Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Tak wygląda pogrzeb bez księdza :: zobacz komentowany artykuł

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2011 - 19:09

Bez wycia, zawodzenia księdza i dewotek. To jest, to.

#2 ~mistrz ceremonii~

~mistrz ceremonii~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2012 - 21:21

Polecam www.krzysztofpawlicki.pl

#3 nowatorka

nowatorka

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 184 postów

Napisano 10 marzec 2012 - 09:20

W dzisiejszych czasach już ludzie nie zawodzą na pogrzebach,który przebiega w skupieniu i ciszy.Widziałam kilka pogrzebów z mistrzem ceremonii,czy jak kto woli narodowym księdzem,korzystają z jego usług chyba ateiści i kiedyś członkowie PZPR i uważam,że jednak osobiście wolę na swoim pogrzebie księdza,zresztą i tak będzie,ponieważ jestem katolikiem wierzącym i praktykującym. Pozdrawiam.

#4 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 01 marzec 2013 - 12:31

Stanowczo odradzam korzystanie z usług p. Czyża. Jest arogancki, nie chce wysłuchać rodziny zmarłego w sprawie mowy pogrzebowej i co wydaje się nieprawdopodobne przyjmuje interesantów u siebie w domu w ... kapciach i dresie. Nie jest godny, aby pełnić funkcję Mistrza Ceremonii.
Pan Jerzy Litwin, którego poprosiłam o pożegnanie mojego Taty, jest natomiast godny polecenia. Ma piękny tembr głosu, jest kulturalny, odpowiedzialny i sprawił, że mimo okoliczności byliśmy zadowoleni, a pogrzeb był piękną uroczystością.

#5 ~ziutka~

~ziutka~
  • Goście

Napisano 13 maj 2013 - 13:43

Ja chowając Mamę w 2007r. tez korzystałam z usług Pana Jerzego Litwina .. Jest godny polecenia, chciaż kolega nazwał go Czarnkoksiężnikiem z krainy Ozz.. :)

#6 ~Bea~

~Bea~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 14:31

Ciekawe jak zostala by przyjeta kobieta jako mistrz ceremonii

#7 ~ezi~

~ezi~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2018 - 11:59

Do nowatorki-Jest nieprawdą ze z tych usług korzystają ateiści i byli PZPR. Znam ludzi którzy są wierzący ale odwrócili się od kościoła nie z powodu wiary w Boga lecz stworzenia przez księży dobrego dla siebie zysku finansowego a nie powołania. Pisząc to bo spotkało  mnie też osobiście przy pochówku mojej rodziny, liczyła się tylko kasa i to nie mała a jak nie to nie ma pogrzebu, czy tak powinna wyglądać posługa kapłana. Wiadomo co czuje człowiek gdy traci najbliższą rodzinę, godzi się na wszystko. A gdzie trafimy po śmierci nie decyduje ksiądz lecz Pan u góry i oceni jakimi byliśmy ludźmi a nie ile daliśmy na tacę i czy chodziliśmy do kościoła ale czy mieliśmy BOGA w sercu i szanowaliśmy bliźniego jak siebie samego.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2018 - 14:05

Do nowatorki-Jest nieprawdą ze z tych usług korzystają ateiści i byli PZPR. Znam ludzi którzy są wierzący ale odwrócili się od kościoła nie z powodu wiary w Boga lecz stworzenia przez księży dobrego dla siebie zysku finansowego a nie powołania. Pisząc to bo spotkało  mnie też osobiście przy pochówku mojej rodziny, liczyła się tylko kasa i to nie mała a jak nie to nie ma pogrzebu, czy tak powinna wyglądać posługa kapłana. Wiadomo co czuje człowiek gdy traci najbliższą rodzinę, godzi się na wszystko. A gdzie trafimy po śmierci nie decyduje ksiądz lecz Pan u góry i oceni jakimi byliśmy ludźmi a nie ile daliśmy na tacę i czy chodziliśmy do kościoła ale czy mieliśmy BOGA w sercu i szanowaliśmy bliźniego jak siebie samego.

Gościu, ty kuźwa odpisałeś na wpis z 2012 roku! Mistrz internetów! 

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2018 - 11:38

Gościu, ty kuźwa odpisałeś na wpis z 2012 roku! Mistrz internetów! 

Temat jest cały czas aktualny miszczu...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych