Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

"To zamach na swobodę i niezależność komisji"


 • Zamknięty Temat jest zamknięty
165 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 12:06

"niektórzy uważaja,że ZMASONIZOWANIE POLSKI jest już faktem dokonanym. Pisali: gwiazda masońska niedługo będzie nową gwiazdą betlejemską dla Polaków. Da się to zrobić, bo przy stanie umysłowym obecnego pokolenia Polaków, to najlepszy czas. Widzieliście co sami robią ze swoim krzyżem katolickim, sami my im tylko wskazalismy drogę, a posłuszni są. Światowa masoneria stanowi w dobie obecnej największe zagrożenie dla Koscioła rzymsko-katolickiego i...suwerennosci Polski. Masoneria polska działa równolegle na kilku płaszczyznach. Masoni w Polsce funkcjonują podobnie jak w UE. Masoneria najbardziej zaciekła organizacja antykatolicka. Za kazdym razem, kiedy w Brukseli przyjmowana jest, towarzyszy temu niezwkłe zainteresowanie, grzeczności wręcz spolegliwości unijnych polityków wobec Masonerii, na czele z Żydem Buzkiem...."

#122 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 13:43

Ruskaja rura nie psuje polskiego pejzażu, ale kopalnie wydobywcze gaz łupkowy będą psuć pejzaż polski to wg. pana Bronka. "Polska na cały Trójkąt Weimarski miała 1 parasol, pod którym zmieścił sie tylko pan Bronek". Pan Bronek prezydent Polski nazwał Dunki kaszalotami, a goście pytają a co to stoi obok niego? Tam gwiznął kieliszek z szmpanem, tam usiadł pierwszy. Norwegię umieścił w UE, Islandia nie leży w Europie itd. I świat się smieje i pyta: jakie to głupki wybrali tego głupka na prezydenta? A no, jakie głupki. Dziś żaden jakościk sie nie chce do tego przyznać,że dawał na niego głos. Co odważniejsi: wstyd nam, ogromny wstyd.

#123 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 15:15

I TO MOŻLIWE, A NAWET PEWNE! niepoprawni.pl "Polityczny dumping czyli... bezwstydny dup'zing! Jak długo to jeszcze POtrwa?" Tanzen, tanzen zwei zasran'zen! Opetańcy brną dalej! OSTATNIA BERLIŃSKA DEKLARACJA MIN.SIKORSKIEGO /rzygać sie chce/ OFERUJĄCA NIEMCOM W IMIENIU RZADU PO/PSL I KOMOROWSKIEGO WIERZCHNOŚĆ NAD POLSKĄ W RAMACH TAJEMNICZEJ PRZYSZŁEJ FEDERACJI W ZAMIAN ZA RATOWANIE EURO, PRZYPOMINA MI ZACHOWANIA NIEKTÓRYCH SRODOWISK ANTYNIEPODLEGŁOSCIOWYCH NA ZIEMIACH ZABORU RUSKIEGO PO WYBUCHU POWSTANIA STYCZNIOWEGO. A to już tylko jeden krok do POwołania pod auspicjami Berlina instytucji... d/s tak zwanej III RP !!! Uważajcie Polacy !!! W nastepnej kolejnosci dojdzie zapewne do odnowienia tzw.Konwencji Alvenslebena na mocy której ekipa TUSKA będzie kogła WYDAWAĆ Niemcom i Ruskim tych wszystkich, którzy sprzeciwiaja sie uzaleznianiu Polski od sąsiadów !" I to możliwe, z Tuskiem i KomoRUSKIM to pewne!

#124 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 15:20

Jak tu "czysto"? No może wreszcie da nam spokój ten kurzy gigant umysłowy co "nadaje" głupoty podwojonymi literami. No proszę jak jest przyjemnie!

#125 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 19:21

www.wpolityce.pl Politolog dr. Chwedoruk: "Platforma to partia władzy, jak putinowska "Jedna Rasija". Takie samo ograniczenie swobód obywatelskich jak i w Rosji. PZPR było partią ruskich pachołków /teraz ich też widzicie w rzadzie PO/PSL/ i służyli i dzis służą Rosji. Tusk i Komorowski realizuja plan podziału na strefy wpływów Rosji i Niemiec, czyli dążą do rozpadku naszej Ojczyzny. Naprawdę tylko .i tego jeszcze nie widzą, a jak zobaczą, to bedzie i po .ach....".

#126 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 19:25

Jak tu "czysto"? No może wreszcie da nam spokój ten kurzy gigant umysłowy co "nadaje" głupoty podwojonymi literami. No proszę jak jest przyjemnie!

Pewnie "podwójnalitera" przykleił się do katolickich świąt. A co tam takiemu barachłu jak on i jego syn. Całkowity odlot, pewnie teraz ma. Dziwne,że tacy plujacy na Boga jednak obchodza to piekne święto BOŻONARODZENIOWE. Takie są szuje.

#127 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 19:27

I TO MOŻLIWE, A NAWET PEWNE! niepoprawni.pl "Polityczny dumping czyli... bezwstydny dup'zing! Jak długo to jeszcze POtrwa?" Tanzen, tanzen zwei zasran'zen! Opetańcy brną dalej! OSTATNIA BERLIŃSKA DEKLARACJA MIN.SIKORSKIEGO /rzygać sie chce/ OFERUJĄCA NIEMCOM W IMIENIU RZADU PO/PSL I KOMOROWSKIEGO WIERZCHNOŚĆ NAD POLSKĄ W RAMACH TAJEMNICZEJ PRZYSZŁEJ FEDERACJI W ZAMIAN ZA RATOWANIE EURO, PRZYPOMINA MI ZACHOWANIA NIEKTÓRYCH SRODOWISK ANTYNIEPODLEGŁOSCIOWYCH NA ZIEMIACH ZABORU RUSKIEGO PO WYBUCHU POWSTANIA STYCZNIOWEGO. A to już tylko jeden krok do POwołania pod auspicjami Berlina instytucji... d/s tak zwanej III RP !!! Uważajcie Polacy !!! W nastepnej kolejnosci dojdzie zapewne do odnowienia tzw.Konwencji Alvenslebena na mocy której ekipa TUSKA będzie kogła WYDAWAĆ Niemcom i Ruskim tych wszystkich, którzy sprzeciwiaja sie uzaleznianiu Polski od sąsiadów !" I to możliwe, z Tuskiem i KomoRUSKIM to pewne!www.wpolityce.pl Politolog dr. Chwedoruk: "Platforma to partia władzy, jak putinowska "Jedna Rasija". Takie samo ograniczenie swobód obywatelskich jak i w Rosji. PZPR było partią ruskich pachołków /teraz ich też widzicie w rzadzie PO/PSL/ i służyli i dzis służą Rosji. Tusk i Komorowski realizuja plan podziału na strefy wpływów Rosji i Niemiec, czyli dążą do rozpadku naszej Ojczyzny. Naprawdę tylko .i tego jeszcze nie widzą, a jak zobaczą, to bedzie i po .ach....".

Coraz więcej ludzi o tym pisze. Jak im, wykształconym, mamy nie wierzyć?

#128 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 20:56


64. Mieczysław Jastrun - Agatstein
65. Tomasz Jastrun s. Mieczysława - Agatstein
66. Kalina Jędrusik - Makusfeld
67. Roman Juryś - Chaim Szacht
68. Jarosław i Lech Kaczyńscy - Kalkstein
69. Ida Kamińska - Rachel, dyr. Teatru Żyd. w W-wie
70. Jan Karski (kurier AK) - J. Kozielewski-?
71. Andrzej Kern - Dawid Ginsberg
72. Jan Kobuszewski - Weisleder70. jAN KARSKI ,informował pejs - sanhedryn w USA ,przedstawiał zdjęcia i dokumenty z obozów hitlerowskich ,pejso-mongolego sanhedrynu holokaust wtedy nie interesował ,ani śmierć synów i córek Izraela, choćwtedy Izrael nie istniał..szumowina porównuje Polskich Patriotów -ŻYDÓW , z kolaborantami ,mordercami ... o po-dobnym "wyglądzie-nazwisku" ,lecz o zdradzieckim żmijowym us-po-sobieniu.

Użytkownik Pan_Tracz edytował ten post 04 grudzień 2013 - 11:28


#129 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 21:02

70. jAN KARSKI ,informował pejs - sanhedryn w USA ,przedstawiał zdjęcia i dokumenty z obozów hitlerowskich ,pejso-mongolego sanhedrynu holokaust wtedy nie interesował ,ani śmierć synów i córek Izraela, choćwtedy Izrael nie istniał..szumowina porównuje Polskich Patriotów -ŻYDÓW , z kolaborantami ,mordercami ... o po-dobnym "wyglądzie-nazwisku" ,lecz o zdradzieckim żmijowym us-po-sobieniu.

Jesteś już nudny, w kólko to samo piszesz sikaczu zniczowy. Coscik te twoje wpisy na to wskazują. pier***cem dobrze być uuuuurrrrrraaaaaaaaaa !

#130 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 21:06

PLATFORMA Nienawiści, Matka Opiekunka egzekutora Cyby, oprawców gaszacych papierosy na szyjach modlących sie kobiet, oprawców kopiacych po żebrach /ze skutkiem śmiertelnym/, teorii polskości jako nienormalności, triumfu nad ciałami leżącymi w smoleńskim błocie, dożynaniu watahy i społeczeństwa polskiego, kopania po twarzy Polaków /przez nowe ZOMOzboczeńców i zwyrodnialców zatrudnionych przez Peło/ manifestujacych w Święto Narodowe. Czy to jest jeszcze postkomunizm? Czy to już prawdziwy, brunatny faszyzm?

#131 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 21:09

Dołączona grafika

Bronek orderował Ani i swoich braci, szkodników Polski, opluwaczy Polski.

#132 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 21:09

Dołączona grafika

anna dziadzia-dembowska i ocalały naczelny rabin Polski Michael Schudrich zapalają w Belwederze świece z okazji żydowskiego święta Chanuka .

Gości w imieniu prezydenta Bronisława Komorowskiego, który jest chory, powitał szef jego kancelarii.

- Chanuka w Belwederze to znak, że w wolnej Polsce jest miejsce absolutnie dla nas wszystkich, że jest miejsce do wspólnego świętowania - powiedział Michałowski.

Jak podkreślił, Chanuka upamiętania ludzki heroizm, ale jest też okazją do wspólnego przeżywania radości. Zaznaczył, że w tym roku ta radość jest tym większa, że tegoroczne obchody Chanuki zbiegają się z chrześcijańskim Bożym Narodzeniem. Podkreślił, że judaizm i chrześcijaństwo podzielają wspólne wartości, korzenie i historię.

- Polska się zmienia. Zmieniają się też relacje pomiędzy Polakami a Żydami, zmieniają się na o wiele lepsze, zmienia się to radykalnie - powiedział Michałowski. Jak dodał, Żydzi z całego świata coraz chętnie przyjeżdżają do naszego kraju.

Według niego dowodem na to były dwa wydarzenia: Światowy Zjazd Ocalonych, który odbył się latem w Warszawie oraz XXVII Zjazd Konferencji Rabinów Europejskich. Zaznaczył, że w oba te wydarzenia zaangażowała się także Kancelaria Prezydenta Bronisława Komorowskiego.

#133 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 21:13

Ruskaja rura nie psuje polskiego pejzażu, ale kopalnie wydobywcze gaz łupkowy będą psuć pejzaż polski to wg. pana Bronka. "Polska na cały Trójkąt Weimarski miała 1 parasol, pod którym zmieścił sie tylko pan Bronek". Pan Bronek prezydent Polski nazwał Dunki kaszalotami, a goście pytają a co to stoi obok niego? Tam gwiznął kieliszek z szmpanem, tam usiadł pierwszy. Norwegię umieścił w UE, Islandia nie leży w Europie itd. I świat się smieje i pyta: jakie to głupki wybrali tego głupka na prezydenta? A no, jakie głupki. Dziś żaden jakościk sie nie chce do tego przyznać,że dawał na niego głos. Co odważniejsi: wstyd nam, ogromny wstyd.Dołączona grafika#134 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 21:15

Dołączona grafika

anna dziadzia-dembowska i ocalały naczelny rabin Polski Michael Schudrich zapalają w Belwederze świece z okazji żydowskiego święta Chanuka .

Gości w imieniu prezydenta Bronisława Komorowskiego, który jest chory, powitał szef jego kancelarii.

- Chanuka w Belwederze to znak, że w wolnej Polsce jest miejsce absolutnie dla nas wszystkich, że jest miejsce do wspólnego świętowania - powiedział Michałowski.

Jak podkreślił, Chanuka upamiętania ludzki heroizm, ale jest też okazją do wspólnego przeżywania radości. Zaznaczył, że w tym roku ta radość jest tym większa, że tegoroczne obchody Chanuki zbiegają się z chrześcijańskim Bożym Narodzeniem. Podkreślił, że judaizm i chrześcijaństwo podzielają wspólne wartości, korzenie i historię.

- Polska się zmienia. Zmieniają się też relacje pomiędzy Polakami a Żydami, zmieniają się na o wiele lepsze, zmienia się to radykalnie - powiedział Michałowski. Jak dodał, Żydzi z całego świata coraz chętnie przyjeżdżają do naszego kraju.

Według niego dowodem na to były dwa wydarzenia: Światowy Zjazd Ocalonych, który odbył się latem w Warszawie oraz XXVII Zjazd Konferencji Rabinów Europejskich. Zaznaczył, że w oba te wydarzenia zaangażowała się także Kancelaria Prezydenta Bronisława Komorowskiego.

No jak miała się nie zaangazować I dama, skoro jest Żydówką, mąż Zydem, dzieci Żydzi, kancelaria Żydzi, przyjaciele Żydzi....

#135 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 21:25

Dołączona grafika

Fajnie żyje się żydom i ruskim pachołkom w Polsce. Nagradzaja się, dostaja oredery i to jakie. Za co ten Order Orła Białego dla Aaadasia? U L.Kaczyńskiego tego nie było. On był otoczony Polakami: Kurtyka, Stasiak, Szczygło, Putra, cała kancelaria to byli Polacy. A tu jak wyżej: zydzi ipachołki kremlowskie.

#136 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 21:31

Dołączona grafika

#137 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 21:52

Dołączona grafika

Na tego Michnika to patrzeć spokojnie nie można. On jest odpychajacy. A p-rezydent cmoka sie tak jak na ruskiego przystało a nie na hrabiego polskiego hihi

#138 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 25 grudzień 2011 - 22:01

strój szechtera na imprezę u bronka z wsi

http://forumzn.katalogi.pl/Komorowski_i_jego_kampania_wyborcza_%25_-t13021-s38.html

Dla Szechtera tylko pasują klapki, a te chinskie szczególnie. Tam jest dobry tekst,ze komorowski odznacza esbeków, konfidentów, komuchów i ruskich...

#139 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 grudzień 2011 - 09:39

Oj cuda się dzięją na TVNie, tak piszą przeciwko Putinowi? Gorbaczow o Putinie: rzadził trzy kadencje i dość. W okół niego tworza sie układy, klany. Trzeba to wykorzenić. No identycznie jak nasz Putin Tushk. Też musimy to wykorzenić.

#140 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 26 grudzień 2011 - 12:42


Pełen odlot.

Zamiast się wziąć za swoje życie lepiej jest czekać na moc z niebiesiech.


lumpie jak to pasuje do ciebie: "nie ma Boga jest komsomolec".

Użytkownik Pan_Tracz edytował ten post 04 grudzień 2013 - 09:35

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych