Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

37 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 04:35

To prawda. Jak moja babcia była w bielskim szpitalu tez musieliśmy kupować jej pieluchy bo rzekomo szpital tego nie zapewniał .....

#2 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 04:35

To prawda. Jak moja babcia była w bielskim szpitalu tez musieliśmy kupować jej pieluchy bo rzekomo szpital tego nie zapewniał .....

#3 ~jaaaaaaaaaaaaaaaaaa~

~jaaaaaaaaaaaaaaaaaa~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 06:52

Zdarzyło mi się pewnego razu przebywać na oddziale wewnętrznym naszego szpitala i to co te Panie pielęgniarki wyczyniaja ze starszymi osobami ile w tym poniżania i zaniedbywania opieki widziałam na własne oczy. Jestem w stanie uwierzyć w tą skargę . Inna sprawą jest to że i tak zamiota pod dywan bo lepiej przymknać oczy gdy braki w personelu

#4 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 06:55

głupie gadanie dyrektora, ja również przezyłam coś podobmego. Prawda jest taka, że pielęgnairki do podwyżek pierwsze a tak to niech pacjent zgnije, bo bez pomocy rodziny sobie nie poradzi. Ja z kolei musiałam kupowac leki bo szpitala w choroszczy nie było stac, porażka..

#5 ~Rogata Dusza~

~Rogata Dusza~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 07:24

No cóż ! Tak wygląda nasza rzeczywistość. Pani dyrektor chyba z kosmosu. Nie wypada mówić źle o swoich pracownikach i na swoją placówkę. Niestety , ale gdyby nie pomoc rodzin to nie tylko starszy człowiek zgniłby w szpitalnym łozu. Jeszcze trochę, a trzeba będzie znac się na medycynie na tyle dobrze aby zrobić sobie operację, zaopiekować sie po i wypisać receptę . Wszystkim tym , którzy w trybie eksternistycznym zmuszeni są do kończenia nauk medycznych życzę wytrwałości i powodzenia.

#6 ~junior~

~junior~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 07:44

W każdym szpitalu na korytarzach powinien być monitoring . Próbowano zainstalować w niektórych szpitalach i .....pojawił się ostry sprzeciw lekarzy i pielęgniarek . O czym to świadczy ???

#7 ~Maciej Zambrzycki~

~Maciej Zambrzycki~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 07:50

Droga Redakcjo :

Artykuł :

Pacjenci wymagają pomocy od

Pielęgniarek , na pewno chodzi

o nieprawidłowe Leczenie Pacjentów ,

Pielęgniarze są za to odpowiedzialni

na potrzeby pacjentów , Pacjenci są

najważniejsi .

#8 ~ernst~

~ernst~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 07:51

Zwykłe chamskie donosicielstwo. Prawdopodobnie donosicielka po chamsku zachowywała się w stosunku do pielęgniarek i te sobie zażartowały. Pozbyli się dziadka z domu w którym leżał bez żadnej opieki i teraz chcą aby inni im się opiekowali.

#9 ~uio67~

~uio67~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 08:12

a czy to prawda, że NIK ma wpaść na kontrolę do bielskiego szpitala?

Wiadomo, że NIK nie będzie "kontrolował" tematu pieluch, ale coś musi być na rzeczy. Z powodu głupich donosów (choćby zacytowany przez Panią dyrektor) NIK nie zjawia się w placówce. Czyżby finansowe "przekręty"?

#10 ~fikołek~

~fikołek~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 08:21

Źle się dzieje, jeżeli chodzi o opiekę zdrowotną w Polsce. Szpitale żądają leków, czy pampersów od pacjentów, to niestety prawda. Winny jest system, ale system tworzą ludzie.

#11 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 08:45

Pani dyrektor powinna zostać zwolniona ze stanowiska. Jeśli nie wie, co naprawdę dzieje się na oddziałach jej szpitala, to oznacza, że nie sprawuje właściwie nadzoru, co jest jej podstawowym obowiązkiem.

#12 ~gosciu~

~gosciu~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 09:20

czesto jest tak ze rodzina pozbywa sie problemu z glowy i liczy ze personel szpitala bedzie tanczyl nad pacjentami. tylko jak ma tego dokonac skoro sa 3 pielegniarki na 30 pacjentow. Babka ktora pobiegla z donosem do gazety powinna ten czas przeznaczyc na zmiene pampersu. korona na pewno z glowy nie spadnie. w domu nie bedzie pielegniarek ktore to zrobia. jak ma wymagania to niech placi gruba kase dla domu opieki to moze spelni wymagania.

#13 ~jaaa~

~jaaa~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 10:14

Leżałam w szpitali i widziałam taką sytuację pewna starsza kobieta , która nie chodziła, spożyła całą wodę dostarczona przez rodzinę i  nie dała rady połknąć tabletek przyniesionych przez pielęgniarkę, poprosiła ją o szklankę wody z kranu żeby połknąć tabletki, na co owa pielęgniarka powiedział że nie należy to do jej obowiązków i sobie poszła. Empatyczna była  nie powiem hehe

#14 ~nóź się w kieszeni otwiera~

~nóź się w kieszeni otwiera~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 12:27

opacznie zrozumiała.. wszyscy głupi tylko dyrektor mądra

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 12:31

Tego typu sytuacje mają miejsce cały czas i to nie tylko w opisywanym w artykule szpitalu. W Białymstoku, w "słynnym" USK w ogóle lepiej nie przebywać, tam dopiero dzieją się dantejskie sceny ! Prym wiedzie tu oddział ortopedii, to prawdziwa masakra, pod każdym względem.

#16 ~chcwd~

~chcwd~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 13:00

Droga Redakcjo :

Artykuł :

Pacjenci wymagają pomocy od

Pielęgniarek , na pewno chodzi

o nieprawidłowe Leczenie Pacjentów ,

Pielęgniarze są za to odpowiedzialni

na potrzeby pacjentów , Pacjenci są

najważniejsi .

Lecz się. Najlepiej w Bielsku.

#17 ~boże~

~boże~
  • Goście

Napisano 10 maj 2016 - 13:02

Zwykłe chamskie donosicielstwo. Prawdopodobnie donosicielka po chamsku zachowywała się w stosunku do pielęgniarek i te sobie zażartowały. Pozbyli się dziadka z domu w którym leżał bez żadnej opieki i teraz chcą aby inni im się opiekowali.

Po to ludzie płacą podatki żeby móc zostawić chorego człowieka w szpitalu czy  hospicjum!

#18 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 07:44

Czy pracodawca zapewnia pielęgniarkom sprzęt do dźwigania i zmiany ułożenia chorego? czy zapewnia łóżka regulowane żeby pielęgniarki nie musiały się schylać? czy wystarczająca jest ilośc personelu? a potem zapytam czy szpital kupuje środki higieny w tym pieluchy? Jeśli NIE to jak mają pracować? feudalizm dawno się skończył !

#19 ~impresario~

~impresario~
  • Goście

Napisano 12 maj 2016 - 19:42

Droga pani socjalizm skończył się w 1989 roku. Teraz mamy kapitalizm , tu liczy się pieniądz i kaliber człowieka. Taki los sobie przy pomocy solidaruchów zafundowaliśmy.

#20 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 13 maj 2016 - 13:11

Przeciez ta kobieta zglosila dyrektorce o sytuacji a dyrektorka wogule nie dopuszcza do siebie ze cos zlego dzieje sie w szpitalu. Posadza pacjentow i ich rodziny o jakies halucynacje, niezrozumienie, niedoslyszenie. Szok.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych