Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

1187 odpowiedzi w tym temacie

#1161 ~Stefan~

~Stefan~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2017 - 09:04

A nie lepiej wejść na stronkę WORDu i sprawdzić, która szkoła jest w czołówce?

#1162 ~Zadowolona~

~Zadowolona~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 13:39

Polecam szkołę jazdy FASTCAR. Perfekcyjne przygotowanie do teoretycznego egzaminu w Wordzie przykłady są brane z życia co ułatwia naukę na spotkaniach panuje  przyjazna atmosfera. Instruktorzy wzorowo przygotowują do egzaminu praktycznego na jazdach jest miła i niestresująca atmosfera.Naprawdę bardzo polecam tę szkołę jazdy wszystko zdałam w Wordzie pozytywnie i za pierwszym razem. 

#1163 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2017 - 18:26

Moim zdaniem najlepsza szkoła to Fastcar :)

#1164 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2017 - 21:56

Polecam szkołę jazdy Fastcar na TBS !!!

Zajęcia prowadzone tam są ciekawe i dużo można z nich wynieść jest mila  atmosfera, a czas szybko leci. Prowadzący odpowiada na wszystkie pytania i tłumaczy aż do skutku. Instruktorzy dopasowują godziny kursu do uczestników. Do wyboru tej szkoły zachęcili mnie znajomi, którzy właśnie tam chodzili i teraz doskonale idzie im na ulicy ! 

#1165 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2017 - 13:41

7, 8, 9 marzec- i idzie reklama Fastcaru

no cóż, a kursantow jak nie bylo, tak nie ma.... I reklama nic nie daje

#1166 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2017 - 16:34

7, 8, 9 marzec- i idzie reklama Fastcaru

no cóż, a kursantow jak nie bylo, tak nie ma.... I reklama nic nie daje

co racja to racja jak ktos ma slaba zdawalnosc to i to samochwalstwo nic nieda Fastcar to jedna ze slabszych szkol w bialymstoku i mimo wiecznej promocij cenowej to kursanci powinni omijac ten zalosny osrodek ktory kusi tylko cena a odstrasza brakiem profesionalizmu i slabymi instruktorami

#1167 ~Paweł K.~

~Paweł K.~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2017 - 10:52

A ja nie wierzę w opinie ludzi, którzy wstydzą się podpisać imieniem i nazwiskiem i wolą pisać o kimś negatywne opinie pod pseudonimem ,,gość''.

#1168 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2017 - 13:56

jedna i druga to syf a gdzie isc napewno tam gdzie maja uczciwe podejscie do kursanta i powiedz ze zalezy ci na indywidualnym podejsciu do sprawy ale omijaj sztucznie reklamowane szkoly takie jak wlasnie alfa czy lambo bo to zart nie szkola a faworyt ma slaba zdawalnosc zal cztac te fora o szkoeniu kierowcow bo w 90% sa to kupione opinie szczegolnie o alfie lambo i fastcarze omijajcie te osrodki szerokim lukiem!!!

Co znaczy syf? Dlaczego duże ośrodki są tak chętnie wybierane? Jak jest tam tak źle to dlaczego ludzie robią tam prawko? Kilku niezadowolonych klientow jest w stanie zepsuć opinie.

#1169 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2017 - 10:42

czy za wystawione badania lekarskie na kat.B lekarz musi wystawic fakture paragon czy rachunek tzn jakies potwierdzenie na 200zl?

#1170 ~patrycja~

~patrycja~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2017 - 16:41

Polecam faworyt a najbardziej Andrzeja pelna profeska najlepszy gosc ever

#1171 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 maj 2017 - 14:04

ooo, znowu ktos sie reklamuje... a na co te rabaty?

#1172 ~Julia~

~Julia~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2017 - 05:33

no dobra,a jakieś opinie na temat OSK Alfa?

co sądzicie?

#1173 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2017 - 11:27

Popatrzcie sobie jak różne szkoły są oceniane w rankingach, np tutaj : superprawojazdy  są i zaufane opinie i zdawalność. W rankingu zawsze jest dużo opinii, a wiadomo, że lepiej przeczytać 100 niż 10, zanim się zdecydujemy na tę jedną, konkretną szkołę. A do tego jeszcze niektóre szkoły rabaty na kurs dają na tej stronie - żal nie skorzystać :)

Tak pierwsza czwórka (Lambo, Alfa, Ale Jazda oraz Fastcar) zachęcają do wpisów, do wystawiania pozytywnych opinii. Nawet na swoich profilach na Facebooku tak proszą o wpisy...

Idą na ilość, jakieś promocje, konkursy. A już pierwsza, to prawdziwa masówka, fabryka kierowców, ale czy będą potem umieli jeździć?  ja bym polecał szkoły przynajmniej z 15-20 letnim stażem, doświadczeniem

#1174 ~turek~

~turek~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 14:42

Polecam jechać do Łomży tam zawsze się zdaje jak byście się zdecydowali to polecam jeszcze naukę jazdy w Liderze który ma siedzibę w wysokim mazowiecku tu telefon do nich 505102427 Gorąco polecam !!!

#1175 ~oszukany~

~oszukany~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2017 - 07:50

Witam ja jednak robiłem w szale ale nie polecam tej szkoły bo ja przy 12 jazdach po 2 godziny łącznie wyszło 24 godziny z tego 4 miałem ujebane z tego powodu ze zaczynałem jazdę jak miałem na 8 to zaczynałem 15 po a kończyłem za 10 więc nie polecam tej szkoły oraz załatwia się sprawy prywatne instruktora a nie skupiasz się na jeździe wymieniasz żarówki w samochodzie to tez jest was czas który ucieka nie polecam nikomu tej szkoły JESZCZE RAZ NIE POLECAM !!!!

#1176 ~Maniuszek~

~Maniuszek~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 09:28

Robiłam kurs w FASTCAR i jestem zadowolona. Teoria naprawdę fajnie prowadzona, w WORDzie zdałam za 1 razem.

Jeśli chodzi o jazdy, to zdałam za 2 razem, ale to raczej z powodu stresu niż z powodu braku umiejętności. Miło wspominam jazdy w tym ośrodku i nauczyłam się naprawdę dużo  fajnych i praktycznych rzeczy. Dla mnie teraz prowadzenie auta to przyjemność.

#1177 ~Tomasz~

~Tomasz~
  • Goście

Napisano 04 październik 2017 - 09:32

Ja polecam Mechaniak i pana Karawajczyka.

Spokojny, cierpliwy człowiek, na spokojnie wszystko tłumaczy i odpowie na każde pytanie.

Jazdy z nim naprawdę ciekawe, podobało mi się, że bardzo wnikliwie analizuje błędy kursanta, omawia je, wyciąga wnioski, mówi co poprawić i jak to zrobić. Polecam!

#1178 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 18:58

Haa :D Ja polecam AS Jazdy z całego serca. Zdane za pierwszym razem drugiego stycznia tego roku! ;). Najlepszy Instruktor P. A.Sakowicz!!!

Na pewno żaden z tych ośrodków .W jednym i drugim liczą tylko na kasę,mają mnóstwo dochodzących instruktorów,a żeby porządnie nauczyć to na prawdę trzeba trafić na takiego ze świeczką.Ja osobiście odradzam ALFA I AS JAZDY
Grzesiek

#1179 ~Małgosia~

~Małgosia~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 21:04

jestem po kursie w alfie i jak na razie dwa egzaminy nie zdane. zobaczymy co będzie dalej.

#1180 ~Gosia~

~Gosia~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2017 - 09:58

moim numerem jeden w Białymstoku jest bez wątpienia OSK Alfa.

uważam, że można się tam dobrze nauczyć jazdy samochodem

ja zdałam za pierwszym razem

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych