Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

54 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 10:37

Zapomnieliscie jeszcze o towarzyszu Krzyżewskim. Jak tak można?

#2 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 12:00

Zapomnieliscie jeszcze o towarzyszu Krzyżewskim. Jak tak można?

Jest jeszcze tow.Olow,Giedrojc!

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 12:44

Naturalnym i godnym następcą ŚP Prezydenta powinien być kanclerz.

PO od wielu lat nie miała tak dobrego kandydata. Jeśli Pan Mariusz zdecyduje się, wygra.

#4 ~ONA~

~ONA~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 12:47

Suwalczaku Czesiuku a kto to jest ten OLOW

#5 ~Swój~

~Swój~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 12:51

Tylko Zieliński. Marnuje się w tej Warszawie.

#6 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 13:31

Panu Zielińskiemu to Suwalczanie już na 100% podziękowali, jako głównemu oponentowi
śp.J.Gjewskiego , nawet nie miał odwagi przybyc na pogżeb-suwalczanie naród nie głupi.Ten człowiek jest skazany na emeryturę polityczną.

#7 ~gościówa~

~gościówa~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 13:49

jaki "kanclerz"???

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 14:28

tylko towarzysz suwalczak

#9 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 15:54

dziwne ze zylinski nie chce sam kandydowac powinien sprobowac zeby zobaczyc ilu na niego zaglosuje przeciez ulica reja to jego zasluga i wiele innych inwestycji zawsze chwalil sie a najwazniejsze to podwyzki dla lekarzy na niego tylko oni powinni zaglosowac

#10 ~Wicek~

~Wicek~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 16:37

A ty Cesiuk zamiast krytykować,też możesz wystartować!

#11 ~pireneje~

~pireneje~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 17:02

mysle ,ze Pan Szymanczyk moze tu niezle namieszac i ma szanse!!!

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2010 - 17:52

"Jednak już w najbliższym czasie miejscowi działacze mają w tej sprawie zabrać się ostro do roboty."
PO jak mówi że będzie ostro brać się do roboty, to mówi. Od paru ładnych miesięcy wiadomo kto będzie kandydatem, więc po co ta iluzja?

#13 ~zakrecony~

~zakrecony~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 16:40

robicie sobie jaja , a sprawa powazna, mysle ze rozsadekpowinien zwyciezyci na litosc odsunie komuchow, tych podsiwialych i niewiele mogacych dzialaczy, ktorym jeszcze sie wydaje ,ze to oni powinni, choc wiele w zyciu sie nie napracowali, raczj nabawili ... postawic na mlodszych, a paru by sie znalazlo...

#14 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2010 - 09:59

Panu Zielińskiemu to Suwalczanie już na 100% podziękowali, jako głównemu oponentowi
śp.J.Gjewskiego , nawet nie miał odwagi przybyc na pogżeb-suwalczanie naród nie głupi.Ten człowiek jest skazany na emeryturę polityczną.

Najpewniejszy jest Panski glos, Panie Andrzeju. A dowody, ktore Pan przytoczyl sa niewatpliwe. Cytuje: 1) Panu Zielinskiemu to Suwalczanie juz na 100% podziekowali; 2) (Zielinski) to glowny oponent sp. J.Gajewskiego; 3) (Zielinski) nie mial odwagi przyjechac na pogrzeb sp Jozefa; 4) Suwalczanie to narod nie glupi; 5) ten czlowiek (Zielinski) jest skazany na emeryture polityczna. Kropka. Wyjasnienia w nawiasie - moje AR
PS. Nie znam osobiscie Zielinskiego. Wydaje mi sie. ze nie znajdziecie w kraju kandydata na prezydenta Suwalk. Ani mlodego ani starego. Kazdy brdzie upaprany politycznie albo na 100% niedobry. Wiec albo trzeba zniesc ten urzad albo zaprosic kogos z zagranicy. Spelniam takie warunki: skazany nie jestm, emerytury nie pobieram, przebywam za granica. Praktycznie nie istnieje (smierc cywilna - zyje ale nic nie moge zrobic). Jako duch wejde wszedzie i rozwale wszystko. Nic nie bede robil ponadto. Demokracji nie bede przeszkadzal ani jej reperowal. I mysle, ze wszystko potoczy sie dobrze. Sam osiade w ruinach Palacu Paca (wczesniej je kupie) i zajme sie nieistniejacym stowarzyszeniem Hrabstwo i Gmina Dowspuda. Wojta z Raczek mianuje burmistrzem Raczek i zaprosze na wodke - aby zawrzec ugode. Wczesniej podniose osade Raczki do rangi miasta. A Starosta Suwalski niech robi co chce. Byleby tylko do Dowspudy nie zagladal. Nawet kupie mu mieszkanie w Suwalkach. By du urzedu mial blisko. Wszystko to zrobie gratis. Wymarzony kandydat na Prezydenta Suwalk - Aleksander Radzaj.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2010 - 20:33

Najpewniejszy jest Panski glos, Panie Andrzeju. A dowody, ktore Pan przytoczyl sa niewatpliwe. Cytuje: 1) Panu Zielinskiemu to Suwalczanie juz na 100% podziekowali; 2) (Zielinski) to glowny oponent sp. J.Gajewskiego; 3) (Zielinski) nie mial odwagi przyjechac na pogrzeb sp Jozefa; 4) Suwalczanie to narod nie glupi; 5) ten czlowiek (Zielinski) jest skazany na emeryture polityczna. Kropka. Wyjasnienia w nawiasie - moje AR
PS. Nie znam osobiscie Zielinskiego. Wydaje mi sie. ze nie znajdziecie w kraju kandydata na prezydenta Suwalk. Ani mlodego ani starego. Kazdy brdzie upaprany politycznie albo na 100% niedobry. Wiec albo trzeba zniesc ten urzad albo zaprosic kogos z zagranicy. Spelniam takie warunki: skazany nie jestm, emerytury nie pobieram, przebywam za granica. Praktycznie nie istnieje (smierc cywilna - zyje ale nic nie moge zrobic). Jako duch wejde wszedzie i rozwale wszystko. Nic nie bede robil ponadto. Demokracji nie bede przeszkadzal ani jej reperowal. I mysle, ze wszystko potoczy sie dobrze. Sam osiade w ruinach Palacu Paca (wczesniej je kupie) i zajme sie nieistniejacym stowarzyszeniem Hrabstwo i Gmina Dowspuda. Wojta z Raczek mianuje burmistrzem Raczek i zaprosze na wodke - aby zawrzec ugode. Wczesniej podniose osade Raczki do rangi miasta. A Starosta Suwalski niech robi co chce. Byleby tylko do Dowspudy nie zagladal. Nawet kupie mu mieszkanie w Suwalkach. By du urzedu mial blisko. Wszystko to zrobie gratis. Wymarzony kandydat na Prezydenta Suwalk - Aleksander Radzaj.

Już cię całkiem porąbało :D

#16 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2010 - 22:16

Już cię całkiem porąbało :D

Ejze, Gosciu. Poczekaj na opinie innych. Ty juz czytasz moje teksty. A co oznacza ten obrazek, ktorym konczysz swoj komentarz? Czyja to podobizna, symbol? Brakuje Ci slow? Jesli tak, to jestem pelen uznaia dla pierwszego zwolennika mojego programu na uzdrowienie atmosfery w Suwalkach. Wedlug popularnego powiedzenia tylko krowa nie zmienia pogladow. Daje zawsze tylko mleko. Jak to zrozumiesz - napiszesz. Zarezykuj. Wedlug mnie w Suwalkach nie ma zadnej kliki. Albo juz zostala rozbita. To znaczy sama uniecestwila sie swoja glupota. O czym przkonasz sie wkrotce. W grodzie nad Czarna Hancza jest wielu wspanialych ludzi. Ktorzy wcale nie musza i nie chca byc prezdentem. Bo prezydentura to obecnie poliyka. A tam pchaja sie najwieksze mety. Karierowicze. Populisci. Wspaniali ludzie sa w cieniu wielkich wydarzen. I dzieki ich ciszy furkocze demokracja. Kulawo ale idzie do przodu. Bo tej machiny juz nikt nie zmieni. To prawidlowosc ugruntowana przez wieki. Z udzialem tez filozofow. Niekiedy pojmowanych za oszolomow. Idiotow. Porabanych ludzi - wedlug Ciebie. I masz racje. Lecz ja juz dalem dowody na to, ze jestem porabany. I przytoczylem na to dowod wystawiony przez jedna z najwazniejszych wladz. Sad w Suwalkach. Rzecz jednak w tym, ze w demokracji jest miejsce takze dla porabanych. To taka mozajka zycia. A tego nie zmienisz jednozdaniowym komentarzem. Nawet opatrzonym obrazkiem. Z maleznym powazaniem - Aleksander Radzaj

#17 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2010 - 16:59

Na pewno Panie Aleksandrze nie jest Pan porąbany.
Na forum można wymienic sie swoimi wnioskami i robi to Pan z wytrwałością, konskwencją z dystansu (Szwecji)
Punkt widzenia zależy jednak od punktu siedzenia. Internet jest swiatową wioską i uważam, ze wciąż istnieje potrzeba, aby mógł Pan interesowac się naszym mikroregionem i na swój sposób komentować przebiegające przemiany dnia codziennego. Że ma Pan na to czas i ochotę to chwalebne i należą się Panu podziekowania.
Listy wyborcze odsłonią nam "oblicza" kandydatów.
Każdy z nas wyborców chce Zyć. Mnie obchodzi jeszcze jakosc życia mojej rodziny, sąsiadów, gości, którzy trafiają do mojego, naszego Miasta.
Chciałbym, aby kilka rzeczy uległo zdecydowanej poprawie, a niektóre opisane poniżej aby pozostały.
Śuwałki są średnim miastem (tranzytowym) 5 milionów kierowców przejeżdża przez miast w ciagu 12 miesięcy. Czy w związku z tym, ktoś z ludzi tych gosci wita, zaprasz, zegna - ja takowych nie zauważam. To szansa na miejsc pracy z noclegami, obsługą, promocją miasta i regionu.
Przejeżdzają i odjeżdżają w siną dal, a z nimi dziesiątki miejsc pracy radości i dochodów znacznej części mieszkańców.
Jadac na dziełkę spotkałem w lesie dwóch młodych łotyszy z plecakami, ...

#18 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2010 - 17:00

od dwóch dni w drodze, szli na camping. Był on zaznaczony na miedzynarodowej mapie. W tym miejscu jest tak na prawdę zrujnowany połamany pomost i pokrzywy około 2 metrów. Zabrałem ich z żona do nas na dziiałkę z rana odwiozłem do drogi .
W powiecie jest 10 gmin. W żadnej z nich nawet na sezon letni nie jest zatrudniony żaden licencjonowany przewodnik turystyczny, nie ma zadnej wypożyczalni rowerów. Sa jednak wiejskie kąpieliska, nawet oznakowane szlaki turystyczne.
Gmina Suwałki zarobiła i zarabia na kopalniach żwiru , silowniacvh wiatrowych - mogłaby zainwestować w budowę szlaków rowerowo-rolkowych, w zimie tras do nart biegowych teren jest jak marzenie. Jak jednak widzę decydenci nie wykazują zainteresowania aktywną formą spędzania czasu, a to tez wiecej cennych trwałych miejsc pracy.
Prawdopodobnie są za starzy, bez obrazy.
Wybrałem się na rajd z PTTK trasa do Dowspudy i do Świętego Miejsca - sielska wyprawa. Ruiny Paca coraz gwałtowniej niszczeją, a jednak wciąż są chętni, którzy w te miejsca aktywnie docierają spotkałem Francuzów, dwóch kaskaderów, którzy robili salta z murów ruin.
Pojechało nas , aż 8 osób(promocja)zarejestrowany jest klub kolarski Czarna Hańcza. W 70 tysięcznym Mieście z okolicą skupia, aż 13 członków (kpina).
Zaraz zostanie zdewastowany Park Marii Konopnickiej, zostanie załozony betonem - nasi urbaniści już pracują.
Miejski teren rekreacji Arkadia przetnie ruchliwa droga.
Wciąż nie mozna doprosić się o jawnosć naszego życia społecznego czyli retransmisje comiesiecznych posiedzen Rady Miasta, Rady Gminy, Rady Powiatu w Internecie. Nie ma glogów, forum. Po prostu okopy. Chętnie na radnych i prezydenta wyłażą jak szczury z nor i nie wiadomo czy pokażą nam szczwany łebek czy ogon, a to w dwójnasyp nawet w demokracji nie fer.
Ani kandydaci, ani wyborcy nie dają sobie otwartych szans.
Trzeba to naprawić otworzyć się na Ludzi i SWwiat, życie to są emocje. Enter.

#19 ~DO WYBORCY~

~DO WYBORCY~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2010 - 18:32

jeśli jesteś taki operatywny startuj w wyborach
a nie tylko narzekać

#20 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 29 sierpień 2010 - 18:58

Mocno sie nie wysiliłeś z tym krótkim komentarzem.
Jesteś za, czy może przeciwko temu co napisałem ?
Czy masz swoje poglądy ?
Napisz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych