razem bez błędnie i bez wielkiego stresu.

Pozdrawiam Robert A. 

#1143 ~fgdfdf~

~fgdfdf~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2016 - 21:34

Faworyt nie jest już SUPEROSK ???

#1144 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2016 - 07:13

A ja z czystym sumieniem polecam szkole Faworyt. Mila atmosfera, bez stresu, instruktorzy po mimo napiętego grafiku i tak wszystko pamiętają dotyczące danej osoby, czego nauczył, co musi dopracowac. Jestem zadwolona, wyjezdzilam wszystmoe godziny. Jestem pewna ze umiem jezdzic. Teraz zostaly tylko egzaminy :) przed faworytem bylam w innej szkole jazdy, Faworyt okazal sie strzalem w 10 siatke ! Pozdrawiam i polecam wszystkim zastanawiajacym sie jaka szkole wybrac :)

#1145 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 09:45

Pytanie, co jest nie tak z Lambo ? Dużo obiecują a w rzeczywistości to jeden wielki kant, wielka szkoda, że nie ma reklamacji, żal mi że tam trafiło moje dziecko, z czystym sumieniem NIE POLECAM !!!

#1146 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 16:27

Pytanie, co jest nie tak z Lambo ? Dużo obiecują a w rzeczywistości to jeden wielki kant, wielka szkoda, że nie ma reklamacji, żal mi że tam trafiło moje dziecko, z czystym sumieniem NIE POLECAM !!!

Racja ta firma to jedna wielka sciema dziala jak jakas sekta oszczegam wszystkich przed zapisywaniem se tam na kurs pewnego dnia moze sie okazac ze pocalujecie tam klamke i zostaniecie z duzym problemem NIE POLECAM I UWAZAJCIE NA LAMBO BEDZIECIE NIE ZADOWOLENI Z ICH USLUG

#1147 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2016 - 15:06

również odradzam akces, robiłam tam c i instruktor nic nie uczy, a w sekretariacie coś załatwić, to urwanie głowy

#1148 ~Mandi~

~Mandi~
  • Goście

Napisano 12 październik 2016 - 12:37

Ja się zapisałam do Fastcar na osiedlu TBS. Za mną kilka godzin teorii na razie, ale mam pozytywne odczucia. Instruktor dobrze tłumaczy, a jak ktoś mówi, żeby powtórzył albo wytłumaczył jeszcze raz, to bez problemu powtarza. Stara się nauczy c nas logicznego myślenia na drodze. Nie wiem jeszcze jak to będzie z jazdą, ale jeśli chodzi o teorię to Fastcar'owi daję ogromy plus.

#1149 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2016 - 01:07

Nie polecam lambo w bialymstoku. Ta szkoła to najgorsze doświadczenie w życiu. Brak profesjonalizmu. Ponadto oszukują ludzi i nie wywiązują się z umów. Można tam robić prawo jazdy przez 8 miesiący bo instruktorzy nie mają czasu.

#1150 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 15:31

czy zmiany po nowym roku beda? zdaze czy nie?

#1151 ~ins~

~ins~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2016 - 11:43

czy zmiany po nowym roku beda? zdaze czy nie?

Nie ma zmian, rób gdzie chcesz i kiedy chcesz

#1152 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 15:57

Polecam szkołę FASTCAR - miła atmosfera, wykwalifikowana kadra, nauczą od zera, dopasują się do godzin jazdy :)

#1153 ~Tomi Tipi~

~Tomi Tipi~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2016 - 16:07

Ludzie, to nie chodzi o szkołę, ale o instruktora! Jeden będzie podchodził olewająco, a drugi ambitnie. Pytajcie o konkretnych instruktorów, którzy umieją uczyć i mają podejście do kursanta.

Ja robiłem prawko w Fastcarze u Mariusza  i jestem zadowolony.

Siostra miała instruktora z Lambo - Kamila chyba -  i też była zadowolona. Zdała egzamin za 1 razem.

#1154 ~edi~

~edi~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2016 - 15:36

oooo, Fastcar nie ma kursantow, znowu wpisuje o sobie opinie... heheh

#1155 ~AdamS~

~AdamS~
  • Goście

Napisano 14 grudzień 2016 - 21:41

Nie wierzysz w to, że ktoś może odwalać dobrą robotę, a uczniowie-kursanci wystawią dobrą opinię? Zapisz się i sam sprawdź, zamiast pisać takie wyssane z palca bzdury. Proste.

#1156 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 15:53

Nie wierzysz w to, że ktoś może odwalać dobrą robotę, a uczniowie-kursanci wystawią dobrą opinię? Zapisz się i sam sprawdź, zamiast pisać takie wyssane z palca bzdury. Proste.

a gdzie?

#1157 ~Ptys~

~Ptys~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2017 - 12:30

Najgorsza to Faworyt najlepsza to Alfa!

#1158 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 11:27

Da sie zrobic gdzies kurs w jeden miesiac?

weszlam na strone bip bialystok, statystyki z WORD-u i tam sa inne dane, to gdzie isc?

#1159 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2017 - 18:13

Najgorsza to Faworyt najlepsza to Alfa!

jedna i druga to syf a gdzie isc napewno tam gdzie maja uczciwe podejscie do kursanta i powiedz ze zalezy ci na indywidualnym podejsciu do sprawy ale omijaj sztucznie reklamowane szkoly takie jak wlasnie alfa czy lambo bo to zart nie szkola a faworyt ma slaba zdawalnosc zal cztac te fora o szkoeniu kierowcow bo w 90% sa to kupione opinie szczegolnie o alfie lambo i fastcarze omijajcie te osrodki szerokim lukiem!!!

#1160 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2017 - 12:03

jedna i druga to syf a gdzie isc napewno tam gdzie maja uczciwe podejscie do kursanta i powiedz ze zalezy ci na indywidualnym podejsciu do sprawy ale omijaj sztucznie reklamowane szkoly takie jak wlasnie alfa czy lambo bo to zart nie szkola a faworyt ma slaba zdawalnosc zal cztac te fora o szkoeniu kierowcow bo w 90% sa to kupione opinie szczegolnie o alfie lambo i fastcarze omijajcie te osrodki szerokim lukiem!!!

dzieki za odpowiedz, no tak wlasnie sobie mysle ze te lambo,alfa, faworyt i fastkar to jakas sciema,  bede pytac chyba znajomych- dzieki

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych