Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 06:53

Nie wie Pan co zrobić ? To bardzo proste pójść pod któryś z pobliskich sklepów, a tam urzędujący panowie za flaszeczkę szybko pozbawią samochód szyb i innych cennych elementów. Drastyczne ale do chamów inaczej nie dociera, takie czasy.

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 07:01

Że też on się nie bał tak dynamicznie wjechać na taką nieuporządkowaną i zaśmieconą działkę - toż tam gwoździe mogły być, i to po jednym na każde koło - i jeszcze karoserię mógł o te śmieci podrapać.

#3 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 07:01

Że też on się nie bał tak dynamicznie wjechać na taką nieuporządkowaną i zaśmieconą działkę - toż tam gwoździe mogły być, i to po jednym na każde koło - i jeszcze karoserię mógł o te śmieci podrapać.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 07:13

W czym problem? Wystarczy zablokować wyjazd i sprawa prosta. Niech się wtedy właściciel auta martwi.

#5 ~czyt~

~czyt~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 07:19

Człowieku. Jak ci ktoś postawił samochód na twoim terenie to załatw jakiś traktor, wyciągnij ten samochód na pas drogowy i po problemie. Straż Miejska i Policja szybko się nim zainteresują. Trochę dwagi i po problemie.

#6 ~Ełczanin~

~Ełczanin~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 09:09

Panie RYSIU!!!!! Jest na to sposób!!!!
A jak by tak Olej pociekł ,czy płyn z chłodnicy wtedy Policja czy S.M. Ma obowiązek Odholować ten samochód :-))))
Jak by nie było Ochrona Środowiska :P

#7 ~kinga~

~kinga~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 09:44

właściciel tego samochodu powinien się wstydzić! jaki on przykład swoim dzieciom daje!skandaliczne zachowanie!czysta złośliwość !

#8 ~kania~

~kania~
  • Goście

Napisano 17 maj 2011 - 14:07

Panie Ryszardzie!
Dziękuję za zaproszenie na kiełbaski.
Oczywiście preferuję pieczenie na ognisku, może juz Pan rozpalać , proszę o duży ogień!

#9 ~lios~

~lios~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 07:40

Ten samochód właściciel posesji może odholować na swój koszt a potem na drodze cywilnej dochodzić zwrotu pieniędzy za holowanie od właściciela samochodu. Proszę to jeszcze sprawdzić ponieważ nie jestem tego pewien w 100%.

#10 ~tttt~

~tttt~
  • Goście

Napisano 18 maj 2011 - 08:39

to ja sę zaparkuje na parkingu policyjnym, jak mozna wszędzie i policja nic nie zrobi, będzie juz za pasem drogowym, zeby policja była tak łaskawa na drogach publicznych i dawała pouczenia a nie tylko mandaty.

#11 ~mistrz kierownicy~

~mistrz kierownicy~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 06:45

należy zastanowić się kto jest właścicielem samochodu :) może jakaś ważna osobistość w Ełku...

#12 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2015 - 20:43

Proszę wystawić tablicę o prywatnym płatnym parkingu cena za godzinę 50zł następnie robić zdjęcia przez tydzień w obecności świadka tak aby było widać auto i  tablice informacyjną o płatnym parkingu.

regulamin parkingu musi zawierać info o odcholowaniu pojazdu w przypadku braku wpłaty. Zgłosić na policjie że właściciel nie opłaca miejsca parkingowego, oraz pożucił pojazd. Podajesz numery auta policji . Policjia powinna odcholować auto na parking policyjny, jak nie to robisz to ty na koszt właściciela auta. B) :ph34r:

#13 jarek35

jarek35

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 grudzień 2018 - 14:27

Jak zmienią się przepisy to będą takich odholowywać: https://www.prawo-ja...dzie-odholowane

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych