Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

26 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~absolwent4~

~absolwent4~
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 21:08

I wgl to PG są o wiele lepsze sama jestem absolwentką więc wiem taka smutna prawda.

#22 ~absolwent4~

~absolwent4~
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 21:15

W tej szkole miałam bardzo słaby stan psychiczny,kończy ją większość ludzi bez empatii i pózniej tacy ludzie lekarzami zostają i dostają się do najlepszych LO ze swoimi podciągniętymi ocenami i zajmują miejsce ludziom ze szkół państwowych którzy mają oceny adykwatne do wiedzy i o wiele bardziej się muszą postarać aby mieć świadectwo z wyróżnieniem.Ta szkoła to czysta hipokryzja!

#23 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 14:34

No wlasnie , ciezko teraz znalezc dobra szkole prywatna... taka , ktora zapewni dobry poziom, ale nie kosztem dzieci...Teraz licza sie tylko rankingi...

#24 ~uczeń~

~uczeń~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2016 - 15:58

Nic nie zniechęca do modlitwy tak jak nasza kochana szkoła Sióstr Misjonarek:-)Przymusowe modlitwy pod groźbami nauczycieli na czele z s.Paulą.

#25 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 30 maj 2016 - 17:08

Trzeba znaleźć po prostu odpowiednią szkołę. Samo to, że prywatna, jeszcze nie znaczy, że dobra :)

#26 ~kundzia~

~kundzia~
  • Goście

Napisano 15 październik 2018 - 11:36

noooo sztos 

#27 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2018 - 00:03

Mnie na rozmowie kwalifikacyjnej nik nie pytał o pracę za to Małego o Zdrowaśkę, polczenie kredek, jaka to pora roku itp. Również wpisowe płaciłam tylko raz w zerówce. W tym roku przyjęto tyle dzieci - 2 dodatkowe klasy - jest tylu chętnych, żadne "s.Dyrektor siedzi cicho bo pieniądze" nie jest prawdą - jest mnóstwo chętnych - jedno dziecko wypada, drugie wchodzi na jego miejsce!! A pieniądze idą na szkołę - teraz się rozbudowuje, na sprzęt, na dzieci! Siostry chodzą skromne, jeżdżą starymi autami - czego wy chcecie ludzie.

Jedynie niefajne jest to że nowi nauczyciele którzy doszli do szkoły z innych szkół (często państwowych) nie mają serca do dzieci, takiej cierpliwości, uśmiechu - matczynego dobra jak ci którzy już w szkole pracują od kilku lat. Mówię, tłumaczę i napotykam ścianę - więc drodzy nauczyciele nie dziwcie się że po semestrze rotacja jak się nie sprawdzacie - s.Dyrektor oczekuje zaangażowania a nie zbijania bąków.

To nie Siostra pozbywa się nauczycieli a oni sami odchodzą jak tylko jakąkolwiek inną szkołę znajdą... ciekawe dlaczego...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych