Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

108 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~joasia~

~joasia~
  • Goście

Napisano 23 wrzesień 2009 - 23:13

cyganie brudasy

To ksiądz cham i belzebub

#22 ~Sąsiad~

~Sąsiad~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 19:25

Powodzenia na rozprawie. Ten Ksiądz chyba zapomniał o nauce kościoła.

#23 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 19:48

A kto mu dał ten tytuł (dyrektor)?.

#24 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 20:52

Jestem za tym,że pan Jacek Milewski został zdjęty z funkcji dyrektora(kto mu dał ten tytuł dyrektor)?i jeszcze powinna być zlikwidowana szkoła cygańska.Cyganie powinni chodzić do polskiej szkoły. Nauczyli by się pisać,czytać i poprawnie rozmawiać po polsku.Musieli by systematycznie chodzić do szkoły.Nauczyli by się odpowiedzialności. W szkole cygańskiej p.Milewski rozmawiał z nimi po cygańsku,chodzili do szkoły kiedy chcieli,a on ich krył.W tej chwili cyganów w Suwałkach jest mało powyjeżdżali do Anglii i Irlandii. Pan Milewski skoro walczy o stanowisko dyrektora powinien zgłosić się do polskiej szkoły,apropo jeżeli jest cygańska szkoła to powinno być i cygańskie osiedle,a nie mieszkają wśród polaków i wszystko im wolno.Ps:Ks.Zawadzki zmarł jako bohater,ale długi zostawił.!!!

#25 ~Alka~

~Alka~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 21:33

Jestem za tym,że pan Jacek Milewski został zdjęty z funkcji dyrektora(kto mu dał ten tytuł dyrektor)?i jeszcze powinna być zlikwidowana szkoła cygańska.Cyganie powinni chodzić do polskiej szkoły. Nauczyli by się pisać,czytać i poprawnie rozmawiać po polsku.Musieli by systematycznie chodzić do szkoły.Nauczyli by się odpowiedzialności. W szkole cygańskiej p.Milewski rozmawiał z nimi po cygańsku,chodzili do szkoły kiedy chcieli,a on ich krył.W tej chwili cyganów w Suwałkach jest mało powyjeżdżali do Anglii i Irlandii. Pan Milewski skoro walczy o stanowisko dyrektora powinien zgłosić się do polskiej szkoły,apropo jeżeli jest cygańska szkoła to powinno być i cygańskie osiedle,a nie mieszkają wśród polaków i wszystko im wolno.Ps:Ks.Zawadzki zmarł jako bohater,ale długi zostawił.!!!

Szanowna Agnieszko, żeby o czyms pisać trzeba mieć jakieś pojęcie. Tytułu Milewskiemu nikt nie dał, dyrektor to nie tytuł tylkoi funkcja. Pracował na to, wspólnie z księdzem Zawadzkim 15 lat o ile się nie mylę stworzył szkołe i wyciągnął Cyganów z domów i podwórek. Co za pomysł z tym cygańskimosiedlem? ni z gruszki ni pietruszki. Pani Agnieszko, czy spłacałaś długi po Księdzu Zawadzkim? Chyba nie. Więc uszanuj Jego świętą pamięć.

#26 ~~suwalczak~~

~~suwalczak~~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 23:41

cyganie brudasy

za takie teksty mozesz spotkanie z prokuratorem.

Dlaczego moderator strony dopuszcza do ich zmieszczenia?

#27 ~~suwalczak~~

~~suwalczak~~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2009 - 23:44

cyganie brudasy

za takie teksty mozesz miec spotkanie z prokuratorem.

#28 ~@la~

~@la~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 06:25

Czesiu -suwalczak- a za wyzywanie ludzi do buraków już miałeś spotkanie z prokuratorem ?
suwalczak-zamieszczania

#29 ~ŚMIESZEK~

~ŚMIESZEK~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 06:33

name='~suwalczak~' date='25.09.2009, 00:44:59' post='103767']

CYTAT(J23 @ 18.09.2009, 16:42:41) *
suwalczak
na moj wniosek!

WNIOSEK I USUNĄ

#30 ~poprawka @la~

~poprawka @la~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 08:04

Czesiu -suwalczak- a za wyzywanie ludzi od buraków już miałeś spotkanie z prokuratorem ?
suwalczak-zamieszczania

#31 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 08:43

Szanowna Agnieszko, żeby o czyms pisać trzeba mieć jakieś pojęcie. Tytułu Milewskiemu nikt nie dał, dyrektor to nie tytuł tylkoi funkcja. Pracował na to, wspólnie z księdzem Zawadzkim 15 lat o ile się nie mylę stworzył szkołe i wyciągnął Cyganów z domów i podwórek. Co za pomysł z tym cygańskimosiedlem? ni z gruszki ni pietruszki. Pani Agnieszko, czy spłacałaś długi po Księdzu Zawadzkim? Chyba nie. Więc uszanuj Jego świętą pamięć.

JA TO MAM POJĘCIE OTYM CO PISZĘ ALE TEN KTO TO KOMĘTOWAŁ TO NIEMA POJĘCIA I TAK JAK CYGANY NIE UMIE PISAĆ PEWNIE RAZEM Z CYGANAMI CHODZI DO SZKOŁY.

#32 ~UAZ~

~UAZ~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 10:11

JA TO MAM POJĘCIE OTYM CO PISZĘ ALE TEN KTO TO KOMĘTOWAŁ TO NIEMA POJĘCIA I TAK JAK CYGANY NIE UMIE PISAĆ PEWNIE RAZEM Z CYGANAMI CHODZI DO SZKOŁY.

Pani Agnieszko a z kim Pani chodziła do szkoły?

#33 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 10:29

Pani Agnieszko a z kim Pani chodziła do szkoły?

Do polskiej szkoły szanowny obywatelu

#34 ~UAZ~

~UAZ~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 10:48

Do polskiej szkoły szanowny obywatelu

Pani Agnieszko mi nie chodzi do jakiej szkoły Pani chodziła tylko z kim
z Cyganami -tak jak Pani pisać nie umieją ? Pozdrawiam

#35 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 11:43

Pani Agnieszko mi nie chodzi do jakiej szkoły Pani chodziła tylko z kim
z Cyganami -tak jak Pani pisać nie umieją ? Pozdrawiam

To pani nie umie pisać sie nie pisze dwóch wyrazów razem

#36 ~UAZ~

~UAZ~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 12:43

To pani nie umie pisać sie nie pisze dwóch wyrazów razem

Jednak chodziła Pani do szkoły razem z Cyganem.
Jaki dyrektor tacy uczniowie
A tak na marginesie jestem odmiennej płci
Pozdrawiam Panią

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 14:23

Wszystkim którzy poruszają ten temat polecam książkę Pana Jacka "Dym się rozwiewa" tam jest wszystko napisane o suwalskich cyganach ... i o tym co pan Jacek zrobił dla cyganów

Pozdrawiam

#38 ~XYZ~

~XYZ~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 16:18

Wszystkim którzy poruszają ten temat polecam książkę Pana Jacka "Dym się rozwiewa" tam jest wszystko napisane o suwalskich cyganach ... i o tym co pan Jacek zrobił dla cyganów

Pozdrawiam

Ależ nikt nie kwestionuje, co Pan Jacek zrobił dobrego dla cyganów.
żadna funkcja nie jest dożywotnia, w tym również stanowisko dyrektora szkoły i nie tylko romskiej i z tym Pan Jacek nie może pogodzić się mania wyższości spadek z dyrektora na nauczyciela w takim układzie przepuszczam, że Panu Jackowi chodziło głównie o stanowisko a nie nauczanie. Gdyby był taki lojalny wobec dzieci cygańskich został by w tej szkole i uczył dalej .Ktoś go powołał na te stanowisko, czasy się zmieniły przyszedł drugi i zdoił ze stanowiska poco człowiek ŚP KS ZAWADZKIEGO .wezmę swojego[swoją ;) ]

#39 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 18:19

Jednak chodziła Pani do szkoły razem z Cyganem.
Jaki dyrektor tacy uczniowie
A tak na marginesie jestem odmiennej płci
Pozdrawiam Panią

NIEMAM CO TU Z PANEM DELIBEROWAĆ ŻAL MI PANA

ŻAL.PL

#40 ~UAZ~

~UAZ~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2009 - 19:33

NIEMAM CO TU Z PANEM DELIBEROWAĆ ŻAL MI PANA

ŻAL.PL

No w końcu Pani Agnieszka coś mądrego napisała i to z błędem
A mi wcale nie jest Pani żal i proszę nie krzyczeć na mnie, bo się wcale Pani nie boję
zanim coś Pani Agnieszko napiszesz ,słownik do rączki , a nie bawić się męskimi ,,klockami,,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych