Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Szybcy i groźni! :: zobacz komentowany artykuł

172 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~placek~

~placek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 19:06

Witam. Co Wam przeszkadza, że młodzież pomyka sobie na skuterkach, lepiej żeby pili alkohol w blokowiskach? Nie ustępujecie nam pierwszeństwa to sie dziwicie ze są jakieś stłuczki... Szybcy może i owszem ale na pewno nie groźni, większe zagrożenie od nas stwarza radiowóz toczący sie ledwo 20km/h. Pan Radzajewski tez widać sie nudzi skoro pisze o takich rzeczach... Najlepiej przyczepić sie do młodzieży, niż do tych co potrafią 120km/h przez Centrum przelecieć, jakimś samochodem tatusia...

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 19:26

skutery? a moze do książek i pouczyć sie do egzaminów a nie motorki w głowie!!Do koscioła do pacierza !!!

#3 ~BMN~

~BMN~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 19:40

BMN SQUAD i wszystko jasne.

#4 ~BMN~

~BMN~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 19:41

BMN SQUAD i wszystko jasne !

#5 ~BMN hee~

~BMN hee~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 21:23

BMN Sqad panujee:d przyjdzie czas to i pod komenda w Monkach gume zapalimy!! :) he pozdro dla babci co mają problemy z przechodzeniem przez pasy:D

#6 ~STEFAN_MAG~

~STEFAN_MAG~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 22:10

ZNAM TĄ BANDĘ. DOGŁĘBNE ANALIZY PORATLU FOTKA.PL POZWOLIŁY MI UZYSKAĆ DANE CO DO TEJ ZORGANIZOWANEJ GRUPY PRZESTĘPCZEJ, BO OBAWIAM SIĘ ŻE JUŻ MOŻNA TO NA TAKIEJ PŁASZCZYŹNIE ROZPATRYWAĆ. DOCHODZĘ DO ŚMIAŁYCH WNIOSKÓW IŻ OBOK GANGU ZYZIA, TO DRUGA POD WZGLĘDEM SIŁY I UKŁADÓW ZORGANIZOWANA GRUPA PRZESTĘPCZA POWIATU MONIECKIEGO. TO JEST JEDNA WIELKA FARSA TO CO TA SZAJKA WYPRAWIA. BRAK MI SŁÓW. JEŻDŻĄ BARDZO NIE OSTROŻNIE, NIE PRZESTRZEGAJĄ PRZEPISÓW RUCHU DROGOWEGO, NAGMINNIE WYMUSZAJĄ PIERWSZEŃSTWO. ŚCIGAJĄ SIĘ TYMI SWOIMI SUSZARKAMI. WIERZĘ W MONIECKĄ POLICJĘ, IŻ NIEDOPUŚĆI ABY TA MŁODZIEŻ URZĄDZIŁA RYTUALNE SPALENIE PRZYSŁOWIOWEJ "GUMY" POD KOMISARIATEM.

Z WYRAZAMI SZACUNKU
STEFAN_MAG

#7 ~BMN pyfff~

~BMN pyfff~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 22:26

co wy ku*** odpier***acie BMN SquaD?? popieram do ksiazek Kur** usiadzcie a nie mi tu ku*** jezdzicie i pierdzicie tymi zlomami..;/!!

#8 ~BMN ^^~

~BMN ^^~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 22:30

Ej wpadnijcie do Jasionówki zobaczyc co sie dzieje, to co jest na monkach to pikus.... Tutaj babcie nawet boja sie z domów wychodzic ;] A policja to sobie moze naskoczyc.. PZDR BMN Squad

#9 ~Mieszający bigos kolanem.~

~Mieszający bigos kolanem.~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 22:37

Jestem neutralna postacia jeżeli chodzi o ten temat. Ale musze przyznać rację, jednemu z wcześniej komentujących. Bo to prawda, że wielu kierowców ma poprostu w du***, że ktoś jedzie skuterem czy motorem wpiepsza się na trzeciego lub wymusza pierwszeństwo, traktują kierowców jednośladolw jak trędowatych. A jak to powiedział ojciec do syna w "Jobie": "Synku wiesz kto ma pierwszeństwo? Ten kto ma autokasko!" - Ch*ja w bok! Pozdrawiam całą ekipe, ema.

#10 ~placek~

~placek~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2008 - 22:39

Gość sam idz Sobie sie pomódl ;] a co Ty ku*wa jestes czyims ojcem ze go do ksiazek zaganiasz ?

BMN SQUAD

#11 ~hak~

~hak~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 10:01

powiem tyle -SZYDERSTWO.. Ten artukół jest zalosny jak i te dzieci na skuterach. Robicie sensacje z niewiadomo czego.. Porazka ludzie..

#12 ~BACIUSZKA~

~BACIUSZKA~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 10:35

SŁUCHAJ MNIE CIOTO, NASKOCZYĆ TO MOŻESZ TY NA KROWE I JEJ ZAMIESZAĆ SWOIM ZAGANIACZEM W DUPCE. ALBO LEPIEJ NASKOCZ NA TŁUMIK W SWOJEJ WIERTARCE I TAM ŁADUJ PAŁKE TO MOŻE SIĘ TROCHĘ WYŻYJESZ I OPADNĄ CI EMOCJE, BO WIDZĘ ŻE BARDZO SIĘ PODNIECASZ TYM ŻE W JASIONÓWCE TEŻ ODPIE RDALACIE TAKIE SAME GŁUPOTY JAK TE MONIECKIE ZJEBY . POZDRO KRETYNIE

#13 ~BACIUSZKA~

~BACIUSZKA~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 14:27

W PEŁNI ZGADZAM SIĘ Z TYM CO NA TEN TEMAT POWIEDZIAŁ STEFAN_MAG. TO JEST GOŚĆ , STEFANA TRZEBA POPIERAĆ !!!

#14 ~yhy~

~yhy~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 14:38

SŁUCHAJ MNIE CIOTO, NASKOCZYĆ TO MOŻESZ TY NA KROWE I JEJ ZAMIESZAĆ SWOIM ZAGANIACZEM W DUPCE. ALBO LEPIEJ NASKOCZ NA TŁUMIK W SWOJEJ WIERTARCE I TAM ŁADUJ PAŁKE TO MOŻE SIĘ TROCHĘ WYŻYJESZ I OPADNĄ CI EMOCJE, BO WIDZĘ ŻE BARDZO SIĘ PODNIECASZ TYM ŻE W JASIONÓWCE TEŻ ODPIE RDALACIE TAKIE SAME GŁUPOTY JAK TE MONIECKIE ZJEBY . POZDRO KRETYNIE

Człowieku proponuje Ci sie leczyc ;] Jestes kozak masz wiertarkę z tłumikiem, SZACUNEK! A Ty czym sie podniecasz, tym ze na forum sie wypowiesz ?

#15 ~ble ble~

~ble ble~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 15:03

Ja nie rozumiem o co tu chodzi? co komu przeszkadza jak kto jezdzi?? Jezdza tez przeciez samochodami i babcie nie moga przejsc.. wiec nie rozumiem tego. najlepiej sie przyczepic do jednych i trzymac. a i z reszta to mysle ze Ci wyzej ludzie co tak NEGATYWNIE sie wypowiadaja to po prostu zazdroszcza;] ze ich nie stac na taka "wiertarke" moga jedynie jakies sruby kupic ale na "wiertarke" juz nie stac. zal.. pozdro

#16 ~BACIUSZKA~

~BACIUSZKA~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 15:25

szkoda mi słow na ciebie lamo i na całą ekipę kretynów z BMN SQUAD

#17 ~madero~

~madero~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 15:42

Ja nie rozumiem o co tu chodzi? co komu przeszkadza jak kto jezdzi?? Jezdza tez przeciez samochodami i babcie nie moga przejsc.. wiec nie rozumiem tego. najlepiej sie przyczepic do jednych i trzymac. a i z reszta to mysle ze Ci wyzej ludzie co tak NEGATYWNIE sie wypowiadaja to po prostu zazdroszcza;] ze ich nie stac na taka "wiertarke" moga jedynie jakies sruby kupic ale na "wiertarke" juz nie stac. zal.. pozdro

popieram :) juz wiemy co boli Pana BACIUSZKA ;] pozdro lamo !!
BMN SQUAD

#18 ~dziadek~

~dziadek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 15:46

zobaczymy cwaniaku z BMN SQUAD ile czasu jeszcze pojeździsz tą wiertareczką . czuję że zbliża się rychły koniec waszej ekipy.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 15:55

zobaczymy cwaniaku z BMN SQUAD ile czasu jeszcze pojeździsz tą wiertareczką . czuję że zbliża się rychły koniec waszej ekipy.

Je bie mnie Twoja opinia ;] powiem Ci tyle. Kur wa następny Einstein.... Jeden ma wiertarkę z tłumikiem a drógi umie jeździć na wiertarce NIE NO KOZAKI JESTEŚCIE nawet chłopaki z Bad BOyz wam nie dorównują... powalacie swoimi tekstami... posadzic nie jednego z Was na ta "wiertarkę" to Ciekawo po ilu metrach asfalt by gębą orał ;D teraz macie w biedronce skuterki to poproscie rodzicow zazdrosniki pier(cenzura) niech Wam kupia, zaprosimy Was na zlot i bedziecie mieli okazje zabłysnać swoimi umiejetnościami. Pozdrawiam cała ekipe!

#20 ~dziadek~

~dziadek~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2008 - 16:05

obawiam się następny zlot może się wcale nie odbyć......

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych