Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ringo~

~Ringo~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 10:10

Jak się spasowało, hehe ale ustawką śmierdzi...

#2 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 11:09

Kelnerzy mają to do siebie ,że zawsze swoje głowy podają przeciwnikowi  na tacy .

Najpierw trzeba mocno się zastanowić czy ważniejsze jest zdrowie czy  trochę  zielonych ?

W tym wypadku głupota wzięła górę .

Skutki takich ciosów są daleko idące ,mogą ukazać się po kilku - kilkunastu lub nawet kilkudziesięcioleciach.

#3 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 12:24

a zimnocha z podlasia olewał u zimnocha to jeszcze poleżałby z dwie godziny chcąc dojśc do siebie

#4 ~maciej~

~maciej~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2016 - 21:32

Szkoda że to Szpilka a nie Kaczyński :)

#5 ~Funkcja 1~

~Funkcja 1~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2016 - 19:17

Funkcja 1    Witam serdecznie. No cóż szanowni fani boksu zawodowego, in corpore,  rzecz jasna. Ciekawe, czy jakiś wpisujący tutaj swe głębokie przemyślenia kibic, odpowie dumnie, że " nie jestem w żadnej brzydkie słowo korporacji,  ty....", i tutaj też brzydkie słowo na literkę k na przykład.  Kochani.To tylko taki wstęp, żeby ustawić dyskusję na pewnym poziomie i uniknąć przeróżnych elukubracji i dyletanckich wypowiedzi, a teraz rzecz jasna, " revenons  a^ nos moutons "  Generalnie większość ocen tej walki jest zdecydowanie przeciw Szpilce i stara się go ośmieszyć czy też zelżyć. Tutaj muszę zaznaczyć, że używając wulgaryzmów i obelg przedstawiacie się nie tylko jako prostacy i durnie o zamarłych zwojach mózgowych  /to określenie z Jarosława Haszka/ ale również podajecie jak na tacy /sami o tym nie wiedząc/ numer ID swojego komputera. Oczywiście, że zwracam się wyłącznie do tych oceniaczy, którzy z upodobaniem lżą boksera i wyśmiewają się z jego porażki. Nie jestem fanem Szpilki, ponieważ naniósł sobie na skórę bardzo dużo różnych pokrętnych tatuaży, co jest rzeczą raczej niebezpieczną / w sferze duchowej  oczywiście/, ale sądząc z jego wypowiedzi czy wywiadów, jest raczej chłopak szczery i mówi jak jest /Max Kolonko/. W samej walce Szpilka pokazał się z dobrej strony. Nie uciekał, nie chował się za podwójna gardą, nie klinczował. Był naprawdę szybki. Na porażkę wpłynęła zapewne zmniejszająca się kondycja, ale to był wynik 3 czy 4 bardzo silnych lewych i prawych prostych zadanych przez Wildera, chyba w 6, 7 i  8 rundzie. Sądzę, że Artur, zdając sobie sprawę, że przegrywa na punkty nieznacznie ale przegrywa i czując zanikającą kondycję, postawił wszystko na jedną kartę  i w 9 rundzie wystrzelił bardzo mocnym lewym zamachowym, na co Wilderowi udało się uchylić i ze skrętu huknąć prawym sierpem. I stało się. Koniec walki. No cóż, gdyby Artur grzmotnął Wildera lewym sierpem, a nie zamachowym, to Amerykanin miałby o wiele mniej czasu na unik i walka mogła równie dobrze zakończyć się nokautem Wildera. c.b.d.o.  Greets. Funkcja 1

#6 ~funkcja 1~

~funkcja 1~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2016 - 00:02

funkcja 1       do Macieja, czy jak tam się zwie,

Wpis, a raczej wpisik na tym forum, świadczy rzecz jasna o twoim intelekcie, kulturze, czy raczej subkulturze, jeśli rozumiesz co to określenie znaczy/ sięgającym dna Rowu Mariańskiego. Chociaż, jeśli odejmiemy dwa ostatnie słowa, to musimy się zgodzić, że istotnie sięga dna i jest to prawda, choć niezbyt radosna dla ciebie / z małej litery oczywiście/. Czy wiesz co to jest zamarły zwój mózgowy? Jeśli czytasz Haszka, to na pewno pamiętasz o jednorocznym ochotniku Marku i jego poglądach na tępotę, czy też jej synonim np. bezmózgowie. Wydajesz się być raczej miłym bęcwałem i szybciej piszesz niż myślisz, otóż to. Czy masz jakieś uzasadnienie swojej niechęci do p. Kaczyńskiego? Wyłóż je, a rozbierzemy je sumiennie i dokładnie /p. Stanisław Michalkiewicz /.

Natomiast ja chętnie odpowiem, jakie mam zdanie o wszystkich partiach zasiadających w Sejmie RP i  dlaczego mam takie a nie inne zdanie o PIS-ie i Przewodniczącym tej partii. Jako wskazówkę, mogę przytoczyć słowa które napisał Aleksander hr. Fredro - Socjalizm wszystkim nosa równo utrze, bogatych zdusi jutro, a biednych pojutrze. W tym rzecz. A może miałeś na myśli Sylwestra Kaczyńskiego, boksera Legii Warszawa? Jeśli tak, to oczywiście wycofuję ten panegiryk, choć przypuszczam, że miałeś na uwadze dokładnie Przewodniczącego PIS-u. Wypisując brednie /choć przyznaję, że nie wulgaryzmy/ należy liczyć się z tym, że ktoś może przytoczyć jakieś ludowe powiedzonko, np. "Leciał Maciuś bruzdą, Baśka za nim z uzdą". Czy wiesz co to jest uzda? Jestem przekonany, że nie gniewasz się na mnie Macieju, czy jak tam się zwiesz. Greets. Funkcja 1  

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 00:19

funkcja 1

do Macieja, czy jak tam się zwie, ten nieśmiały urwis,

Macieju, czy jak tam się zwiesz, dlaczego nie odpowiadasz, czyżby nieśmiałość była twoją / w dalszym ciągu małe litery, of course / jak mniemasz cnotą? Ależ śmiało, no przecież nie wierzę, że zasromałeś się  i nie chcesz przedłożyć mi swych tez, ani też uwypuklić innych twych racji. A może Baśka dogoniła cię bruzdą i miałeś bliskie spotkanie z uzdą? To wiele tłumaczy, że nie możesz nawet zarżeć i umieścić swoje rżenie właśnie tutaj. Mógłbym się jeszcze raz pośmiać,bo rozumiesz, że śmiech to zdrowie, a któż nie chce być zdrowy? Każdy chce. No więc Macieju, czy jak tam się zwiesz, czekam z niecierpliwością na twoją odpowiedź. Chyba nie zapomniałeś pisać? Chociaż,,,,  Greets. funkcja 1 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Dziwne, że na 9 rund był kontrakt.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych