Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Tajemnica śmierci Eugeniusza Bodo :: zobacz komentowany artykuł

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~aneta~

~aneta~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2011 - 20:17

kiedy pojawi sie wspomniana w artykule ksiązka?

#2 ~kate~

~kate~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2012 - 23:50

Trochę błędów w tym artykule. Przede wszystkim z tego, co wiem Bodo i Reri nie byli małżeństwem. Mieli romans i mieszkali razem, ale się nie pobrali. Poza tym Bodo wprawdzie brał udział w tworzeniu filmu "Królowa przedmieścia" ale nie zagrał w nim głównej roli (zagrał ją Aleksander Żabczyński). Artykuł jest dla mnie bardzo ciekawy i dzięki niemu dotarłam do dokumentu "Tragedia amanta", ale warto by było z większą starannością podejść do opisania faktów z przedwojennego życiorysu aktora, szczególnie jeśli planuje się napisać książkę o jego losach. Doceniam jednak wkład w rozwikłanie zagadki śmierci Eugeniusza Bodo, który jest chyba moim ulubionym aktorem kina międzywojennego.

#3 ~Tajemnica~

~Tajemnica~
  • Goście

Napisano 04 maj 2012 - 12:12

Znacie autora książek o Starosielcach??
Nazywał się Krzysztof Obłocki.
Zmarł 03.05.2012r

#4 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 13:11

który to był odcinek superwizjera? na tvnplayer nie ma tytułów:/

#5 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2013 - 22:03

mimo ze jestem mloda osobą uwielbiam tego aktora i nigdy nie zrozumiem tępych umysłow tych ktorzy go zabili,przykre :(

#6 ~Fan~

~Fan~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 21:24

Niech spoczywa w pokoju i raduje się jaśniejącym Obliczem Jezusa Zmartwychwstałego w niebie.

Odpoczywamy ,oglądając filmy z udziałem tego wybitnego aktora w świątecznych chwilach.

Szczęśliwie wojna minęła, należy też czuwać, by Ukraińcy zyskali prawdziwą wolność i wspierać ich dążenia do prawdy.

#7 ~marekk~

~marekk~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2018 - 12:09

Od wielu lat miałem problem z łuszczycą pod kolanami i poniżej łokci. Pozbyłem się przez przypadek już cztery lata mam jak na razie spokój nie muszę nosić długich rękawów mogę normalnie chodzić po plaży. Opisywałem ten problem w kilku miejscach i temat znikał no bo to nie była reklama jakiegoś tam produktu , mam nadzieję , że tutaj wpis pozostanie .
Cztery lata temu wywróciłem się na rowerze , mocno stłukłem sobie łokieć i to w miejscu chorym to mnie dobiło. Idąc z żoną na zakupy dostaliśmy ulotkę Konopnej Farmacji z Poznania i w ulotce było  takie serum  ,uwaga - to nie jest reklama ,,Serum do chorej skóry essenz" no bo taki obrzęk uznałem , że trzeba smarować. Po około dwóch tygodniach zauważyłem, nie tylko poprawę stłuczonego miejsca ale i miejsce łuszczycy zmalało. W związku z tym postanowiłem smarować tym Serum essenz drugi łokieć i pod kolanami również po sześciu tygodniach smarowania problem u mnie zniknął. Na medycynie to ja się nie znam to nie moja działka , ale naprawdę mam spokój już cztery lata, myślę może to nie była łuszczyca jak twierdzili fachowcy, może raczej rumien lombardzki  i tak sobie żyłem w przekonaniu przez dziesiątki lat ,że mam łuszczycę. Dostarczyłem witamin  pp skóre wygoiłem maścią  Teraz już zapominam o tym a był to zwykły przypadek, może ktoś się wyśmieje z tego wpisu zdaję sobie z tego sprawę ,uważam ,że będzie śmiech pusty , ja mam spokój . Życzę wszystkim zdrowia  i myśle że warto spróbować serum przy rumieniu lombardzkim 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych