Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

108 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~suchywalek~

~suchywalek~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 00:33

Przepraszam, czy to forum ma moderatora ? Od kilku stron nie ma nic na temat tylko Panów przekrzykiwanie się kto ma większe jaja, kto lepiej pisze po (nie)polsku itd. Panie moderatorze, proszę wziąć pałę w dłoń i zaprowadzić porządek. Dziękuję.

jeden przypadek sprzeciwu liczy sie tylko do potwierdzenia reguly

#102 ~suwalczak prawdziwy~

~suwalczak prawdziwy~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 03:20

Tak, Leszek to byl znakomity pilkarz, a kopa to sie dostaje w d.upe natomiast w jaja - pilka. A na glowie to nic mi tak dobrze nie wyszlo jak moje wlosy. Ps. czyzbys pochodzil z Wolkana? Stay cooooooooooool

ij zaszkodzilo twojej glowie to uderzenie pilka!!!!

#103 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 03:37

ij zaszkodzilo twojej glowie to uderzenie pilka!!!!

HI, HOW ARE YOU, I MISSED YOU (czesc, jak leci, stesknilem sie za toba), dlugo nic nie pisales, czyzbys czyzbys wtedy lecial samolotem z New Yorku do Chicago?

#104 ~suwalczak prawdziwy~

~suwalczak prawdziwy~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 03:49

HI, HOW ARE YOU, I MISSED YOU (czesc, jak leci, stesknilem sie za toba), dlugo nic nie pisales, czyzbys czyzbys wtedy lecial samolotem z New Yorku do Chicago?

kto ci pisuje tak pieknie po angielsku?czy przetlumaczyl tez strone o ubezpieczeniach w usa? lepiej spij-budowa czeka!

#105 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 04:17

kto ci pisuje tak pieknie po angielsku?czy przetlumaczyl tez strone o ubezpieczeniach w usa? lepiej spij-budowa czeka!

dziekuje za komplement, to ja sam napisalem, jestem tu juz ponad 20 lat (wczesniej 3.5 roku w usa), nie zadaje sie z Polakami za duzo to i nauczylem sie; czy chciales napisac "czy przetlumaczyles" bo to twoje "czy przetlumaczyl" to brzmi tak jakos po wioskowemu (wolkanowskiemu?); a po co mi te insiury, przeciez wiesz gdzie zyje, w najlepszym kraju na swiecie, dbaja tu o nas jak za PRL-u, nie uwierzysz, CZERWONA KOMUNA, nie martw sie o mnie na budowie to ja "pracowal" jak byl w hameryce, poza tym chodze spac zawsze pozno, bo lubie z toba pisac; a czemu ty taki dzis przyjemny, do canady chcesz przjechac? teraz bilety 'czipne' cos kolo 600 canadian $$$, trzym sie...

#106 cobynamsie

cobynamsie

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 grudzień 2009 - 15:30

jestes pewny ze slyszysz ten krzyk? A moze to wolanie na puszczy? ps. be, kablarz...w czasie wojny... ps. poczytaj wierszyki, sa tacy, ktorym podoba sie ta 'duskusja', a poza tym masz swoja tworczosc na tym forum? wskarz jeslim przegapil....

Widzę że się podoba, jednakże temat brzmi "Takie rzeczy tylko u nas! Proboszcz zwolnił dyrektora szkoły!" i chciałem poczytać co na ten temat maja do powiedzenia mieszkańcy miasta, stąd przywołanie do porządku tego, który ma za zadanie do owego porządku przywoływać. Żebyśmy mieli jasność, że nie mówię o cenzurze a jedynie nawołuję do przeniesienia prywaty na prywatne pole do dyskusji cytuje definicje:
"Moderator – osoba oceniająca komentarze, a ogólnie wprowadzane treści na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej lub na forum i zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych zarządzania treścią na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. trwałe usuwanie) oraz kontami uczestników (jak np. blokowanie i/lub usuwanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych. Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora, lub w trybie nieprewencyjnym."
oraz
"Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji."
"a poza tym.." - nie bardzo rozumiem co ma do rzeczy czy udzielam się na forum często czy nie, czy jestem tu nowy czy zasiedziały, sugerujesz że stali bywalcy maja prawo głosu a reszta ma zamknąć mordy ? Czy to nie próba cenzury ? Pytania są retoryczne - do przemyślenia. Nie będę także dyskutował z Tobą tutaj na ten temat, bo jak już wspominałem temat tej dyskusji to: "Takie rzeczy tylko u nas! Proboszcz zwolnił dyrektora szkoły!".
Żegnam

#107 ~canak~

~canak~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 16:30

no coz masz niewatpliwa racje, tylko jedna uwaga: dlaczego suwalczanie nie pisza na temat, miejsce na tej samej stronie raczej nielimitowane, a moze temat sie wyczerpal? ps. suwalczak zmiatamy

#108 ~ion~

~ion~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 18:56

Widzę że się podoba, jednakże temat brzmi "Takie rzeczy tylko u nas! Proboszcz zwolnił dyrektora szkoły!" i chciałem poczytać co na ten temat maja do powiedzenia mieszkańcy miasta, stąd przywołanie do porządku tego, który ma za zadanie do owego porządku przywoływać. Żebyśmy mieli jasność, że nie mówię o cenzurze a jedynie nawołuję do przeniesienia prywaty na prywatne pole do dyskusji cytuje definicje:
"Moderator – osoba oceniająca komentarze, a ogólnie wprowadzane treści na stronie WWW, kanale IRC, liście dyskusyjnej lub na forum i zazwyczaj posiadająca dostęp do narzędzi technicznych zarządzania treścią na poziomie wyższym niż zwykli uczestnicy (jak np. trwałe usuwanie) oraz kontami uczestników (jak np. blokowanie i/lub usuwanie kont). Celem moderacji jest zapobieganie trollowaniu, nadużyciu systemu komentarzy i zapewnieniu, że wpisy nie będą powodować kłótni. Moderatorzy dbają o przestrzegania zasad netykiety, a czasami również o czystość języka polskiego używanego w dyskusji poprzez zwracanie uwagi lub poprawianie błędów ortograficznych. Moderowanie może być wykonywane w trybie prewencyjnym – publikacja treści zależy wtedy od moderatora, lub w trybie nieprewencyjnym."
oraz
"Trollowanie (trolling) – antyspołeczne zachowanie charakterystyczne dla forów dyskusyjnych i innych miejsc w Internecie, w których prowadzi się dyskusje. Trollowanie polega na zamierzonym wpływaniu na innych użytkowników w celu ich ośmieszenia lub obrażenia (czego następstwem jest wywołanie kłótni) poprzez wysyłanie napastliwych, kontrowersyjnych, często nieprawdziwych przekazów czy też poprzez stosowanie różnego typu zabiegów erystycznych. Podstawą tego działania jest upublicznianie tego typu wiadomości jako przynęty[1], która doprowadzić mogłaby do wywołania dyskusji."
"a poza tym.." - nie bardzo rozumiem co ma do rzeczy czy udzielam się na forum często czy nie, czy jestem tu nowy czy zasiedziały, sugerujesz że stali bywalcy maja prawo głosu a reszta ma zamknąć mordy ? Czy to nie próba cenzury ? Pytania są retoryczne - do przemyślenia. Nie będę także dyskutował z Tobą tutaj na ten temat, bo jak już wspominałem temat tej dyskusji to: "Takie rzeczy tylko u nas! Proboszcz zwolnił dyrektora szkoły!".
Żegnam

szczęśliwej drogi już czas

#109 ~suchywalek~

~suchywalek~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2009 - 19:39

szczęśliwej drogi już czas

czyli chcesz zeby czesiu tu wrocil? i canak tez? i wierszyki tez?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych