Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 18:21

.

#2 ~~suwalczak~~

~~suwalczak~~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 19:10

wspolczesna to juz tygodnik erotyczny?

#3 Tomasz B

Tomasz B

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 24 postów

Napisano 05 wrzesień 2009 - 20:29

no ku*** rewelacja temat, ale co tam, grunt że cenzura na forum działa :D

#4 ~~suwalczak~~

~~suwalczak~~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2009 - 21:08

no ku*** rewelacja temat, ale co tam, grunt że cenzura na forum działa :D

kultury prostaku!

#5 ~223777~

~223777~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2009 - 16:11

Zakładam, że zgorszeni na tym forum to sami mężczyźni? Niech zgadnę, jaki jest ich tok myślenia:
Te baby, jak one śmiały oderwać się od garów i pójść na coś takiego. A ci goście, jak można tak się upadlać? Na golasa pląsać dla kupy głupich lasek! Prawdziwi mężczyźni pokażą jednym i drugim gdzie ich miejsce. Do domu! Zupe gotować! A jak będzie za słona to wp...

A ja zazdroszczę tym co tam były. Oj pogłaskaloby sięęę. echhh :-)

#6 ~rajmund~

~rajmund~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2009 - 17:36

Gazeto, a może by tak nie propagować zboczeń i innych tego rodzaju wyuzdanych imprez? I na czymś takim były obecne kobiety? Czy można je po obecności na czymś takim nazywać je kobietami, być może matkami, żonami? O występujących tam "tańczących" zbokach nie wypada już nic mówić...

#7 ~Bruno~

~Bruno~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2009 - 18:59

Gazeto, a może by tak nie propagować zboczeń i innych tego rodzaju wyuzdanych imprez? I na czymś takim były obecne kobiety? Czy można je po obecności na czymś takim nazywać je kobietami, być może matkami, żonami? O występujących tam "tańczących" zbokach nie wypada już nic mówić...

Każda kobieta po takim pokazie chciałaby być mężczyzną i gejem. Ich liebe ich parówki i one też!

#8 ~223777~

~223777~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2009 - 19:32

Każda kobieta po takim pokazie chciałaby zapomnieć się z tancerzem i zapomnieć o obwisłym brzuchu męża, takoż o jego patykowatych ramionach i nogach.
Ale nie, nie wolno, skandal, wstyd i sromota. Prawdziwy mężczyzna i polski patriota nie może być atrakcyjny, dbać o siebie, podobać się kobietom i dobrze się z nimi bawić. Taki ktoś to gej, "paróweczka", pośmiewisko.

#9 ~Bruno~

~Bruno~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2009 - 20:44

Wszystkich alle panów zapraszam na pokaz mojego tańca z kiełbaską w majonezie.

#10 ~Prawdziwy Mężczyzna~

~Prawdziwy Mężczyzna~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2009 - 20:49

Wszystkich alle panów zapraszam na pokaz mojego tańca z kiełbaską w majonezie.

To oburzające! Panie były najwyraźniej na tym pokazie razem z Bruno. Boję się o moją żonę. Powiedziała że idzie na spotkanie Kółka Różańcowego, teraz nie jestem pewien, czy nie została ZDEPRAWOWANA. Jak wróciła to powiedziała że zastanawia się jak bym wyglądał w stringach. Na szczęście wybiłem jej ten pomysł z głowy metodą Naszych ojców. Mężczyźni, zwróćcie uwagę na zachowanie Waszych żon, narzeczonych i kochanek!

#11 borysso

borysso

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 07 czerwiec 2017 - 10:16

ja się jaram kamerkami, uwielbiam jak się dziewczyny rozbierają...kręci mnie to . Mam ulubiony portal https://camcolt.com/. Dla mnie najlepsze dziewczyny tam są, portal łatwy w obsłudze, mają nawet wersję na telefon. a płaci się nie żetonami a nabojami

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych