Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

To już jest koniec! :: zobacz komentowany artykuł

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Fanka PO i tylko PO~

~Fanka PO i tylko PO~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2007 - 08:44

PIS i Kaczynscy nie popisali sie wcale. Ciekawe czemu? Wedlug nich samych wszyscy wokol sa do nich negatywnie nastwieni i nie daja sobie z tym rady. Jednak ja nie widzialam jeszcze tylu chamskich i aroganckich poslow co w PISie. Panowie Kaczynscy to wy zaczeliscie ta wojne na slowa nikt inny! Obiecaliscie odnowe moralna Polski. Tylko zapomnieliscie o jednym, ze aby ta odnowe zrealizowac sami powinniscie byc uczciwi. A wy? Najpierw zaaresztowaliscie Miroslawa G. Ktorego oskarzyliscie o zabojstwo a jak potem sie okazalo ze nieslusznie. Po tym jednak Ziobro nie wyszedl i nie powiedzial przepraszam. Dzis Miroslaw G. domaga sie 70 tys zl. Pytam sie z czyjej kieszeni za glupi wybryk Ziobry pojda na to pieniadze??? Druga sprawa smierc Blidy! Wiecie szlag mnie trafia. Tak szkalujecie SLD ale za ich rzadow nikt nie zabil sie! Do tego wychodzi ze nie mieliscie zadnych dowodow na wine Blidy i ze ta akcja w ktorej zginela byla niesluszna! Dla mnie jest jasne macie splugawione sumienie! I w koncu zostaniecie za to rozliczeni! Predzej czy pozniej.... Trzecia sprawa akcja CBA w ministerstwie Rolnictwa. Mamy afere niby jakiegos przecieku. Ale do czego ta sprawa sluzy? Do tego aby zakryc ze ta akcja byla od poczatku nielegalna! Byla fikcja! Wiec pytam dlaczego chcecie scigac fikcje gdy jest tyle prawdziwego przestepstwa?Wczoraj Sejm sie rozwiazal a pan Premier zrobil znow w konia ludzi! Zrobil manewr z Ministrami. W ten sposob Ziobro i Fotyga zostali uchronieni przed tlumaczeniemiem sie przed Sejmem i wyborcami Polakami ktorym PIS tyle obiecalo a nie zrobilo nic!!!!!! Powinniscie sie zapasc pod ziemie i nie startowac w tych wyborach. Tego wymaga SPRAWIEDLIWOSC!!!Wczoraj Kurski probowal jeszcze oszukiwac Polakow ile to dobrego PIS zrobilo. Ale sie nie udalo bo Giertych pokazal obludne klamstawa PIS to chocby ze wedlug Kurskiego to dzieki PIS weszly mundurki do szkol. Jak sie po chwili od Giertycha dowiedzielismy PIS bylo przeciw temu pomyslowi a co wiecej Kurski przycisnal przycisk przewciwko tej ustawie! Jak widac Kurski klamie! Nie tylko Kaczmarek wiec PIS samo sobie wystawia swiadectow! Co wiecej Ziobro albo Premier tez klamia. Jeden twierdzi ze nie bylo spotkan w sprawieBlidy w Kancelarii Premiera a drugi mowie ze owszem byly. Jak widac KLAMSTWO to styl PISu!Dla mnie PIS jest skonczone. Od samego pocztku was nie lubilam bo wiedzialm ze tylko klamiecie. Ale teraz dla mnie nie macie juz szans!Wczoraj Premier Kaczynski smial sie gdy Sejm sie samorozwiazal. No pewnie mial sie z czego cieszyc. Uratowal subwencje, dzieki temu PIS uchronilo sie przed sponsorowaniem kampanii wyborczej ze swoich kieszeni gdyby Sejm trwal planowo cztery lata a nie dwa skrocone! Dzieki temu tez uniknal KOMISJI SLEDCZYCH! ktore pokazalyby prawdziwa twarz PISu falszywa i obludna! Jednak powiem ze zlo zawsze kiedys zostanie przezwyciezone i cale PIS zostanie rozliczone! Ale Premierowi Kaczynskiemu nie bedzie juz do smiechu!I apeluje do calego elektoratu PO zmobilizujecie sie w tych wyborach pojdzie do urn i zaglosujcie do PO! Tylko ta partia potarfi zapewnic normalna Polske. W ktorej demokracja nie bedzie tylko pustym slowem ale faktem rzeczywistym

#2 ~wrrrr~

~wrrrr~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2007 - 14:09

A Ty fanko nie wypisuj swoich bredni na wszystkich forach tylko uważaj żeby nie zajść w ciążę. I już wiesz dlaczego...

#3 ~TYLKO PIS~

~TYLKO PIS~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2007 - 04:08

POLSCE I POLAKOM. TUSACY NIE MOGĄ I NIE BĘDĄ RZĄDZIĆ POLSKĄ!

#4 ~PO I TYLKO PO!!!!!!!~

~PO I TYLKO PO!!!!!!!~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2007 - 07:43

Kaczki do kurnika!! Tam ich miejsce!

#5 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2007 - 16:19

Wrzucając swój głos do urny, POMYŚL OBYWATELU!

#6 ~padre~

~padre~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2007 - 09:38

co ? ...

#7 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2007 - 16:18

Ci co nie pójdą będą narzekać , tak jak zwykle. A tu , ani dróg , ani perspektyw na lepsze jutro.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych