Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

108 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~misiek~

~misiek~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 11:30

Jak podacie nazwisko nowej dyrektorki, to wszystko będzie jasne! Na 5 etatach, a jeszcze mało!!Ale czy doby na to wszystko wystarczy?

#2 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 11:35

Ciekawe co to znaczy "odmienna wizja"...?

#3 ~tarka~

~tarka~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 11:54

Jak w U Pana Boga... :)

#4 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 11:55

Ciekawe, że ksiądz Cyganowi rozkazuje :)

#5 ~olek_bolek~

~olek_bolek~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 11:56

Nawet nie wiedziałem, że jest taka szkoła w Suwałkach

#6 ~ciekawska_malpa~

~ciekawska_malpa~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 11:57

Bardzo mnie ciekawi po co poruszać ten temat skoro ten dyrektor mówi, że nie ma problemu, że odszedł i tyle

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 12:27

Bardzo mnie ciekawi po co poruszać ten temat skoro ten dyrektor mówi, że nie ma problemu, że odszedł i tyle

@ciekawska_malpa: Chyba jednak warto go poruszać, skoro ludzie o tym dyskutują.

#8 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 13:01

Własnie, ze trzeba poruszać ten temat, bo to że wyrządził Dyrektorowi krzywdę- on sobie jakoś poradzi, ale co z dziećmi romskimi - kto im pomoże, no chyba nie nowy Dyrektor.........

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 13:18

Jak podacie nazwisko nowej dyrektorki, to wszystko będzie jasne! Na 5 etatach, a jeszcze mało!!Ale czy doby na to wszystko wystarczy?

Może to ta która w latach 80-tych była instruktorem politycznym w Komitecie Wojewódzkim PZPR. Super fachowiec

#10 ~subaru~

~subaru~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 13:20

czyżby proboszcz chciał zmieni samochód i szuka oszczędności znudziło się SAubaru ;)

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 14:11

Raczej obstawiam chęć wprowadzenia opłat za naukę.

#12 ~sasiad~

~sasiad~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 14:16

faktycznie subaru ma juz pare miesiecy, trzeba nazbierac na nowke z salonu a co

#13 ~kolio~

~kolio~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 15:15

[wpis usunięty]

#14 ~prezes z najwyższej półki~

~prezes z najwyższej półki~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 16:21

Nie nalatywać mi tu na ksiedza proboszcza bo to osoba święta i trzeba z uszanowaniem spełniać polecenia jego. Nie zrozumiałe jest całkowicie komentowanie tej sprawy która w gesti księdza proboszcza pozostaje. Ja jako stary moher i w imieniu mojej moherowej starej zabraniam kategorycznie krytyki i wypowiedzi na ten temat. Nakazuję w intencji słusznych decyzji księdza proboszcza odmówienie 10 zdrowasiek i litanii jednej codziennie o świcie i w godzinach wieczornych . Muszą to uczynić ci wszyscy którzy zdobyli sie na komentarze i nie daj panie na krytykę.

#15 ~borys~

~borys~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 17:14

cyganie brudasy

Obecna dyrektorka szkoły została niedawno zwolniona z dyrektorowania poradnią psychologiczno - pedagogiczną w Suwałkach. Poszukiwała widać etatu, więc Jarema jej zrobił. A to, że pracuje w paru innych miejscach ...?, nie o to przecież chodzi by dzieci uczyć

#16 ~Ojciec Leon~

~Ojciec Leon~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 18:02

Nie nalatywać mi tu na ksiedza proboszcza bo to osoba święta i trzeba z uszanowaniem spełniać polecenia jego. Nie zrozumiałe jest całkowicie komentowanie tej sprawy która w gesti księdza proboszcza pozostaje. Ja jako stary moher i w imieniu mojej moherowej starej zabraniam kategorycznie krytyki i wypowiedzi na ten temat. Nakazuję w intencji słusznych decyzji księdza proboszcza odmówienie 10 zdrowasiek i litanii jednej codziennie o świcie i w godzinach wieczornych . Muszą to uczynić ci wszyscy którzy zdobyli sie na komentarze i nie daj panie na krytykę.

Zamilcz Lucyferze ;)

#17 ~~norek~~

~~norek~~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 20:20

Hipokryci, 95% tubylców nie przepada za cyganami a tu raptem wielkie larum bo zwolnili jakiegoś dyrektorka ze szkoły. Kto finansuje ten decyduje. I żebyście napisali 100000 postów to i tak tego nie zmienicie.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 20:25

Hipokryci, 95% tubylców nie przepada za cyganami a tu raptem wielkie larum bo zwolnili jakiegoś dyrektorka ze szkoły. Kto finansuje ten decyduje. I żebyście napisali 100000 postów to i tak tego nie zmienicie.

taak biznes jest biznes

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 20:28

Obecna dyrektorka szkoły została niedawno zwolniona z dyrektorowania poradnią psychologiczno - pedagogiczną w Suwałkach. Poszukiwała widać etatu, więc Jarema jej zrobił. A to, że pracuje w paru innych miejscach ...?, nie o to przecież chodzi by dzieci uczyć

w rzeczy samej

#20 ~Amelia~

~Amelia~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 20:46

taak biznes jest biznes

NOREK, CZYŚ TY ZBARANIAŁ? SĄDZISZ, ŻE TEN KSIĄDZ TO FINANSUJE, ŻE DOŁOŻYŁ BY CHOCIAŻ ZŁAMANY GROSZ DO CYGANÓW? tO NIE JEST kSIĄDZ ZAWADZKI!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych