Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

22 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~arecki~

~arecki~
  • Goście

Napisano 14 październik 2011 - 12:00

po 1 ten gościu nie jest jedynym polakiem wyszkolonym przez Graya wystarczy na to 2 minuty googlowania ;)a po 2 teorie głoszone przez niego są dobre chyba dla islamistów, on leży ona skacze wokół i go chwali - nawet mi sie podoba
przez lata ludzie jednak jakos żyli bez tej CENNEJ wiedzy i wiedzieli jak sie zachować
a ja kocham swoją żonke i nie potrzebuje takich kombinacji, jesteśmy poprostu dopasowani i dla niej zrobie wszystko a dla innej bym nie zrobił nic i tu pies pogrzebany

pozdro

#2 ~rafał~

~rafał~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 21:04

szkoda czasu i pieniędzy

#3 ~kaika~

~kaika~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2013 - 08:32

byłam,widziałam, masakra- teksty i rady dla ograniczonych umysłowo ! manipulant, gada bzdury ,wręcz obraża hasłami trzeźwo myślących ludzi- Kiepscy... przy tym jak traktuje on odbiorców swojego pożal się Boże show- to geniusze i inteligencja z najwyższych sfer ! szkoda kasy!

#4 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 01 maj 2014 - 05:46

Dziewczyny ! Kobiety ! Nie idźcie na ten tzw. spektakl !
Za 49 zł dostaniecie papkę , która bynajmniej nie jest żadnym seansem, tak jak go zapowiadają . Jest żenującym występem spoconego Pana , który naprawdę nie ma nic ciekawego do zaprezentowania. Czekałyśmy pól godziny na zmianę konwencji tego spektaklu - wyszłyśmy rozczarowane, zażenowane i zniesmaczone. 
Może mamy inne wymagania , może mamy idealnych facetów. A może po prostu nie lubimy być oszukiwane. Ktoś kto ten chlam zapowiada jako super rozrywkę tylko dla Pań to zwykły naciągacz !!!

#5 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 01 maj 2014 - 11:58

Zdecydowanie odradzam udział w tym niby-spektaklu. Szkoda czasu i pieniędzy. Humor (o ile można to tak nazwać) żałosny. Właściwie nie wiem czemu ten "spektakl" miał służyć. Powtarzanie krążących stereotypów, wszystkim znanych i już nieśmiesznych. No cóż, chałtura i nic więcej. 

#6 arta

arta

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 maj 2014 - 15:07

Ludzie, to jedna wielka, klęska. "Spektakl" to chyba nadużycie tego słowa... Szkoda pieniędzy i czasu... Wydane 49 złotych to zbyt wiele jak na tak skandaliczne, wątpliwej przyjemności spotkanie ze spoconym, niechlujnym gościem...

Wczoraj po pół godzinie wychodziłyśmy tłumnie z 13 MUZ w Szczecinie z rzekomego spektaklu "Jak rozmawiać z chłopem -jełopem?Oburzający, pijacki bełkot, spoconego faceta, śmiejącego się z własnych żartów, a jego  wulgaryzmy były nawet nie na poziomie ulicy, bo obraziłabym "ulicę". Kordek powinien przeprowadzić rozmowę sam ze sobą... 

Być może p. Kordek miał "gorszy  dzień", więc nie powinien miotać się po sali, tylko zwrócić pieniądze...

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2014 - 14:33

podpisuję się pod tymi wszystkimi komentarzami, byłam, widziałam, szkoda czasu i pieniędzy. Czułam się jak niedorozwinięta.

#8 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2015 - 08:27

Beznadziejne! Mam wrażenie, że facet przeczytał tylko dwie książki i teraz w sposób prostacki i mało zabawny sprzedaje nam banały. Chce zbić na tym kasę -  ale jakość produktu, który sprzedaje jest klacy C. Totalna strata czasu. Lepiej zostańcie w domu i poprzytulajcie się do partnera.  

#9 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 03 luty 2015 - 13:25

Dla mnie przedstawienie było genialne. Prawdy może nie są odkrywcze, ale to pokazuje, że dobre związki są oparte na odwieczncyh, prostych zasadach, które wszyscy znają.

Trzebe je sobie tylko przypomnieć.

Uświadomiłam sobie, że każda z nas ma magiczne zaklęcia w swoim zasięgu, ale z nich nie korzysta. Nie potrzebujemy żadnej magicznej różdżki, a tylko poswięcenia trochę więcej energii i uwagi swojemu partnerowi.

Było warto wydać nawet dwa razy więcej, żeby zrozumieć, ze jeśli chcę zmienić swojego mężczyznę to muszę się najpierw sama zmienić i zmienic swoje podejście do niego.

Mój misio nie był ze mną na spektaklu, więc o niczym nie wiedział. Ja przez tydzień codziennie nic mu nie mówiąc patrzyłam tylko na jego pozytywne cechy i zauważałam jak wiele od niego dostawałam. A na koniec po tym tygodniu dostałem od niego coś, co przerosło moje wyobrażenie.

Grzegorz za to Ci dziękuję!

Większość komentujących tutaj kobiet zrobiło to, co zwykle - potrafia tylko narzekać i wiem, że po tym spotkaniu nic sie nie zmieniło w ich życiu, bo zamiast coś zmienić, wolą dalej pozostać w swojej starej skorupie. Bo to jest wygodne.

Dziewczyny! Zamiast zauważać wady czy to w prowadzącym czy w swoich mężach lub chłopakach, zacznijcie na przekór sobie zauważać ich niesamowicie świetne cechy.

Moje efekty przeszły najśmielsze oczekiwania.

Powodzenia.

#10 ~piooootr~

~piooootr~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 22:04

Gość robi reklamę siebie przez połowę wykładu

#11 ~pioootr~

~pioootr~
  • Goście

Napisano 15 luty 2015 - 22:06

Nie polecam za nic strata czasu

#12 ~Edyta~

~Edyta~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 11:16

Pani Aniu !
Jest Pani jedyna osobą wypowiadającą się pozytywnie o tym "spektaklu". Czemu mam wrażenie, że powinnam do Pani powiedzieć Panie Grzegorzu ☺ .Jedynie on może wystawiać sobie dobre opinie !

#13 ~Madzik~

~Madzik~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 18:20

Ja również nie polecam, spocony niechlujny koleś bijący sam sobie brawo. Stracony czas!!!!

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2015 - 20:34

Komentarze trafiają w samo sedno!Stracony czas i pieniądze.Seans,spektakl-nie wiem jak to nazwać jest dla debili.Żadnej oprawy,facet pławiący się we własnym sosie!

#15 ~Komornik~

~Komornik~
  • Goście

Napisano 22 październik 2015 - 09:21

Pan Grzegorz Korek jest dłużnikiem i oszustem. Jako prezes spółki wyłudzal pieniądze i usługi od Ludzi. Obecnie blaka się po Polsce bez stałego adresu zameldowania. Szuka go kilku komorników.

#16 ~kobieta~

~kobieta~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2015 - 17:11

po 1 ten gościu nie jest jedynym polakiem wyszkolonym przez Graya wystarczy na to 2 minuty googlowania ;)a po 2 teorie głoszone przez niego są dobre chyba dla islamistów, on leży ona skacze wokół i go chwali - nawet mi sie podoba
przez lata ludzie jednak jakos żyli bez tej CENNEJ wiedzy i wiedzieli jak sie zachować
a ja kocham swoją żonke i nie potrzebuje takich kombinacji, jesteśmy poprostu dopasowani i dla niej zrobie wszystko a dla innej bym nie zrobił nic i tu pies pogrzebany

pozdro

Dlatego jest jedynym 'wyksztalconym' przeza Graya. Ten pan traktuje mezczyzn jak uposledzonych gamoniow wokol ktorych trzeba skakac albo nikt nie reczy za efekty. 

#17 ~Malgorzata~

~Malgorzata~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 13:20

beznadziejne, odradzam

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 20:13

Naprawdę szkoda czasu i pieniędzy. Mam wrazenie, ze ten facet to zwykły naciągacz. Spektakl bardzo płytki i nic nie wnoszący. Sama prezentacja oczywistych banałów wyrażona w bardzo prymitywny sposób. Szczerze odradzam.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2017 - 20:26

Oddziaływanie na psychikę człowieka przy promocji swoich wykładów tekstem w stylu: skoro nie jesteś w stanie poświęcić 100 zł dla siebie i nie dasz sobie szansy to nigdy nie zmienisz swojego życia świadczy o poziomie tych pseudowykładów

#20 ~LILKA~

~LILKA~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2018 - 17:53

Spektakl w bemowskim ośrodku kultury w piątkowy wieczór uważam za skrajnie słaby! PORAZKA ! I te wymuszane brawa... komedia koszmar..
Odradzam!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych