Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ten Czar Par to lipa

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~weronika24~

~weronika24~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2009 - 21:08

tak mi się bynajmniej wydaje,zauważyłam że niektóre pary mają zero głosów,to dziwne bo wątpię żeby nie zagłosowali nawet sami na siebie,poza tym wysłaliśmy na naszych znajomych ok.50 smsów a jak do tej pory mają o wiele wiele mniej,kolejną sprawą jest że zdjęcie faworytów nie jest tak urzekające jak innych par,ale ok-o gustach się nie dyskutuje.W każdym bądź razie trzymam się wersji że ten konkurs jest conajmniej dziwny. Aha i jeszcze jedna rzecz, w GW było napisane że smsy nalezy wysyłać w treści wpisując "paraXX" a na oficjalnej stronie "para.XX" co jest oczywiście mylące i wiele głosów poszło w siną dal.
Takie są moje uwagi na temat tego śmiesznego konkursu,a Wy kochani co myślicie?

#2 ~robcio~

~robcio~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2009 - 17:21

pewnie, ze to lipa
wyslalem sms, otrzymalem podziekowanie (sms zwrotny) a gos parze, na ktora glosowalem nie zostalzaliczony

#3 ~mj~

~mj~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 15:50

pewnie, ze to lipa
wyslalem sms, otrzymalem podziekowanie (sms zwrotny) a gos parze, na ktora glosowalem nie zostalzaliczony

Witam.
Po wysłaniu sms'a musi minąć trochę czasu, aby system "przetrawił dane". Z góry dziekuję za zainteresowanie plebiscytem

#4 ~mj~

~mj~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2009 - 15:53

tak mi się bynajmniej wydaje,zauważyłam że niektóre pary mają zero głosów,to dziwne bo wątpię żeby nie zagłosowali nawet sami na siebie,poza tym wysłaliśmy na naszych znajomych ok.50 smsów a jak do tej pory mają o wiele wiele mniej,kolejną sprawą jest że zdjęcie faworytów nie jest tak urzekające jak innych par,ale ok-o gustach się nie dyskutuje.W każdym bądź razie trzymam się wersji że ten konkurs jest conajmniej dziwny. Aha i jeszcze jedna rzecz, w GW było napisane że smsy nalezy wysyłać w treści wpisując "paraXX" a na oficjalnej stronie "para.XX" co jest oczywiście mylące i wiele głosów poszło w siną dal.

Nie zgodzę się z Tobą, znam przypadki plebiscytów, które z resztą sam obsługiwałem, gdzie pary od początku do końca plebiscytu miały zero głosów. Myślę, że tak samo jest w tym przypadku. Pozdrawiam serdecznie

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2009 - 22:38

Skoro mówimy o parach chciałem polecić Pierścionki Zaręczynowe Kraków . Narzeczona omal nie zemdlała kiedy zobaczyła pierścionek . Teraz kupujemy tam obrączki , jeszcze 4 miesiące do ślubu ...

#6 ~Luki~

~Luki~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 21:40

#7 ~Luki~

~Luki~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2011 - 21:44

To jest lipa,zgadzam się z Tobą.Ta para sama na siebie wysyła smsy.To są buraki

#8 ~Katarzyna~

~Katarzyna~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2011 - 21:55

Ja z narzeczonym dwukrotnie wysyłaliśmy zgłoszenie bo nie było naszych nazwisk w GW. Nastepnie zadzwoniła do nas kobieta zebysmy przesłali swoje zdjęcia bo gdzieś zgubili wuęc wysłaliśmy. 13 stycznia kupiłam GW a nas nie było

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych